Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Yeni bir gün yeni bir sen

| Genel | Ekim 10, 2022

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Stuart: Çarşamba günü “Cidden Stuart üniversitede ne okuyorsun” toplantısından sonra Candice bana bu gece ikinci kez sordu ve ben de yumuşadım ve ona cevap verdim.

“Kurumsal Dünyada Teknolojik Uygulamalar,” diye yanıtlıyorum ve bana şaşkın şaşkın bakıyor, “İşletmeler için fiziksel donanım ve güvenlik.”

Bu gerçek bir şey mi, diye sordu Candice ve ben de başımı salladım.

Burada Çarşamba akşamı Candice ile randevum var, neden? Çünkü o geldi ve bana meşgul olup olmadığımı sordu, şimdi çoğunlukla basit bir hamburger, patates kızartması, biftek ve salata listesi sunan bir zincir restorandayız. İyi ve daha az garip hissettiren birbirimizi tanıma aşamasında sipariş verdik. Sorun şu anda etrafımdaki tüm kadınların Candice’in aklımı okuyabilmesi gibi.

Candice küstahça, “Yani, bir geceyi birbirimizin suyuna bulanarak geçirmemiş olsaydık şimdi olacağı kadar tuhaf değil,” diye fısıldıyor Candice ve neredeyse gazozumda boğulacaktım.

Gülüyoruz ve bu iyi bir duygu, tabii ki son birkaç günümü Guy ve Bayan Katy ile fikir tartışması yaparak, öğleden sonralarımı ise genellikle yardım ederek ve Bayan Kori ve Bayan Rachael’in tavsiyelerini dinleyerek geçirerek geçirdim. ben. Bayan Mathilda tekrar yola çıkmak zorunda kaldı, ancak sezonu devam ettiği için tekrar açılıp kapanacak. Şimdiki zamana dönersek, gazoz deneyimiyle ölümün eşiğinden dönüyorum ve ikimiz de gülümserken Candice biraz gülüyor. Yemeğimiz geliyor ve ben hesabı ödemeden önce temel sohbetler ve yemekle her şeyi basit tutuyoruz, Guy hesabı ödemem konusunda ısrar etti ve ödemenin iyi hissettirdiği konusunda ısrar etti. Durduğunda ve bir şeye karar verememiş gibi göründüğünde arabasına gidiyoruz.

“Sanırım bir film izlemeliyiz,” diye bilgilendiriyor beni ve küçük kompakt arabasına binip en yakın sinemaya gidiyoruz.

En yakın tiyatro olduğunu düşündüm, aslında en sevdiği tiyatro ve pencereye gittiğimizde, süper duygusal romantizm ve aptal komedi girişimleri kokan bir film seçtiği için hangi filmde söz hakkım olmadığını görüyorum. garip durumlar. Şimdi sadece konuşmanın herkesi zamandan ve kalp ağrısından kurtarabileceği durumların büyük bir hayranı değilim ama bu bir randevu ve hiç iyi bir randevum olmadı. İmtiyaz stantlarından hiçbir şey alamıyoruz ve iyi bir çift koltuk alıyoruz ve doksan artı dakikalık rom-com’a yerleşiyoruz. Şimdi ben iyi bir insanım ve kendimi tutuyorum, diğer yandan Candice yaklaşık yirmi dakika içinde kol dayanağını aramıza çekiyor, hareket ettiklerini bilmiyordum ve devam etmek için kolumu onun kucaklamalarına dolayarak bana doğru hareket ettiriyor. şimdi bana karşı dinlenen filmin tadını çıkarıyorum. Film, hangi film, Kolumun altında güzel, kıvrımlı bir kadın var ve ne yapacağımı bilmiyorum. saçmalamaya mı başlayayım? Kendime kalıp izlemeye çalışır mıyım? Şakacı bir ruh halinde olup olmadığını görüyor muyum? Ne yazık ki oturup hiçbir şey yapmamaya karar verdim ki, film devam ederken Candice tarafından fark edilmemesi için dua ediyorum. Krediler yuvarlanır ve tiyatrodan arabasına doğru yola çıkarız. Guy’ın evine dönüş yolculuğu güzel ve araba yoluna girdiğimizde saatin geç olduğunu fark ettim.

Candice, “Bu gece gerçekten iyi vakit geçirdim Stuart, bunu bir daha yapsak mı?”

“Evet, isterim, sık çıkmıyorum, bu yüzden en azından seninle daha fazla çıkmak isterim,” dedim ve hafifçe gülümsedi.

Ve işte yine buradayız, oturuyoruz ama hiçbir şey olmuyor. İyi geceler demeden ve arabadan çıkmadan önce bir dakika orada oturmuş olmalıyım. Benim sorunum ne? Harika bir gece geçirdim ama ona ne için sorarak bunu mahvetmek istemiyorum? Arabasının önünden dolaşmadan önce birkaç dakika daha arabasının yanında durmuş olmalıyım ki, eve girmek için gittiğim yerden uzaklaşıp pencereden aşağı yuvarlanışını seyrediyorum.

“İçeri girmek ister misin?” diye sordum endişeyle.

“Bu akşamki randevudan sonra, akşam yemeği ve seçtiğim bir film mi? Evet Stuart, içeri gelmeyi çok isterim,” diye yanıtlıyor Candice ve uzuvlarımın hayata döndüğünü hissediyorum.

Arabasını kapatırken kapısını açtım ve sessiz ve karanlık bulmak için eve girdik. Ayakkabılar çıktı ve koridordan aşağı inen giriş yolunu geçip kapıyı kapatarak odama girdik. Yatağımın yanındaki lambayı bulup odayı loş sarı bir ışıkla doldurmam bir dakikamı alıyor.

Stuart, bu gece sana yardım etmek için burada olmadığımı biliyorsun değil mi? Sana çıkma teklif ettim ve bütün bu gece gerçekten çok iyi davrandın. Ben gitmek istediğim yeri seçmeliyim, sen para verdin, ben izlemek istediğim filmdeki aktiviteyi seçtim ve sen şikayet etmedin. Bu kadar özlü olmayan bir şeyi tercih edeceğini biliyorum ama şimdi tek kelime etmedin, sana bir şey göstermeme izin ver,” diye açıklıyor Candice beni yatağıma oturtarak.

Önümde bol bol pantolon ve kadın üstünün düğmelerini ilikleyerek duruyor, ben onun pantolonunu çözüp kalçalarından aşağı çekip ayak bileklerini yanlara tekmelemesini izliyorum. Külotu süslü değil ama şu anda basit ipeksi pürüzsüz görünümü pantolonumun içinde sertleşmeme yetiyor. Başparmaklarını külotun bel bandına geçirip, elimi boş elinin içine koyup içine yerleştirmeden önce sadece tutarak yavaşça çekerken onu izliyorum. Pürüzsüz ve parlaklar ama başka bir şey, nemli. Nemli külotlar ve tekrar ne zaman konuşmaya başladığını merak ediyorum.

“Ben Stuart üzerinde çalışmıyorum ama buna ihtiyacın var. Akşam yemeğinden beri sana sıcak ve hazırım ama sen bir beyefendiydin ve benimle vakit geçiriyordun. Bu kendimi daha iyi hissetmemi sağlıyor ama şimdi ne yapacağımı bulmana ihtiyacım var çünkü sana ne yapacağını gösteremem,” dedi Candice yumuşak bir sesle.

Şimdi ayaktayım ya da en azından ben ayağa kalktım ve onu yatağa yatırıp oturmasına izin vermek için arkamı döndüm. Candice gömleğimi çıkarırken beni izliyor ve pantolonumla takip ediyorum ve son olarak beni çıplak bırakan iç çamaşırım, Candice’in soyunup kendi kıyafetlerini yere attığını fark ediyorum. Başını yastığa koyarak kıpırdanırken vücudunda süründüm ve odadaki ışığı öldürmek için uzanıp bizi karanlıkta yıkayan elini fark ettim. Dudaklarımız birbirini buldu ve ben ona hafifçe bastırırken Candice kollarını bana sardı. Doğru noktayı bulmak biraz çaba gerektiriyor ve ben doğru noktayı bulup hafifçe bastırana kadar Candice kıkırdadı. O sertleşiyor ve ben biraz daha itiyorum, sadece bir direnç olmadığını fark edip kendimi onun içine gömüyorum. Bir ileri bir geri sallanırken dirseklerimle ağırlığımı ondan alıyorum. Candice beni hafifçe öpüyor ve kollarıyla tutuyor ama pek bir şey yapmıyor ama böyle yapmasına gerek yok sanırım. Sıcak hissediyorum ve ne yaptığımızı düşünmüyorum bile, sadece akışına bırakıyorum. Candice’in yüzü, biz ileri geri sallanmaya devam ederken, rahatlamış ve konsantre olmuş bir yüz ifadesidir.

Bacaklarının yukarı çekilip bana daha derin bir erişim sağladığını hissediyorum ve onlar etrafıma kilitlenirken gidecek hiçbir yerim olmadığının keskin bir şekilde farkına varıyorum. Daha fazla hareket etmiyorum ama biraz hızlandım ve Candice’in dudağını ısırmaya başladığını ve onu sadece bir saniye süren bir öpücükle şaşırtmaya başladığını ve beni kıstırdığını hissettiğimde ve daha fazlasını istediği gibi yüzümü yüzüne çektiğini gördüm. öpücük. Basıyorum ve orgazmı devralırken beni tutuyor ve bitirirken Candice beni içinde tutarken homurdandım. Hala beni tuttuğunu hissediyorum ve ikimiz de terli ve ağır nefes alıyoruz ama hala birbirimizin kollarındayız. Sonsuzluk gibi gelen bir sürenin sonunda Candice’den ayrıldım ve o kalkarken ikimiz de biraz rahatlamaya başladık ve giyinmeye başlamadan önce temizliğe başladık. O fark ettiğinde ona komik bir şekilde bakıyorum.

Candice, “Sabah erkenden kalkıyorum ve evime dönmem gerekiyor,” diye açıklıyor ona karşı koymaya başladığımda beni kesiyor, “Ben de kalmayı çok isterdim ama erken kalkabilmek için geri dönmem gerekiyor. yarın.”

Merakla ve başka bir şey değil de iş olduğunu umarak “İşe yarıyor mu?” diye soruyorum.

Candice giyinmeyi bitirirken, “Evet, daha çok patronla ve müşteri olabilecek kişilerle bir toplantı gibi, tüm kızlar dosyaları gözden geçirmek ve kimin kiminle çalışacağını görmek için orada olacaklar,” diye açıklıyor.

Biraz şort giyiyorum ve onu arabasına doğru yürütürken odamdan ve evden gizlice çıkıyoruz. Candice arabasına binmeden ve evine doğru yola çıkmadan önce sıcak bir öpücük alıyorum. İçeri giriyorum ve neredeyse odama geliyorum ki Natsuko’nun beni kapıda izlediğini fark ediyorum, yüzünde eğlenceli bir ifade var ve bir şey söylemek istediğini anladım ama ilgilenmedim ve odama girdim ve kapıyı kapattım. kapı.

Ertesi sabah erken geliyor ve Guy’ın koşusu kıçıma tekmeyi basıyor ve o kardiyomu çalıştırırken bütün Perşembe günü devam ediyor. Bayan Kori ve Bayan Rachael, neyin ve nasıl olduğunu gözden geçirmem için en az bir saat harcadıkları için dün geceyi düşünmek için biraz zaman verildi. Benim centilmenliğimi onaylıyorlar ve inisiyatif aldığım için mutlular.

Kori, akıl hocam hakkında açık olduğunu şöyle açıklıyor: “Anlaması gereken en büyük şey, tüm erkeklerin erken yaşlarda güven sorunları olduğudur, lanet olsun ki ilk seferinde Guy’a neredeyse tecavüz ediyordum,” diye açıklıyor Kori.

“Bunu hayal etmekte zorlanıyorum,” diyorum ve hafifçe gülümsüyor.

“Eh, neredeyse diyorum ama duygusal olarak oldukça vuruldu ve yaşadığımız bu harika hayatı kendi kendime ‘Aman Tanrım o çok depresyonda, Liz’in ne söyleyeceği umurumda değil’ diyerek başladığımı düşünmek istiyorum. Bayan Kori memnun bir gülümsemeyle beni bilgilendiriyor.

“Üzgünüm ama kocanız ve akıl hocam Guy’ı duygusal olarak kontrolden çıkmış veya perişan halde görmekte zorlanıyorum,” diyorum bayanlara ve hepsi bir an için duraklıyor.

Danışmanlık seansımı bitirip çocuklarla annelik görevlerini sürdürürken bir şeyi tartıştıklarını söyleyebilirim. Spor salonunda ağırlıklarla biraz daha zaman geçiriyorum, çoğunlukla zaman geçirmek için küçük şeyler yapıyorum çünkü hala telefonum yok ve evde gördüğüm tek bilgisayarı kullanmama izin vermiyorlar. Burada daha fazla oda olduğunu biliyorum ama Guy ve ailesinin beni aileden biri gibi hissettirdiğini göz önünde bulundurarak bela aramaya cesaret edemiyorum. Guy, akşam yemeğinden yaklaşık bir saat önce Bayan Imelda ve Bayan Katy ile eve döner ve herkes yemek yedikten sonra, çocukların okumaları yapılır ve Natsuko dahil yetişkinler oturma odasında toplanmıştır. Hanım’ın yanına oturdum.

Bayan Rachael, Bayan Katy ve Bayan Imelda’dan homurdanan bir tepki alan kocasına, “Demek tatlım Stuart bir hikaye istiyor, senin soğukkanlılığını asla kaybetmeyeceğine veya duygusal olarak strese girmediğine inanıyor gibi görünüyor,” diyor.

“Adam bokunu kaybetmez mi?! Daha çok Guy’ın bokunu kaybetmesi gibi bir olay, çünkü birisi İncil’e uygun bir şekilde kafayı yemiş,” diyor Bayan Imelda hafifçe gülerek.

“Öyleyse hikayeyi seçmeliyiz,” diyor Bayan Kori, kadınlar kendi aralarında bakarken.

Bayan Katy, “Guy’in Greg ve arkadaşına maymun sıçmasına ne dersin?” diye soruyor.

Bundan daha iyi, Taylor ön bahçede mi? Bir kabus ve değişim var,” diyor Bayan Rachael ve ruh halinin biraz daha karardığını görebiliyorum.

“Düşünebildiğim en duygusal olarak sinir bozucu iki şeyi istiyorsun, bunu kolaylaştıracağım çünkü ikisi de aynı hikayenin sonları,” diyor Guy sonunda hepimiz eğilirken tartışmayı sonlandırıyor.

Guy: Üniversitede Yıllar Öncesi

Üniversitenin üçüncü yılı ve ben kolay bir hayat yaşıyorum. Sınıflar bir pasta yürüyüşü gibidir ve evde sizi odaklanmış, topraklanmış tutan ve rahatlamanız gerektiğinde rahatlayabileceğinizden emin olan beş kadın olduğunda çift anadal yapmak kolaydır. Cuma günü derslerden evimize geliyorum, bir ev için tercih ettiğim bir şey değil ama şimdilik işe yarıyor çünkü hepimiz için sadece bir yatak odasına ihtiyacımız var ve ikincisi harika bir soyunma odası ve gardırop alanı . Loretta nam-ı diğer annem her şeyi akıllıca hallediyor ve Bay Delauter bir iki kez onun için sopayı sallamam için mola vermeme rağmen bu konuda hiçbir zaman olumsuz bir şey söylemedi. Washington’daki ailem mutlu ve haftada bir video görüşmesi yapıyoruz, Jun’un babamı bu şeyi kullanmasına hala şaşırıyorum ama onu görebilmeyi seviyorum. Hepimiz akşam yemeğini bitirdik ve çok doyurucu olmasa da Kori oturma odasında bir aile toplantısı düzenliyor. Hepimiz yerleştik ve o zaman bir şeylerin yanlış olduğunu hissetmeye başladığımda, grubun önünde konuşmaya başlayana kadar tüm karılarım Kori’ye değil de bana baktığını hissetmek zor değil.

Hepimiz kıkırdarken Kori, “Bu yüzden bu aile toplantısını aradım, bu terimi herkese seviyorum,” diye başladı çünkü bir sorunumuz var. Bir plan var ve birimiz planı bozmaya ve çocuklar konusunda kendi yoluna gitmeye karar verdi.”

Katy’yi suçluyorum, dedi Rachael çabucak sırıtarak.

Katy, “Hey, gerçekten çocuk sahibi olmaya hazır değilim ama teşekkür ederim küçük Bayan ‘daha kısayım ve daha hafifim, bu yüzden duşta sevişebiliriz’,” diye tersledi Katy.

“İkiniz de kolay gelsin Kori, neler olup bittiğini buradaki çoğu kişiden daha iyi biliyor gibisiniz,” diye sordum ve şimdi her zamankinden daha gergin görünüyor.

İlk karım “Birkaç ay önce doğum kontrolünü bıraktım” diyor ve şimdi oda sessiz.

“Sen ne?” diye soruyorum şimdi inanamayarak.

Kori, “Birkaç ay önce almayı bıraktım ve döngümün seyrini sürdürmesine izin verdim, bir süredir adet olmadım” diye açıklıyor Kori ve şu anda sıçabileceğimi hissediyorum.

Imelda ayağa kalkıp diğer karısına çok güven verici bir tavırla, “Bir süre ne kadar kaldı bebeğim,” diye soruyor.

“Yaklaşık üç ay,” diyor Kori bize ve şimdi ayağa kalktım.

“Bekle dedim, hadi üniversiteyi bitirelim ve o zaman bir aile kurarız. Hepimiz aynı fikirdeydik,” dedim Kori’ye ve geri kalanı şok oldu ve bok gibi hissetti.

“Adamım bebeğim iyi olacak bir şeyler buluruz,” dedi Rachael ikna etmeye çalışırken ve ben geri çekildim.

İşte oradalar, beş kadın, bütün karılarım daha önce hiç görmediğim bir endişeyle bana bakıyorlar ve benim tepkim ne? Çıkmak. Bunu yaptığımın farkında değilim, lanet olsun ki bunun bir ilk olduğundan oldukça eminim ama bu gece sadece bir tane olmadığı için ilişkilerime daha sonra gireceğim. Ne kadar yürüdüm bilmiyorum ve nerede olduğumu gerçekten bilmiyorum ama anladım ki Matty bunca zamandır beni adım adım ilerliyordu. Biraz daha uzun ve harika bir formda, bu yüzden bana ayak uydurmak onun için kolay. Sonunda durdum ve Amazon’um arkamdan kollarını bana sardığında aklım bana yetişti.

Matty, Kori’ye kızgınsın, dedi ve başımı salladım.

“Hayır, bok gibi korkuyorum,” diyorum ve beni bir banka götürüyor, bir parkta olduğumuzu keşfediyorum ve oturuyoruz.

Matty kolunu omzuma dolayarak, “Kori’nin hamile olması seni bu kadar korkutan ne?” diye sordu.

“Bana bak; Kötü bir günde bir şiddet ve yıkım topuyum. İşim yok; İşimi yürütemiyorum bile, bu yüzden ne bulursak onunla yaşamak zorunda kalacağım. Allah kahretsin, annemle, annemle babamla geçiniyorum çünkü başkalarının işimi benim yerime yapmasına izin vermiyorum,” diye açıklıyorum tekrar ateşimi bulmayı.

“Bebeğim bu ne iş,” diye soruyor Amazon’um endişeyle.

“Baba ve bakıcı, yakında baba olacağım ve buna hazır mıyım bilmiyorum. Şimdi üniversiteyi bırakıp, iyi para kazandıran bir iş bulmam gerekiyor,” dedim ona endişeli bir sesle.

“Kori’nin hamile kalmasıyla ne zaman üniversiteyi bıraktın? Evet, aceleye geldi ama ailen için biraz yardım isteyebiliriz,” diye başladı Matty ve onun sözünü kestim.

“Daha fazla yardım, DAHA FAZLA yardım istememiz gerekir. Başkalarının işiyle yaşıyorum ve şimdi kıçımı kurtarmak için herkese bağımlı olmaya çalışmak yerine, benden daha fazlasını istememi istiyorsun, ”dedim ona ayağa kalkıp oturan bir Amazon’a karşı.

“Evet, onlar bir aile ve sen yürüyen bir bok çuvalı değilsin. Bunun olduğu gerçeğini kabul etmelisin ve sen de bizler gibi bunun bir parçasısın. Şimdi para bokuna gelince, baba olmaya hazır olmadığınızdan gerçekten emin misiniz, çünkü geri kalanımız bu konuda endişelenen tek kişinin siz olduğunuzdan oldukça eminiz,” dedi Matty ayağa kalkıp beni aldı. omuzlar.

Evet, ben bir babayım, şimdi bunu çözmek için altı ayım var. Ailemle konuşmanın önemli bir sonucu vardı, taşınmak zorunda kaldık ve annem ve annem bir çok kez anne gibi davrandılar. Sırt ağrıları, anlamsız istekler ve sürekli doktor ziyaretlerinin bu büyük geçişi sırasında olabilecek en iyi şey, babam ve Bay Delauter’ın gezilerde Annem ve Anneme katılmasıdır. İkisi önce başa çıkmama yardım ederek başladılar ve sonra zihinsel olarak hazırlanmam için beni hazırlanma aşamasına taşıdılar. Karlarım dışındaki sosyal hayatım biraz hafif ve düzensizdi, bu yüzden kriminoloji sınıfımda otururken ‘kim bilir ne ama sınavda’ konulu bir ders dinlerken telefonumu patlatan bir telefon alıyorum. sınıfın ortası.

“Bay. Donnelly telefonu bana getir ve hoparlöre al ki hepimiz dersime girecek kadar önemli olan şeyi duyabilelim,” diye emretti profesörüm Bayan Garcia, ön tarafa doğru yürürken aramayı kabul ettiğimde herkes kıkırdadı.

“Adam, Imelda. Oğlum hastaneye gitmen gerek Kori şu anda doğum yapıyor,” diyor Latin ateş tanrıçam heyecanla telefona.

“Vay canına, Bayan Garcia’yı garip yaptığınız için teşekkürler,” dedim ona koltuğuma geri dönmeden ve ceketimi ve kitabımı almadan önce.

Bugün Black Sunshine’ı yanımda okula götürdüm ve yaptığım için minnettarım çünkü şehrin diğer ucundaki Kori’ye en yakın hastaneye, ilk karım olan karımın doğum yapmadığını öğrenecek kadar kısa sürede geldim. henüz. Ancak kasılmaları başladı ve elini tutup ona güvence verdiğimde neredeyse benimkini kırıyor. Ayakta kalıyorum ve ona nefes alışını hatırlatmaya çalıştığım kadar zarar görmesini engelliyorum.

Sahip olduğumuz antrenörleri taklit etmeden önce, “Bebeğim nefesleri hatırla,” dedim.

“O boku bir daha yaparsan, yemin ederim bir IV çıkarıp seni hayati bir yerden bıçaklayacağım,” diye homurdandı Kori ve bir kereliğine biraz korktum.

Bu kasılmadan sonra özür diler ve temel kontrollerden geçeriz ve bunun gerçekten olduğunu kabul ederim. Kori ilk yarım saatten sonra yorgunluktan terlemeye başlıyor ve o buraya Imelda ile birlikte gelirken eşimizin askerleri topladığını ve bize dönmeden önce aramalar yaptığını keşfettim. Elini tutuyorum ve doktorlardan biri aniden odadan çıkınca doktorlar kontrole devam ediyor ve ben fark etmeye başlıyorum. İki dakika geçmeden odadan çıkarıldım ve Kori onlara neler olduğunu sormaya çalışırken ‘Düzensiz Fetal Kalp Atışı’ kelimelerini duyduğumda ve kendi kalbim durduğunda. Kori ile bir şeyler yapmak zorundalar, bir karar vermek zorundalar, yarım düzine şey yapmak zorundalar ama ben odadan uzaklaştırılıyorum ve kendimi amaçsızca koridorlarda yürürken ve hiçbir yere gitmeyen bir kilisede buluyorum. Sadece hastanelerde televizyonda ve filmlerde var sanıyordum ama görünüşe göre gerçek hayatta varlar ve şimdi tek başıma oturuyorum bir bankta ya da sıraya ya da buna her ne diyorlarsa nasıl dua edeceğimi merak ediyorum. Daha önce hiç yapmadım ve bir tanrı olup olmadığını bile bilmiyorum ama sadece karımın ve çocuğumun iyi olmasını istiyorum. Orada başım eğik otururken, yanımda çok tanıdık bir ses duyduğumda bunu düzeltmenin bir yolunu bulmaya çalışıyordum.

“Muhtemelen oradaki sorunu çözmek için biraz fazla meşgul pislik,” dedi ses ve hemen yüzümü buruşturdum.

“Derek, üniversite soyunma odasına musallat olman gereken yer ya da zaman değil,” diye cevap verdim, başımı kaldırmadan.

“Hey pislik yorumu sadece seni rahatlatmaya çalışıyordum,” elini omzumda hissediyorum ve bu ürkütücü,” Bu berbat olabilir ya da işe yarayabilir ama şu anda sadece yaşlı biriyle konuşmaya çalışıyorum arkadaşına söyle ve ne olursa olsun bunu aşacağını bilmesini sağla.”

“Eski dostum, beni öldürmeye çalıştın,” diye sessizce yanıtladım.

“Ve beni öldürdün ama önce ben sıçtım. Senin gibi iyi bir arkadaşla asla ortalıkta dolaşıp her şeyi mahvetmemeliydim ama şimdi ben ve Heather sayesinde rüyayı yaşıyorsun. Tabii ki mevcut sorunlar hariç tutuluyor,” diyor Derek, toplayabildiği kadar içten.

“Ölmeni istemedim, konuşmak istedim ama seninle dövüşmek ve bu işi bitirmek istedim. Bıçağı neden getirmek zorundaydın,” diye sordum sessizce ağlayarak koltuğumda.

“Hey sen dövüşten sağ çıkmayı planlamıştın, ben seni öldürmeyi planlamıştım. Her zaman akıllı olan sendin, ben yakışıklıydım,” Derek şaka yapıyor ve ruh halime rağmen gülüyorum,” Guy
yakında birileri senin için gelecek, bu işler asla uzun sürmüyor, biliyorsun. Kendinizi hissetmenize izin verin ve diğer her şeyi yaptığınız gibi hayatta kalmaya çalışın.”

“Neden buraya gelip duruyorsun Derek,” diye sordum sonunda yanımda kimsenin olmamasına bakarak.

Gerçekten kafam karıştı ve şimdi bana ne olduğunu merak ediyorum. Ayağa kalkıp Kori’nin odasına geri dönmeden önce kafamda ve kalbimde her şeyi bir araya getirmeye çalışıyorum. Ne kadar zamandır yokum ya da ailesini aramam gerekip gerekmediğini bilmiyorum ama bildiğim şu ki, bu hastaneden bir orospu çocuğu beni Kori’nin odasından uzak tutmaya çalışırsa, acil servise gitmesini sağlayacağım. onları kurtarmaya yetmeyecektir. Kadınların konuştuğunu duyabiliyorum, sanki benim kadınlarıma benziyor ve sonunda biri kafasını odadan dışarı çıkarıyor ve ‘onu bulan’ Rachael’ı çağırarak karılarımı dışarı çıkarıyor.

“Dostum, iyi nefes almanı istiyorum. Doktor, seni bekleme odasına gönderirken gittiğini ve kendini hazırlaman gereken bir şey olduğunu söyledi,” Imelda beni en kötüsüne hazırlıyor ve yavaş yavaş Kori’nin odasına yönlendiriliyorum.

İlk düşünce, fazladan bebek nereden geldi. Benim geçmem en uzun süren şey bu. İkinci düşünce Kori’nin bana baktığı ve insanların doğum yaptıktan sonra parlayan bir kadın hakkında konuştuklarını duydum ama güneş gözlüğüne ihtiyacım var. Yıpranmış, saçları kafasına yapışmış halde terliyor ve dürüst olmak gerekirse hiç bu kadar güzel görünmemişti. Kollarında birer tane olmak üzere küçük mavi battaniyeler içindeki iki bebeği gördüğümde bana gülümsüyor ve Kori onlarla konuşmaya başlıyor.

“Merhaba çocuklar, babanız burada. Bazen uzaklaşıyor ama her zaman geri geliyor,” diyor Kori, bana dönmeden önce ilk annelik tonuyla, “Tatlım, oğullarını kucağına almak ister misin?”

İki dakika geçmeden oğullarım, ikiz oğullarım ile bir sandalyeye oturuyorum ve dürüst olmak gerekirse şu an olduğumdan daha mutlu olamazdım. Görünüşe göre doktorlar tüm testler sırasında karımın ikizleri olduğunu anlayamadılar, sanırım bu yüzden pratik bir ilaç diyorlar aptallar. Ve eğer birinin yumruk yumruğa kavga ettiğini görmek istersen, korkudan sonra ben bebekleri tutarken bir hemşire bebekleri götürmek istediğinde ne olduğunu düzenli bir şekilde izle. Beni sakinleştirmeleri bütün karılarımı aldı ve o zaman bile Katy ve Imelda iyi olduklarından emin olmak için çocukları hastanede takip etti. Odadaki çocuklara Connor ve Murphy adlarını verdim. Beklediğim iki küçük İrlandalı ikiz, mahalleyi yakmalarını önlemek için beş anneye ihtiyaç duyacaklar. Hayatımın neredeyse olmayan en güzel günlerinden biriydi.

Guy: Present

Tanıdığınız insanları yeni bir ışık altında görmek ister misiniz? Hayatınızın en acılı zamanlarından birini tutun ve acı içinde olduğunuzu onlara asla göstermeden kendi başınıza geçin ve olayı onlar için hatırladığınızda tepkilerini izleyin. Beş karımdan dördü yanımda ve bir Asyalı asistanım bana tamamen kırılmışım ve tamir etmem gerekiyormuş gibi bakıyor. Öte yandan Stuart’ın yüzünde en iyi ‘çılgınlık’ ifadesi var.

“Yani Stuart granitten yapılmadım ve duygusal bir boşluk da değilim. Bu beni yeterince insancıllaştırmaya yardımcı oluyor mu,” diye sordum sakince çırağıma.

Yanıt olarak başımla selam verdim ve odasına erken dönmeden önce bize iyi geceler dilemesini izledim. Ancak karılarım ve arkadaşım hala bana şok içinde bakıyorlar.

Bebeğim neden bir şey söylemedin, dedi Kori sonunda.

“Lanet boğazını parçalamak üzereyken doktora yaptım. Beni sakinleştirdi ve onun bir uzman olmadığını ve ikinci bir görüşe ihtiyaçları olduğu için çağrıldığı kimlik bilgilerine sahip olmadığını açıkladı. Konuşmasını bitirdikten sonra, oğlanlar için tüm evrak işlerini halletmeden ve ailemize ve arkadaşlarımıza bir milyon fotoğraf göndermeden önce boynunu bıraktım ve özür diledim,” diye açıkladım ve biri dışında hepsi rahatlamış görünüyor, Imelda.

Latin ateş tanrıçam endişeyle, “Ölü insanlarla sık sık konuşur musun tatlım,” diye soruyor.

“Hayır, bu sadece hayatımda olan bir şey ve dürüstçe ne anlama geldiğini bilmiyorum. Belki sadece beynimdir ama iki kere de beni bir sonrakine hazırlamak için oldu ve ikisi de daha iyiye gitti,” dedim ona sakin bir sesle.

Evet, gün berbattı ama daha iyi oldu ve her gün kimsenin beni odadan dışarı itmesine izin vermemeye özen gösterdim. Doğum sırasında orada olmadığım ve Kori’nin elini tutamadığım için veya oğullarımı dünyaya geldikleri anda göremediğim için pişmanım ama o zamandan beri her gün önce ben ve ailem oldu ve benim için en iyi şey bu.

Katy ve ben merdivenlerden aşağı biraz konuşurken karılar gece için yatağa yerleşirler. Çoğunlukla, beni arayan PI ve müvekkilinin üzerinden geçiyoruz. O da mutlu değil ve onun kıçını tekmelemek için geri dönmek istiyor ama bunu kontrol altında tutuyorum, gelecekte birinin ortalığı karıştırması gerekebilir ve bu işler için yararlı ama işe yaramaz insanları etrafta tutmak daha iyi.

“Ah bebeğim, bu gece aldıkları bir not var,” dedi Katy ve ben de dikkatimi tekrar Stuart’a çevirdim.

“Gerçekten, neden sadece bir değişiklik için bana mesaj atmıyorlar?” diye sordum biraz kafam karıştı.

Katy sert bir ses tonu ve şeytani bir sırıtışla, “Çünkü seninle benim izin vermediğim herhangi bir teması olursa, klitorisini parçalayacağım ve gelecek yıl ilk çocuğunu doğurmasını yasaklayacağım,” dedi.

Kıkırdadım ve o da yaptı, Stuart’ın eğitimi iptal edildi ve bence konu onunla dövüşmeye geldiğinde zamanımız azalıyor. Formu iyi ama hiç kullanmayı düşünmüyormuş gibi pratik yapıyor ve er ya da geç kendini tutmayı bırakması gerekiyor. Tanrıya şükür, gelip yardım etmekten çok mutlu olan maaş bordrosunda biri var.

Stuart

Geçen gece Guy’la konuşmak ve adamlarını duymak çılgıncaydı, kimsenin böyle bir şey yapmasına gerek yok. Aslında o Cuma günü boş zamanımın bir kısmını çocukları izleyerek geçiriyorum, yetişkinler ise bir iş müşterisiyle falan ilgilenerek vakit geçiriyor. Cumartesiye giriyorum ve bir kez olsun yalnız uyanıp koşmaya zorlanmıyorum. Kafamı karıştıran şey, birinin tüm vücut dolgusunu çıkarmış olması ve üzerinde ‘beni giy’ yazan bir işareti olması. Hepsini giydim ve hareketlerimde biraz katılık hissettim ama oturma odasına gittiğimde Guy orada duruyor, Bayan Katy ile sabırsızlıkla bekliyor.

“Stuart, dövüşün en önemli derslerinden ikisini öğrenmek üzeresiniz. Aşağıda senin testin var, geçersen iyi olacaksın,” dedi Guy, Bayan Katy eklemeden önce.

“Başarısız olursan, muhtemelen kafanı kıçından çıkarmak için ameliyata ihtiyacın olacak,” dedi bana sesinde alaycı olmadan.

Guy kapıyı açıyor ve ben yavaş yavaş merdivenlerden bodrumdaki spor salonuna iniyorum. Birkaç ışık yanıyor ve ilk başta hiçbir şey fark etmiyorum ama ‘onu’ gördüğümde dürüstçe söyleyebilirim ki neredeyse pantolonuma sıçtım. Devin kadar büyük ama bu dağ daha çok Guy’a benziyor. Uzaktaki duvara yaslanmış bana bakan traş başlı dağda neredeyse hiç şişman, yırtık kas ve sadece el bandı ve kot şort.

İri adam duvardan ayrılarak, Sen Stuart olmalısın, dedi.

“Evet ve sanırım sen benim test rakibimsin,” diye sordum ve başını salladı.

“Bu ben olurdum, dinle, sadece hayatın boyunca küçük bir kaltak olmanın sorun olmadığını anlamanı istiyorum. Onlara iyi iş çıkardığını söyleyeceğim ama önce sikimi yalamalısın,” dedi dev bana ve ben afalladım.

“Ne yapmalıyım,” tek cevabım.

“Sikimi em, diş yok ve ben seni sadece biraz döveceğim. Anlaşma,” diye soruyor ve şimdi çok kötü durumumun gerçekliğine geliyorum.

O hareket ettiğinde ve mideme o kadar sert vurduğunda, merdivenlerden yukarı çıkmak için gerilemeye başladım, dizlerimin üzerinde nefes nefese kalıyorum. Bir yöne doğru koşup duvara savrulmadan önce başımı tutan ellerin ayağa kalkmama yardım ettiğini hissediyorum. Omzum ağrıyor ve hala nefes almakta zorlanıyorum.

“Sikimi ememeyecek kadar gururlu musun yoksa seni kıçından becermemi mi tercih edersin? Başkalarının seni becermesiyle dalga geçiyor gibisin, o halde neden ben olmayayım,” diye soruyor ve şimdi güçsüzce ayağa kalkıyorum.

Dizi göğsümle çarpışıp beni tekrar duvara yapıştırdığında ayağa kalkmak için yeterli zamanım var. Hava yok, göğsümde ve sırtımda ciddi ağrı var ve o hala orada beni bekliyor.

“Sadece sürün ve ağzını aç küçük kaltak, gerisini ben hallederim,” dedi ve ben de kendimi ayağa kaldırdım, ve zor yola geri döndük.

Hiç bir at tarafından tekmelenmedim ama kaburgalarıma bağlanan bacak bana nasıl olacağı konusunda iyi bir fikir verdi. Sanırım kaburgalarımı kırdı, muhtemelen içi kanıyor ve terlemiyor bile. Arkasını dönüp bir şeyler aramaya başlamasını izliyorum. Zar zor hareket edebiliyorum ve koruyucu kıyafetlerimi sessizce çıkarmaya başlıyorum; ne de olsa bir bok iş yapıyor.

Koca adam arkasını dönmeden önce, “Şimdi o yağı nereye koydum, kıçını becermek için buraya bir şey almam gerek,” diyor.

Aramızdaki boşluğu kapatmak ve onu belinin etrafından tutmak için yeterli zamanım var, iri adamı kaldırıp başını tavana çarptım önce kalçalarımı Bayan Katy’nin bana gösterdiği gibi hareket ettirdi ve rüzgarı onun üzerinden atmaya çalıştım. zemin. Biraz kanıyor ama üstüne atlayıp elimdeki her şeyle onu dövmeye başladığımda umurumda değil. Daha önce hiç hissetmediğim bir telaş hissediyorum ve büyük adamın başına yıkım yağarken, o örtbas ederken hayatımda hiç olmadığım kadar kızgın hissediyorum. Beni çağıran bir ses duyduğumda saldırıya devam ederken küfür edip bağırıyorum ama siktir et, dövmek için bir kıçım var ve bir şekilde koca adam yüzüme çömelme pozisyonuna geçmeden önce beni onun üzerinden fırlatıyor. Ayağımda yuvarlanırken süper çevik değilim ama onu yere indirirken pes etmiyorum. Beni sırtımda tutuyor ama aklıma geldiğinde beni tutmak kadar vurmaya çalışmıyor, beni burada ve şimdi becerecek. Bana ne olduğunu bilmiyorum ama gözlerinin irileşmesini izliyorum ve onu taşaklarına iki kez dizdiğimi fark ederek hareketimi tekrar ediyorum. Ahlaki pusulayı ya da dövüş kurallarını siktir et çünkü onun fikir randevu gecesine son veriyorum. Ayağa kalkmadan önce bir bacağımı kaldırıp onu üzerimden ittim. Yaralı ve kasıklarını tutuyor ve kafasındaki iki noktadan kanıyor. Onu tekrar acele ediyorum ve bu sefer beni sert bir şekilde tutuyor ve bizi yere yatırmadan önce boğucu bir tutuşa çeviriyor. Ahlaki pusulayı ya da dövüş kurallarını siktir et çünkü onun fikir randevu gecesine son veriyorum. Ayağa kalkmadan önce bir bacağımı kaldırıp onu üzerimden ittim. Yaralı ve kasıklarını tutuyor ve kafasındaki iki noktadan kanıyor. Onu tekrar acele ediyorum ve bu sefer beni sert bir şekilde tutuyor ve bizi yere yatırmadan önce boğucu bir tutuşa çeviriyor. Ahlaki pusulayı ya da dövüş kurallarını siktir et çünkü onun fikir randevu gecesine son veriyorum. Ayağa kalkmadan önce bir bacağımı kaldırıp onu üzerimden ittim. Yaralı ve kasıklarını tutuyor ve kafasındaki iki noktadan kanıyor. Onu tekrar acele ediyorum ve bu sefer beni sert bir şekilde tutuyor ve bizi yere yatırmadan önce boğucu bir tutuşa çeviriyor.

Koca adam beni sakinleştirmeye çalışırken, “Sakin ol Stuart, sakin ol, bitti dostum,” dedi.

Uzuvlarım tutuşu kırmak için bir nokta ararken kavga ediyorum ve mücadele ediyorum, eğer kıçım sağlam yaşıyorsam, Guy ve Katy’nin bana bunu nasıl yapacağımı göstermesine ihtiyacım var. Bana zarar vermeye ya da tecavüz etmeye çalışmadığı birkaç dakika olmuş olmalı ki aslında her şeyin bittiğini fark ettim. Başımı salladım ve o boğucu tutuşunu gevşetti ve ben ondan uzaklaştım.

“Hâlâ başın ağrıyor mu? Mideniz bulanıyor,” diye soruyor ve ihtiyatla onu izlerken başımı sallıyorum, “Yakında olacaksın.”

Yavaşça kalkıp yukarıya doğru bağırdığını ve bittiğini haykırdığını ve sonunda bana biraz yakın olan mindere oturmak için hareket ettiğini izliyorum. Guy ve Katy ellerinde ilk yardım çantasından aşağı inerler, ardından kısa kesilmiş siyah saçlı bir kadın gelir.

“Ağabey iyi misin, ne yaptı” diye sorar dev.

“Birkaç kez taşaklarıma diz çöktü,” dedi ona ve bana kızgın bir ifadeyle baktı, “Sorun değil Wilma, iyi olacağım ve iyileşeceğim.”

Guy ve Katy gözlerimde bir ışıkla beni kontrol ediyor; yan sırtımda ve göğsümde oluşan morlukları gözden geçir. Tavandaki kafa şeklindeki girintiyi ilk fark eden Katy oldu ve Katy bunu Guy’a gösterdiğinde kıkırdadı.

Guy, “Hey Des, spor salonu için fazla uzunsun” diye şaka yapıyor ve ikisi de gülüyor.

“Beni kaldırdı, bir çiftlikte çalışmakla ilgili söylediğim her şeyi geri alıyorum,” diye yanıtlıyor dev Desmond, “Bir dakika yalnız kalabilir miyiz hanımlar, erkek konuşma zamanı.”

Katy ve Wilma kadınının gidişini izliyorum, ikincisi o gitmeden önce gözleriyle içimde bir delik açıyor. Üçümüz de oturuyoruz, Guy minderin ortasında otururken Desmond ve ben duvarlara yaslandık.

Desmond, Guy’a açıkça benim hakkımda konuştuğunu söyledi: “Kızgın ve harcayacak çok şeyi var” dedi.

Guy, “Sonunda gitmesine izin vermesi için ona ne söyledin?” diye sorar Guy.

İri adam tarafsız bir sesle, “Söylediğin gibi hakaretler onu korkutmadı, bu yüzden onu hapis günlerimden bir şeyle korkuttum,” dedi.

“Sikini emmem gerektiğini ve kıçımı becereceğini söyledi,” diye iğrenerek kayıt için belirtiyorum.

Guy, “Cidden Desmond, onun kıçını becerecektin,” diye sorar ve Desmond başını sallar.

“Siktir, hayır, hapishanede ilk kavgama girdiğimde diğer mahkûmun bana yapmak istediği buydu, ben de kafasını karo zemine çarptım. Stuart eğlenmek için suistimal ediyor gibiydi, bu yüzden ona karşılık vermem gerekiyordu, benim kadar büyük birinin göt deliğini yeniden boyutlandıracağını söylemesi, karşılık vermek için oldukça iyi bir motive edici,” diye açıklıyor Desmond aslında.

“Yani bekle beni becermeyecektin,” diye sordum biraz yeniden canlanmış olarak.

“Aman Tanrım, ben eşcinsel değilim ve sen de bir kadını kabul edecek kadar güzel değilsin, bunu bir kenara bırak ve yaptığına bir bak. Beni kaldırdın ve odanın etrafında çarptın. İlkini almana izin verdim ve o bok için para ödedim,” dedi Desmond, bana bakmadan önce tavana bakarak,” ama birinin kaltağı yerine saldırgan olmaya karar verip vermeyeceğinizi görmeye çalışıyordum. Belki de seni orospu olma evresinden kurtardık?”

Başımı salladım ve haklı olduğunu anladım, kafam beni öldürüyor. Her iki adam da kalkmama yardım etti ve Guy arka tarafı kaldırarak daha iyi tıbbi yardım almak için merdivenlerden yukarı çıktık. Birkaç saat sonra Guy ve Desmond’la birlikte spor salonuna geri döndüm ve neyi doğru yaptığımı ve nasıl hissettiğimi gözden geçirdim. İkisi, incinmeye odaklanmak ve bittiğini hissedene kadar durmamak konusunda çok başarılılar, insanlar yapman gerektiğini söylediğinde değil. Bu noktada bir çekince belirtmeliyim.

“Gerekiyorsa adamı öldür demek istiyorsun,” diye sordum ve Desmond güldü.

Ya da dizlerinin üstüne çök ve sikini em, dedi koca adam bana ve Guy yüzünü buruşturdu.

“Bu hayatta kalmakla ilgili, kazanamayacağın bir duruma girene kadar bunun bir test olduğunu düşünerek savaşmak için buraya geldin. Dövüşmek kazanmak ya da kaybetmekle ilgili değildir, o kadar kötü dövülmeyen kişi olmakla ilgilidir, diğer kişi iyi ölçmek için ona işemiştir. Öfkenizi dışarı atıp onu kullanmaktan başka öğrenilecek en büyük ders, her kavganın can yakıcı olduğudur. Kazandıklarınız bile daha sonra bunun acısını hissedeceksiniz ve bir bedel olarak almak zorunda olduğunuz acıyı kabul ettiğinizde yapabileceklerinizden korkmayı bırakırsınız ve işte o zaman yeni bir düşünme biçimine geçersiniz.” Guy duruma yeni bir ışık tutmayı açıklar.

“Bu nasıl bir düşünce tarzı?” diye sordum ve ikisi de bana baktı.

Desmond gururla, “Bir savaşçı gibi, insanın unuttuğu bir şey gibi,” diyor, “Eşcinsel olsaydım, seni alt edebileceğime göre bu bir fark yaratır mıydı?”

“Aslında değil,” diye sessizce yanıtlıyorum.

“Öldür ya da öldür dünyası bu. Eğer tadına bakar ve ondan kaçmazsanız, oradaki koyunların yüzde doksan dokuzundan daha güçlü, daha sert ve daha tehlikeli olursunuz. Sen bir koyundun, şimdi gerçekte ne olduğunu anlıyoruz ve kahrolası dişlerini buluyorsun,” dedi Guy gururla sırtıma tokat atarken.

Kendimi daha iyi hissediyorum, beni beceremezdi ya da başka bir şey ama bunu bilmiyordum. Desmond iri ve steroidli bir at gibi vuruyor ve bunu yapmaya meyilli olsaydı muhtemelen beni becerebilirdi ama onunla savaştım ve hatta beni daha kötü incitebileceğini söylese de onu incittiğimi söyledi. Akşam yemeğinden sonra o gece yatakta yatarken bu düşünceleri aklımda tutuyorum; Karşı koyabilirim ve savaşmalıyım. Bırak parasını ve görünüşünü Richard alsın, gerekirse onun kalbini söküp atabilirim. Tamam belki o kadar aşırı değil ama erkekler böyle, gerçek erkekler sıçardı ve işe yarıyor. Adamın beş karısı ve güzel bir ailesi var. Bunun için savaştı ve şimdi hepsi onun çünkü yoluna çıkan insanları yok etti.

Pazar sabahı harika hissediyorum, tabii ki koşuyorum ama yetişmeye çalışmıyorum Guy’la kalmak için savaşıyorum ve aradaki fark harika hissettiriyor. Desmond koşarken bize katılıyor ve bir kez olsun içeri geri dönüp spor salonuna gitmeden önce biraz dinlenmek istiyorum. Desmond, ham gücüm üzerinde çalışarak ve bana insanları vurduğunuzda bir defter gibi nasıl katlayacağımı gösteren eğitimlerimin çoğunu üstleniyor. Öğle yemeği saatinde çalışıyoruz ve bir şey istemeye karar veriyorum.

“Araştırmak istediğim adam, bir müşteriden ve yeni bir işten bahsettiğini biliyorum ama yardım etmek istiyorum. Gerçekten ne yaptığını bilmiyorum ama izin verirsen birini becermek istiyorum,” dedim ona merdivenlerden çıkarken.

“Stuart, önce bir işimiz olduğundan emin olmalıyım, ama yaparsak bizimle geleceksin ve aktif bir rol alacaksın, anlaştık,” dedi Guy ve başımı salladım.

Takımdan biri, adam gibi dövüşür, Candice’i görmem lazım çünkü er ya da geç bir kadına ihtiyacım var. Onunla iletişim kurmamın bir yolu yok ama Kori ve Rachael’e bunu soruyorum ve ikisi de bana ne yapabileceklerini göreceklerini söylediler. Gün geçtikçe Guy’ın Desmond ve Wilma ile bir müşteri görmek için iş için ayrılacağını öğreniyorum ve ben bunun bir parçası olmak isterken Guy bana sıramın yakında geleceğini ve o bir şeylerle dönene kadar çalışmaya devam edeceğimi garanti ediyor. benim için gerçek. O gece odama dönüyorum ve orada oturmuş beni bekleyen bir akıllı telefon buluyorum. Lanet zaman hakkında söylemek istiyorum ama henüz bir boku hak etmedim, hak ettim.

Adam: Pazartesi sabahı Oregon’da

Yani burada, Bayan Claire Montgomery’nin erkekleriyle ve yan kapıdaki olası bir çatlak satıcısıyla paylaştığı dubleksinin karşısında, Oregon’da bir toplu konutun ortasındayım. Şimdi gerçekten crack yapıyorlar demiyorum ama bir kez daha benden para istenirse birileri hastaneye gidiyor. Eski deri ceketim ve siyah tişörtlü kot pantolonumda çok tuhaf görünmüyorum, çok kıvrımlı ve yumuşak siyah bir kadının iki genç ya da ona yakın genç erkekleri merhametle arabasına bindirmesini izlerken onları tekrar giymek iyi hissettiriyor. bir randevuya doğru yola çıkmadan önce başlar. Adamlarıma telefonumdan bir mesaj gönderdim ve bir dakikadan kısa bir süre içinde Isaac beni içeri aldı ve tüm dekoru not aldık. Salondaki dağınıklığı düşünürsek dekor eksikliği diyebilirim. mutfak pek iyi değil ve Bayan Montgomery’nin eski işiyle ilgili çalınmış olabilecek bazı dosyalara bakmak için zaman ayırıyorum. Her birini çabucak her sayfanın fotoğrafını çeken Isaac ve Wilma’ya veriyorum ve herkes çıkmaya başladığında, kanepede oturmuş bana komik bir şekilde bakan şirin bir corgi yavrusu olan köpeği görüyorum. Herkesi uzağa gönderiyorum ve onlara bir tasma ve bir tür çöp tutmayan plastik bir torba bulduğumda ve köpeği dışarı çıkarırken, işini yapması için özür dilerim. Küçük köpeği geri getirdim ve Ben kulaklığın üzerinden geçerken darmadağın yemek masasına oturdum. sevimli küçük bir corgi köpek yavrusu kanepede oturuyor ve bana komik bakıyor. Herkesi uzağa gönderiyorum ve onlara bir tasma ve bir tür çöp tutmayan plastik bir torba bulduğumda ve köpeği dışarı çıkarırken, işini yapması için özür dilerim. Küçük köpeği geri getirdim ve Ben kulaklığın üzerinden geçerken darmadağın yemek masasına oturdum. sevimli küçük bir corgi köpek yavrusu kanepede oturuyor ve bana komik bakıyor. Herkesi uzağa gönderiyorum ve onlara bir tasma ve bir tür çöp tutmayan plastik bir torba bulduğumda ve köpeği dışarı çıkarırken, işini yapması için özür dilerim. Küçük köpeği geri getirdim ve Ben kulaklığın üzerinden geçerken darmadağın yemek masasına oturdum.

“Efendim köpek işini yaptı, neredesiniz?” diye soruyor en iyi gözüm.

“Masada oturmuş oynuyorum,” köpeğin üzerindeki isim etiketini kontrol ediyorum,” ‘Cute Bitch’.”

“Efendim hemen oradan çıkmalısınız, orada ne kadar uzun kalırsanız kadına yakalanma şansınız o kadar yüksek,” diyor Ben ve gülümsüyorum.

Çok mutlu bir köpek yavrusuyla oynamaya devam ederek, “Bunun çok farkındayım, ne zaman geleceğini bana haber ver,” diye yanıtladım.

“Efendim buna karşı bir tavsiyem var, efendimi evinde beklemek gerçekten delilik” diyor sohbetimize katılınca.

“Kadınların onu aptalca becermek istemesinin nedeni delilik. Hanım izin verse onu sikerim,” diye ekliyor Wilma ve neredeyse salyalarını duyabiliyorum.

“Kız kardeş sakin ol ve odaklan, lütfen bir iş yapmak için buradayız,” Desmond’ın kardeşine arka planda fiziksel şiddete benzeyen bir şeyle nasihat ettiğini duydum.

“Desmond birini dövüyor musun?” diye sordum kıkırdayarak.

“Efendim yaşlı bir kadının postasını almaya çalışıyordu,” diye açıklıyor dev sessizce.

“Anlıyorum ama adama ne yapmayı planlıyorsun?” diye sordum Isaac’in kıkırdadığını duyabildiğimde.

Bir süre radyo sessizliğine giriyoruz ve Bayan Montgomery’nin geri dönmesini beklemekten biraz sıkıldım ama Cutie ile oynamak, etiket adından nefret ediyorum, biraz eğlenceli ve hatırlayınca çocuklara evcil hayvan almayı düşünüyorum. Christy’nin hayvanlara olan sevgi yöntemleri, o zavallı Japon balığı. Ben’den haber aldığımda bir saattir oturuyor olmalıyım ve Bayan Montgomery’nin bana doğru geldiği doğrulandı. Telefonda konuştuğunu ve yoluma çıktığını duyduğumda köpeği okşamaya devam ediyorum.

“Yönetim kurulu toplantısının iki hafta sonra olduğunu biliyorum ama içeri girip onlara Stanley’nin ne yaptığını göstermem gerekiyor… Evet, beni engellediklerini biliyorum ama beni tekrar içeri sokabilirsin…. Anladım…. anladım hanımefendi… Hanımefendi, sebebi görmenize ihtiyacım var….” Oturma odasında konuştuğunu duyabiliyorum.

Konuşmasına izin verdim ve mutfağa girdiğinde beklemesine izin verdim ve deri ceketli ve kapüşonlu adamın masasında oturduğunu fark etmedim.

“Dosyalarım var… Paranın hareket ettiğini gösteren ve amacımı kanıtlayan değiştirilmemiş dosyalar hanımefendi…. Üç hafta sonra buluşamam, toplantı iki hafta sonra…. Kahretsin,” diye bağırıyor, görüşmesi sona erdiğinde arkasını dönüyor ve telefonunu bırakarak atlıyor, “Ne sikim!?”

“Size de merhaba Bayan Montgomery.” Yüzümde basit bir gülümsemeyle onu selamlıyorum.

Kirli bir mutfak bıçağını kaptığını ve tehditkar ve korkmuş bir şekilde bana doğru salladığını izliyorum.

“Ne bok istiyorsun ve seni kim gönderdi,” diye bağırdı bana ve tamamen sakin kaldım.

İlk önce beni çağırdınız ve ikinci olarak o bıçağı indirmenizi istiyorum, dedim ona ve şimdi kafası karıştı.

“Seni tanımıyorum o yüzden senin için göndermedim şimdi siktir git evimden” dedi bana bıçakla kapıyı işaret ederek.

“Yani özel dedektif Bay Barton’u beni bulmaya, evimin ve ailemin fotoğraflarını çekmeye göndermediniz, böylece üzerimde bir çeşit avantaj elde etmeye ya da koz elde etmeye çalışmadınız,” diyorum ve şimdi o düşünüyor. .

“Dur sen osun, sensin,” dedi bıçağı indirerek.

“Bir ne,” diye sordum şaşkın ama gülümseyerek.

“Adını vermediği biri gelip o kaltağın hayatını mahvetmeye ve özür dilemek için kocasını dizlerinin üzerine çökertmeye başlayınca altın arayıcısı bir amcık tarafından evliliğinden mahvolan eski bir üniversite arkadaşım var. Bayan Montgomery bana haber veriyor ve ben hatırlıyorum.

“Aslında dizlerinin üzerine çöküp onu geri alması için yalvardı ve şimdi sana benden kimin bahsettiğini biliyorum.” diyerek ayağa kalktım ve ön kapıya doğru yürümeye başladım.

Bekle, yardımına ihtiyacım var, dedi bir eliyle beni durdurmaya çalışırken.

“Ben böyle çalışmıyorum; Sana gelip yardım teklif ediyorum. İnsanları evime gönderip ailemin fotoğraflarını çekip sonra da saçmalıklarını düzeltmem için zaman ayırmamı beklemiyorsun,” dedim ona ters bir bakış atıp diğer elindeki bıçağa bakarak.

Bıçağın hâlâ kendisinde olduğunu fark ettiğini ve hızla mutfak masasına gidip dosyaları kaptığını fark etmesini izledim.

“Bana bu konuda yardım etmezsen pek çok insan işini kaybedecek,” diye açıklamaya çalışıyor ve ben sadece ona bakıyorum.

“O zaman onlara daha iyi işler bul,” diye cevap veriyorum, evet hava soğuk ama insanlar sözleşmeleri bozmaya başladığında iyi bir ruh halinde değilim.

“Dinle, arkadaşım bana senin kim olduğunu söylemedi, tek söylediği koruyucu bir melek olduğu ve onun benim bölgemde olduğuydu. Arkansas’taki bazı görevliler, senin hakkında para ödediğime dair bazı kanıtlar ve genel bir yer buldu. Gerisini Bay Barton’ın yardımıyla kendi başıma yaptım,” diye açıklamaya çalışıyor Bayan Montgomery ön kapıya ulaşırken.

“Tebrikler, ağaca işemeye karar verdin ve ilk dalda öfkeli bir hayvan buldun,” diyerek yüzünü ona döndüm, “Kendine bir iyilik yap, taşın, yeni bir iş bul ve çocuklarını güzel bir yere koy. Ve Allah aşkına köpeğin adını değiştir, Cute Bitch komik değil.”

“Neyi değiştir?! Bayım…. Adının ne olduğunu bile bilmiyorum? Yardımına ihtiyacım var ve yakında buna ihtiyacım var, iki hafta içinde beş yüz çalışan erkek ve kadın, eski arkadaşım ve iş arkadaşım para kazanmak ve otuz yaşında emekli olmak istediği için kariyer kereste işlerinden olacak. Ailemin iki nesildir çalıştığı bir şirketi, babam ve annemden sonra da benimle birlikte kasaplık yapacak. Bu insanlar iyi işçiler ve Stanley yüzünden kafayı sıyıracaklar,” diyor bana bir dosya göstermeye çalışıyor ve iki tane daha atıyor.

Orada durup kendini göstermek için çabalamasını izliyorum ve tüm aksiliklerine rağmen elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Her şeyi bir araya getirmek için mücadelesini izliyorum ve sonunda kulaklığımdan yeni bir konuşma başlatmadan önce ona durmasını söylemek için elimi kaldırıyorum.

Jun’a kulaklığın üzerinden “Çevrimiçi miyiz?” diye sordum.

“Sesli ve güvenli, şu anda evrak işlerini ben yürütüyorum ve Lilly de benimle birlikte bakıyor. Onun haklı olduğu bir nokta var efendim ve yazmasına yardım ettiğimden beri protokolü anlıyor olsam da, bu adama kafa patlatmamızı istiyorum,” diyor Jun ve daha başlamadan tartışmanın devam ettiğini duyabiliyorum.

Bayan Montgomery’ye dönmeden önce ekibime, “Kimin neyi neden yaptığına dair tartışmaya başlamadan önce, benim tarafımda neyle çalıştığımızı görmeme izin verin,” diyorum, “Hadi ödemeyi konuşalım.”

“Gerçekten hiçbir şeye gücüm yetmez,” diyor biraz hırpalanmış.

Jun, “İşveren, eski işvereni, onu eski haline getirebilirsek, katliamı durdurmamız için bize ödeme yapabilir” dedi Jun ve şimdi olumlu bir yere gidiyorum.

“İşte sorun şu, bana geldin ve buna izin veremem. Bu pro bono gibi büyük işler yapmıyorum, bu yüzden çalışanlarıma çalışmaları için para ödemek için paraya ihtiyacım var. Patronlarınız ödeyebilir mi,” diye soruyorum, “Ödeyecekler mi?”

“İçeri girip onlara gerçeği gösterebilirsem? Sanırım yapacaklar, evet,” dedi bana biraz korkuyla ama sözlerinde kararlı.

“Bak, çok fazla ‘eğer’ seziyorum ve kaynaklarımı bir grup insanın işini kurtarmaya yönelik yüce çabanıza adasaydım, cebimden çıkma ihtimalim çok yüksek. Üzgünüm ama işin içinde gerçek bir ödeme günü olmadığı sürece ilgilenmiyorum,” dedim ona ve kapı kolunu tutmaya başladım.

“Anlamıyorsun, Stanley Weisner bunu yapabilmesi için beni korkuttu. Sırf daha fazla insanın hayatını mahvedebilmek için tüm kariyerimi elimden aldı” dediğini duydum ve şimdi öfkeyi hissediyorum.

“Ve bu ne istiyorsun demek? Şirketi siktir et, işçileri siktir et, ne istediğini söyle,” diye kapıdan uzaklaşarak ona soruyorum.

Yüzünün öfkeden şaşkınlığa döndüğünü görüyorum. Asil insanlar bencil sorulardan nefret eder ve daha çok dürüstçe cevap vermekten nefret eder çünkü bu kendilerini kötü insanlar gibi hissettirir. Sorun şu ki, kötü insanları işe almak istediğinizde kötü sebepleriniz olması gerekiyor. Pek çok iyilik yaptığım doğrudur ama bunun nedeni intikamın iyi insanların istediği bir şey olmamasıdır.

“Stan’in dışarı çıkmasını ve yaptıklarının bedelini ödemesini istiyorum, bu son seçenek olmadıkça incinmesini istemiyorum ama canını yakmasını istiyorum ve patronlarımın tekmeledikleri zaman doğru şeyi yaptığım için bana minnettar olmalarını istiyorum. Neyle suçlandığıma dair tek bir soru sormadan kıçımı kaldırıyorum,” diyor Bayan Montgomery ve şimdi o yakıcı öfkeyi görüyorum.

“Harika, herkes buraya gelsin, yapacak çok işimiz var ve iş yerimi bu dağınık evden dışarı çıkarmıyorum. Bayan Montgomery’nin becerileri daha fazla iş ve daha az ev hanımı olduğu için rekor kıran bir zamanda bana burada bir temizlik hizmeti ayarla,” diyorum, ekibime kendimizi hazırlayıp çalışmaya başladığımızı bildiriyorum.

Bayan Montgomery’yi, yanlarında çok az donanım getirme konusunda ekip dosyaları olarak destekliyorum; İhtiyacımız olduğunda buna ulaşacağız. Jun temelleri gözden geçirmeye başladığında, işlere ve ödevlere başlıyorum. Kulak parçalarını dinlediğimiz süre boyunca Ben ve Isaac daha güvenli olabilmemiz için kimlikler ve iletişim için teçhizatı kuruyor, Desmond öndeki araçlarımıza göz kulak olurken mahalle bekçiliği yapıyor ve Wilma mutfakta buzdolabının ihtiyaç duyduğu temizlikten daha fazlasını temizlemek. Jun ve Lilly bir saat boyunca tam analiz yapıyorlar ve temizlik servisi evi temizlemesi için dört kadın gönderdiği için onları yeni müşteri Claire ile çevrimiçi duruma getirdim. Ben konuşmaya başlarken onların pisliğe bakmalarını izliyorum.

“Pekala, saat başı çalıştığını biliyorum ve bunun sabit bir ücret olduğunu biliyorum. İşte benim anlaşmam, ekibim etrafında çalışırken kıçını kaldırıp burayı baştan aşağı temizlemen için her birinize beş yüz dolar ödeyeceğim. Hareket etmelerine ihtiyacın olursa yaparlar ama yapamazsan şimdi söyle ve ben başkasını bulacağım” diyorum ve bir kadın elini kaldırıyor.

Küçük Asyalı bayan, “Şoförümüz dışarıda ve o da temizlik yapıyor,” diyor ve gülümsüyorum.

“Öyleyse bir maaş günü için kıçını buraya getir,” diye yanıtladım ve evde işlerine başlamalarını izledim.

Üç özel temizlikçi odadan odaya gidiyor, biri çamaşır yıkıyor ve yardım ediyor ve adam çöp yapıyor, bir sürü çöp. Claire şaşkına döndü ve ben sadece, ortaya konan bilgiyi takdir etmek için biraz zaman ayırıyorum. Stanley yeterince kolay bir hedef ama dosyaları düzelten kişiye ihtiyacım var, birkaç saat sürüyor ve temizlikçiler temizlerken Bayan Montgomery çocuklarını almak için ayrılıyor ve biz de Bay Weisner için uygun bir şeyler planlayabilmem için bilgilerimizi topluyoruz. . Claire oğulları ile eve gelir gelmez ‘Guy Amca’ moduna giriyorum.

“Hey çocuklar, dinleyin ve söylediklerime dikkat edin çünkü sadece bir kez söyleyeceğim ve hiçbir soruya cevap vermeyeceğim. Bu nedir,” diyorum elimdeki yüz dolarlık banknotu.

“Bu para,” diyor en yaşlısı gözlerini kocaman açarak.

“İyi şimdi her biriniz için bunlardan birer tane var ama bu, şu merdivenlerden kıçınızı kaldırıp hemen kendi lanet odanızı temizlemeniz gerektiği anlamına geliyor. Çamaşırları onunla ilgilenen güzel bayanlardan biri için bir kenara koy ama geri kalan her şey temiz, düzenli ve tertipli olacak,” diyorum, gözlerim ve paranın arasından bakarak başlarını sallarken, “Hadi git” diyorum.

Onları ateşe verdiğimi düşünürdünüz ve üst kattakiler, koştukları şekilde sahip olduğumuz tek suydu ama onlar ayağa kalkıp hareket ederken, Bayan Montgomery şok içinde orada duruyor.

“Bayan. Montgomery, Bay Weisner ve ona yardım eden herkesle tamamlandığında bunun bedeli çeyrek milyon dolar,” dedim ve o sabırla başını sallarken, Jun’un kulaklığımın üzerinden öksürdüğünü duydum.

“Patron benimle dalga mı geçiyorsun, çeyrek milyon,” dedi boğulmayı bırakırken.

“Çok düşük,” diye soruyorum yanıt olarak.

Jun, “Bu çeyrek milyon dolarlık bir iş değil,” diye yanıtlıyor ve şimdi ekibim beni izliyor.

“Hayır ama bu iş bize ödemek zorunda olduğumuz her şeyden daha büyük ve protokolü ihlal etmenin bedelini de unutmayalım. Claire anlaşmayı zaten kabul etti ve aranızdan herhangi birinin buna itirazı varsa lütfen şimdi belirtin,” diye soruyorum ve kim konuşmak için elini kaldırıyor Desmond.

“Efendim, sanırım yeni adamı bu işe dahil edebiliriz. O ham ama onu tımar ediyorsan bu mükemmel bir şey, büyük para ve büyük sorumluluk,” dedi Desmond ve ben de başımı sallayarak onayladım.

“Onu yakında indireceğiz, zamanımız var ve uygun bir ödeme için uygun bir plan istiyorum. Bayan Montgomery en son ne zaman yemek yediniz,” diye sordum ve bana şok olmuş bir bakış attı.

“Bu sabah biraz kızarmış ekmek ve kahve içtim,” diye cevap verdi ve başımı salladım.

“Isaac beni otel odama geri götür üzerimi değiştirmem gerekiyor ve Bayan Montgomery de öyle. Wilma,” diye sesleniyorum, banyodan hızla gelirken,” Wilma canım, Bayan Montgomery için gardırobunda lüks ve şık bir şey buluyor.”

“Akşam yemeği toplantısı efendim,” diye sordu çabucak.

“Evet ve biraz birbirimizi tanıma toplantısı,” diye cevapladım Isaac ve kapıdan dışarı çıkıyorum.

Arabadayız ve otel odama giden yolun aşağısındayız. Şirketin bulunduğu kasaba, güzel bir takım elbise içinde uygunsuz görünmek istemediğiniz sürece, iyi bir restoran bulmak için başka bir şehre ciddi bir sürüş yapmanıza yetecek kadar küçüktür. Hazırlanıp Stuart’la ne yapacağımı düşünürken hâlâ beyin fırtınası yapıyorum. Desmond onu içeri almakta haklı, zamanı geldi ama soru nerede. Umarım evde iyidir.

Stuart: Aynı Pazartesi öğleden sonra

Spor salonundayım, ağır çantayı tekil sert atışlarla dengeliyorum. Desmond bana kombine yumrukların daha hızlı insanlar için iyi olduğunu gösterdi ama eğer doğruysa iç organları vurarak yapabilirsin. Tam sözleri sizi rahatsız etmiyor ama eğitiminin çok fazla lise içermediğini keşfettim. Adam iş için ayrıldı ve benim dahil olacağımı ve olmak istediğimi söyledi, sadece ona borçlu olduğumu hissettiğimden mi yoksa yaptığı şeyin bir teknoloji odasında çalışmaktan çok daha havalı olabileceğinden emin değilim. gün ve dezenfektan gibi kokuyor. Öğleden sonra olduğunu biliyorum ve odanın biraz daha meşgul olduğunu fark ettiğimde biraz yorgunum ve güzel bir şey görmek için döndüğümde Candice sarı saçları kalçaları saran bir kot pantolon ve kot pantolonlu bir gömlek ile Candice ceket.

Ben çantaya vurmayı bırakırken Candice, “Vay canına, Stuart, gerçekten o çantayı indiriyorsun,” dedi.

“Yapmak zorundaydım, sürekli itilip kakılmaktan ve yapabileceğimi bildiğim şeyi yapmamaktan bıktım,” diye yanıtladım korumaları.

Üzerimde sade bir tişört ve bol şort var ve Candice garip bir şekilde beni izliyor, sanırım ben geçen haftaki adam değilim. Bunun iyi bir şey olduğunu umuyorum, ben farklıyım. Bir bardak su alıp ona bakıyorum, kıvrımlı ve yumuşak. Kıvrımlılığını ve yumuşaklığını gerçekten seviyorum, neredeyse en sevdiğim şey.

Candice, egzersiz ekipmanına bakarak, “Gördüğünüz bir şey gibi, bayım,” diye soruyor.

“Biri değil,” diye düzelttim ve gülümsedim.

Daha erken gelemediğim için üzgünüm, görünüşe göre beni buraya getirmek için oldukça hevesliydin, dedi gözlerini benden uzak tutarak.

“Evet öyleyim, değildim. Ve senden hoşlanıyorum, sanırım anladım,” dedim ona ve bana hitap etme sırasını izledim.

Ben içeri girip Candice’i kıçından tutup bana doğru bastırıp onu derinden öperken kelime zamanı bitti. Şaşırdı, yani gözleri kocaman açıldı ama bana karşı mücadele etmiyor, daha çok tutunmaya çalışıyor. Bizi minderin üzerine çıkardım ve Candice’i sırtına yatırdım ve ben kıyafetlerimi çıkarmaya başlarken öpüşmemize devam ettim. Candice beni itti ve benim için soyunmaya başladı ama onu külotunda durdurdum. Şimdi oldukça güçlüyüm, çiftlikte çalışıyorum ve çalışıyorum, bu yüzden külotunun kasıklarını iki elimle tutup parçalamak kolay değil ama ben yapıyorum ve o şaşkınlıkla havlıyor. Geri çekilip onu öpmeden önce dudaklarımı ve dilimi vücudunda aşağı indirdim ve göğüslerinde durmak için zaman ayırdım ve bir elimi sıkarken diğerinin meme ucunu emdim. Candice inliyor ve vücudunda aşağı doğru inerken ve sonunda bacaklarının arasında burnumun önündeki her şeyi öpmeye başladığımda oldukça eğleniyor. İç uylukları, dudakları, aldığım küçük yumru klitorisi, daha agresif hareket etmeden ve bir tattan fazlasını elde etmek için dilimi kullanmadan önce hepsini yumuşak bir şekilde öptüm. Candice sertleşiyor ve onu memnun etmeme izin veriyor ve ona önce orgazm verirken, sadece ilgilendiğinden ve ıslandığından emin olmaya çalışıyorum.

Durup yüzümü onun amından uzaklaştırırken Candice kıkırdadı.

Kalçalarından yukarıya doğru bir yanıt homurdandım ve dizlerimin üzerinde oturarak benimkini hareket ettirdim; Candice’in patiklerini kollarımın altına alıyorum ve dizlerini göğsünden yukarı bükerek öne doğru eğiliyorum. Elinin kendi bacaklarının arasına indiğini ve horozumu tuttuğunu izliyorum, başımın yarığına sürtündüğünü hissedebiliyorum ve beni deliğe getirdiğinde çok nazikçe değilim, boyumu ona çarparken ikimize de neden oluyor şok ve zevk içinde inlemek. Yarı yolda geriliyorum ve tekrar Candice’e çarpıyorum ve hızımı iyi bir sikişmek için zorluyorum. Onu döverken, her hamlede göğüslerinin zıpladığını ve Candice’in gözlerini kapattığını ve hafifçe inlediğini izliyorum. Uyum sağlaması için biraz yavaşladım ve uzun, yavaş hamleler yapmak gözlerini açıp bana odaklanmasına neden oldu. Diliyle bademcik yaralarımı kontrol ederken elleri yukarı uzandı ve yüzümü aşağı çekti. Kapıların açıldığını hissediyorum ve Candice’in beni biraz daha sıkıştırdığını hissettiğim daha derin ve daha şiddetli vurmaya devam ediyorum. Göğsünün benimkine bastırdığını hissediyorum ve beni oturtmaya çalıştığını fark ediyorum. Öpücüğümüzü kırıyorum ve kıçımı topuklarıma oturtup ellerimle kalçalarını tutuyorum ve onu daha hızlı beceriyorum.

“Daha fazla Stuart, daha hızlı, daha hızlı,” Candice beni cesaretlendiriyor ve ben de onun teşvikini takip ediyorum.

Dirsekleriyle onu minderden geriye doğru ittiğini ve ben kalçalarını tutarken bacaklarını sırtıma sardığını ve beni daha sert bir şekilde kendisine çekmeye başladığını izlediğimde ona hızlı ve derin bir şekilde giriyorum. Dirseklerinin üzerinde dengesini kaybetmeye başladığında birbirimize çarpıyoruz. Kalçalarını bıraktım ve sırtının altına uzanmak için itmeyi bıraktım ve onu tamamen kucağıma çektim. Ben içindeyken kalçalarıma bastırırken neredeyse göz göze geldik. Candice kucağımda sert ve hızlı zıplamaya başlamadan önce birkaç yavaş sert vuruş yapıyoruz. Duvar aynalarında bizi görebiliyorum, sarıya boyanmış saçları zıplıyor ve etli kıçını elimde tutuyor ve bana karşı daha da sertleşiyor. Odağımı kaybetmeye başladım ve Candice’in dişlerini kulak mememde hissediyorum.

“Bir kızı becermek istiyorsan ona lanet bir orgazm versen iyi olur,” diye hırlıyor ve neredeyse orada her şeyi kaybediyorum.

Yükümü patlatmıyorum ama yaklaştım ve Candice vazgeçmiyor. Yüzümü ondan biraz geri alıyorum ve hızla büyük göğüslerinden birini dudaklarıma doğru itmek için elimi kullanarak meme ucunu sertçe emdim.

“Ohhhhhh siktir et, siktir edeceğim, cummmmmm,” diye inliyor Candice ve birbirimize karşı hızlanıyoruz.

Onun içinde sert boşalmaya başladığımda beni sıkıştırdığını hissedebiliyorum. Vücutlarımızı birbirine kenetledikçe meme ucunun ağzımdan çıkmasına izin verdim. Üstümde olmasına izin vererek mindere doğru ilerledim ve yuvarlanıp kendini düzeltmeden önce güzelce öpüldüm. Yıkılan külotların artık beni temizlemek için bir paçavra olduğunu ve kendi kıyafetlerimi bana atmadan önce sessizce üzerini giyinmesini izliyorum.

“Seni görmeye geldiğimde hangi kısmı çalışmıyorum bilmiyorum ama ben orospu da değilim. Beni becermek ve işin bitmek için gelip bana öylece gelemezsin,” dedi Candice bana soğuk bir şekilde ve şimdi kafam karıştı.

“Bir dakika, senin fahişe olduğunu asla söylemedim ya da seni hiç böyle düşünmedim. Seninle olmaya ihtiyacım vardı, bir kadın değil, sadece sen. Senden hoşlandım ve hiçbir şeyi mahvetmek istemiyorum, bu yüzden bir pislik olduğumu düşündüysen özür dilerim,” dedim iç çamaşırımı ve şortumu giyerek.

Candice, sesinde biraz incinmiş ve öfkeyle, Hayır, günler önce beni bir ganimet çağrısı için aradın, basit ve basit, dedi.

“Hayır, seni buraya çağırdım çünkü etrafımda kıyafetlerimi çıkarabilecek kadar kendime güvendiğim tek kadın sensin ve o bana gülmeyecek. Ve evet seninle seks yapmak istedim, lanet olası seksisin,” diye hırladım ağır çantayı sertçe yumruklamadan önce.

“Hey, kolay tamam mı? Yanlış okudum ve durum buysa yanlış bir fikre kapıldım. İnsanları seks yapmak için eğitirken, biriyle çıkarları olan arkadaş olmak kolay değil ve beni hafife aldığınızı düşündüm. Temelden çok uzaktaydım, ”diyor Candice geri pedal çeviriyor.

“Senden hoşlanıyorum ve belki benim için işler düzelirse ve sen bir şeyler deneyebiliriz ama sen eğlencelisin ve ben müsaitim. Bunun yaşadığım en iyi sekslerden biri olmasının ve seninle yaptığım neredeyse tüm iyi sekslerin dışında, seni garanti ederim ki seni hafife almayacağım,” dedim ona ve Candice içeri girdi. kollarım beni tutuyor.

“Tamam, biz iyiyiz,” dedi bana hafif bir öpücük vererek, “Bir dahaki sefere sen külotumu mahvetmeden önce akşam yemeği falan istiyorum.”

Onu dışarı çıkarırken ikimiz de kıkırdadık, başlangıçta neye ihtiyacım olduğunu görmek için geldi ve şimdi eve gitmesi gerekiyor. Onu uğurladım ve eve geri döndüğümde Bayan Katy ve Bayan Imelda’nın yüzlerinde sert bir ifadeyle bana baktıklarını gördüm. Spor salonuna geri dönüyorum ve bir sünger ve kova ile ılık su ve biraz temizleyici verdim. Yaptığımız büyük bir karışıklık değil ama Bayan Katy temizlik yaparken sürekli beni izliyor.

Çalışırken, “Sistemiden defolup gitmem gerekiyordu,” diye soruyor.

“Gerçekten hızlı bir şekilde bir kadın bulmam gerekiyordu ve o benim listemin başında,” dedim ona paspastaki cum lekesini ovarak.

“Peki ya Natsuko,” diye soruyor Katy ve alay ediyorum, “Cidden Japon seksiliğinin nesi var?”

“O bir kaltak, ben Candice’leyken bana hep komik bakıyor ya da o üstünü değiştirirken ya da kendi kendisiyle oynarken odasının içini görebildiğimden emin olmak beni sinirlendiriyor,” diyerek ona durup ona doğru bakmasını söyledim,” Biliyor muydunuz? oynaması için beni ‘eğlenceli bir oyuncak’ olarak mı gördü?

“Gerçekten, belki de bu konuda bir şeyler yapmak için zaman bulmalısın, sadece gündüz çocuklar uyanıkken değil. Anneler ve Babalar bile bu dersi aldı,” dedi Katy, beni ovma işime bırakmadan önce sırıtarak.

Yarım saatlik bir çalışmanın ardından işim bitti ve akşam yemeğinden önce duş almaya karar verdim. Odamda giyindim ama kıyafetlerin kayıp olduğunu gördüm ve Katy beni bulmak için kapıyı çalmadan içeri girdi.

Katy aceleyle, “Hey Imelda bokunu SUV’a yükledi ve bekliyor, ayakkabılarını giymen ve oraya gitmen gerekiyor,” dedi.

Koşu ayakkabılarımı giydim ve kemerim takılır takılmaz garaj yolundan geri çıkmaya başlayan Imelda ile birlikte SUV’ye atladım. Guy’ın karılarının hepsinin yasak olduğunu biliyorum, onlara dokunmaktan birazcık cinsel sayılabilecek bir şekilde konuşmaktan parmaklarımı kaybedebilirim ama Bayan Imelda, parmakları kendisinin alacağını bilmemi sağlıyor. Yolda geçen bir saatin ardından nihayet konuşmaya karar verdiğimde sessizce oturuyoruz.

“Peki Guy’ın beni ne hale getirdiğini biliyor musun?” diye sordum ve o sessiz kaldı,” demek istediğim yardım etmek istiyorum ama sadece onun benden ne yapmamı isteyeceğini merak ediyorum.

“Muhtemelen söylediği her şeyi yapmana ve soru sormamana ihtiyacı olacak,” diye soğuk bir şekilde yanıtlıyor.

“Şey, evet ama…” Sözümü kestiğinde başlıyorum.

“Pekala Stuart’ı dinle çünkü bunu bir kez söyleyeceğim. Evet, kızkardeşim karılarım ve kocamla birlikte sana yardım etmek istiyorum ama tüm bu el ele tutuşup daha iyi hissetmeni ummaktan bıktım. Şimdi benim dünyamdayız, kocamın dünyasında. Çocuklarımızın bu boktan saklanıp güvende tutulmasının bir nedeni var. Bunu tehlikeye atacak her şeyi yaparsın ve ben HER ŞEYİ yaparım ve Guy’ın ne yapacağı konusunda endişelenmene gerek kalmaz,” dedi Bayan Imelda soğuk bir öfkeyle.

“Evet hanımefendi, ben sadece….” Deniyorum ama sözümü kesiyor.

“Bana daha fazla dudak hizmeti veriyorsun ve doktorlara kendini karnından bıçakladığını ve kıçını SUV’den attığını açıklayacaksın, anlaşıldı mı?” Ücretsiz yol.

“Evet Bayan Imelda,” diye sessizce korkarak cevap verdim.

Onu kızdırmak için ne yaptığımı bilmiyorum ama gerçekten çalışacağım yere birkaç saatlik bir araba yolculuğunun hiç konuşmadan harika bir fikir olduğuna karar verdim. Bütün gün aklımdaki en iyi fikir.

adam: o akşam

Hiç bir Steak and Ale restoranında yemek yemediyseniz tavsiye ederim. Yemek ve çevre, şu anda olduğunuzdan çok daha zengin bir insan gibi hissedebileceğiniz, ancak yine de iyi basit yemeklerin tadını çıkarabileceğiniz kadar lüks. Yaklaşık yirmi dakikadır oturuyorum ve adamlarıma Bayan Montgomery’nin akşam yemeği toplantımıza hazırlanmasına yardım etmeleri için fazlasıyla zaman verdim, sonunda onu cephede gördüm. Onun boyunun yaklaşık 5’0” boyunda olduğuna bahse girerim ama topukluları 5’4” olmalı ve muhtemelen 130 pound aralığında, o iki çocuk annesi. Buna bazı D-cup göğüsleri ve siyah kadınların sahip olduğu kıçları da ekleyin, bu da erkeklerin onlara şehvet etmesine neden olabilir ve elinizde Bayan Claire Montgomery var. Üzerinde yeşil ejderhalar olan beyaz, kavisli bir Çin tarzı elbise giydiğini kabul edersek, Wilma’ya bir akşam yemeği toplantısının amacını açıklamalıdır. Garson sadece ayağa kalkıp işini yaparken beklerken, onun öne geçmesini ve sandalyeyi almak için ayağa kalkmasını izliyorum. İçki siparişini alıp ayrıldıktan sonra, güzelce yapılmış saçlarını geri çektiğini ve harika bir makyaj yaptığını fark ettim, yine akşam yemeği toplantısını Wilma’ya açıklamalıyım.

Claire, “Bu biraz pahalı, değil mi?” diye sordu ve ben de başımı salladım, “Dediğini yapabilirsen, o zaman sanırım bunu karşılayabilirsin.”

“İstediğini yapabilirim. Seni içeri sokabilirim ve sesini duyurabilirim ama pozisyonunu garanti etmemi istiyorsan o zaman şansın yaver gitti,” dedim ona arkama yaslanıp rahatlarken.

“Pekala, kim olduğunu öğrenebildim mi” diye yanıtlıyor, çok kişisel olmayan bir boşluğu kapatmaya çalışıyor.

“Önce formaliteleri ortadan kaldırmalıyız,” diyorum ona, sahip olduğum ve sadece bu durum için kullandığım tek çantamı çekip ihtiyacım olan belgeleri çıkartıyorum, “Bunları okuyup imzalamanız için, Eğer onları imzalamayı reddederseniz, şu anda tüm işleri durdururuz ve ben giderim.”

Küçük bir okuma gözlüğü çıkarırken ve başparmaklarıyla kağıtları karıştırırken onu izliyorum. Aslında herkesin durduğu kısma geldiğinde garsona iki kez el sallamam gerekiyor.

Claire, “Bir dakika, mahremiyet derken bunu kastettiğini mi söylüyorsun?” diye sordu ve ben de başımı salladım, Bu delilik.”

“Sen çocuklarını korumak için mantıklı her şeyi yaparsın, ben de her şeyi yaparım. Evliliğine yardım ettiğim arkadaşın, bunu kabul etti ve çeşitli kanallardan benimle iletişime geçip araştırmamı istemek yerine seni bana çevirdiğinde anlaşmayı açıkça bozdu,” diye açıklıyorum beni durdururken.

“Senden birine bahsedersem sadece hayatımı mahvedeceğini değil, aynı zamanda akrabalarımın hayatlarını mahvedeceğini kabul ettiğimi söylüyorsun,” diye soruyor ve ben de başımı sallıyorum. delilik bu.”

“Pekala Claire, sana neden böyle yazıldığını açıklamama izin ver. Bana yardım eden ve benden ücretsiz yardım isteyen insanlar, dünyadaki küçük insanlar değildir. Bulunmasını istemedikleri şeyleri yapmak için beni kullanıyorlar, eğer onların lehinde aramam gerekirse, onları öğrenirseniz korunmaya ihtiyaçları var. Şimdi, bu durumda sizin hayatınızı veya oğlunuzun hayatını yok edin dediğimde, kendi başına fiziksel zarardan bahsetmediğimi açıkça belirtmek istiyorum,” diye açıklıyorum ve bir an için beni durduruyor.

“Konuşursam çocuklarımın tehlikede olacağını söylüyorsun,” diyor ve devam etmeden önce başımı salladım.

“Evet yapacaklar, asla bir rüyanın gerçekleşmeme tehlikesiyle karşı karşıyalar. Burslar ortadan kaybolacak, iyi ücretli işler onlardan uzaklaşacak ve kolluk kuvvetleri onları yakından tanıyacak. Bunlar benim emrimde olan şeyler,” diye ekliyorum, sesimi birkaç derece düşürmeden önce, “Artık hiçbirini kullanmak zorunda kalmadım ama insanların, reklam panolarında ve reklamlarda reklam veren biri olmadığımı bilmelerini seviyorum. bir neden için.”

“Ve kabul etmezsem ve imzalarsam hemen uzaklaş,” diye sordu ve başımı salladım.

Beyaz şarabından uzun bir yudum alırken onu izlemeden önce formları imzalamayı bitirip geri alıp evrak çantama koymasını izliyorum. Gülümsedim ve sipariş verebilmemiz için garsona el salladım. Emirler verildi ve konuşmayı ona yapmaya karar verdim.

“Artık benim ‘arkadaşlığımın’ ne demek olduğunu anladığına göre birbirimizi tanıyalım. Benim adım Guy ve önümüzdeki iki hafta içinde çalışanımın isimlerini öğreneceksiniz. Bu sözleşmenin temelde bizim arkadaşlığımız olduğunu bilmeni istiyorum. Seni ve aileni umursayacağım çünkü eski işverenindeki arkadaşımızı halledene kadar bu benim işim, işim bittikten sonra bile bana ihtiyacın olursa orada olacağım,” diye açıklıyorum ve bu kadın yine beni durduruyor. .

“Arkadaşlar? Bir anda evime gelip seni nasıl öğrendiğimi soruyorsun, sonra da benim yaptığımı başkalarını kurtarmak için bencil ve kişisel bir kan davasına çevirmeye çalışıyorsun,” dedi Claire biraz üzgün.

“Evet, arkadaşlarıma güvenmem gerekiyor ve yaptığım her şeyde olduğu gibi umarım bir gün gelir sana bu sözleşmeyi gönderirim ve sen onu yakabilirsin çünkü birbirimize güveniyoruz” dedim ve sakinleşmesini izledim, “Ben herkese yardım etmek için çalışmıyorum, ben evinize adım atmadan önce siz iyi bir insan olarak incelenmişsiniz.”

“Tamam ama neden sadece iyi olanı yapıp insanlara yardım etmiyorsun,” diye soruyor yemeğimizi beklerken.

“Bilge adam bir keresinde, bir şeyde iyiysen, onu asla bedavaya yapmayacağını söylemişti,” diyorum ve hafifçe gülümsüyor.

Mezelerimiz gelirken, “Demek bu işte iyisin, insanların hayatlarını mahvediyorsun,” diyor.

“İntikam almakta iyiyim, bu bana bir çağrı gibi,” diyorum gülmeye başlarken.

Yemek yiyip konuşuyoruz, oğulları Thomas ve Michael bir avuç ama iyiler. Bay Weisner onu düşmeye hazırladığında onun finans ve harcama müdürü olduğunu öğrendim. Sürekli olarak ona yaklaşmaya çalışmasıyla ilgili özel detayları öğreniyorum, sadece onun oynandığını bulmak için. Neredeyse öfkesini tadabiliyorum ve bu sarhoş edici, tanıdık ve buna alışkınım ama intikamcı bir kadın iyi yıllanmış alkol gibidir. Akşam yemeğinden sonra içkilerimizi yudumlarken nihayet işle ilgili sorular sormaya başladı.

“Peki bu duruma nasıl hakimsin?” diye sordu şarap kadehini masaya bırakırken.

Bir örnek ya da genel bir fikir istiyorsun, diye sordum sırıtarak.

Claire kocaman bir gülümsemeyle, “Eğer bir performans sergileyeceksen bir örnek istiyorum,” dedi ve telefonu çantasında çalarken sırıttım.

Cevap vermesini izliyorum ve gözleri büyüyüp sonunda biraz gülmeye başlamadan önce sessizce dinliyorum. Aramasının bitmesini ve sormasını bekliyorum.

“Yani bu yeterince iyi miydi yoksa daha fazlasına mı ihtiyacınız var?” Sorum dengede duruyor.

“Bunca zaman dinleyen insanlar oldu ve çocuklarım beni aradı,” diye soruyor ve gülümsüyorum.

“Ayrıca bu sabahtan beri seni izliyorum ve eve gelip beni Cutie ile bulduğundan beri ikimiz de gerçekten yalnız değiliz,” dedim ve gülümseyerek başını salladı.

“Ve bütün bunları bir günde ayarladın,” diye tekrar sorular soruyor.

“Bayan. Montgomery Kendi kurduğum bir alanda profesyonelim. Bay Weisner’ı kolayca bir tarlaya götürüp diri diri gömebilirim ama onun böyle acı çekmesini istemezsiniz. Elindekini kaybetmesini, senden onu aldığında hissettiklerini hissetmesini istiyorsun,” diyorum ve kadın başını sallamadan önce içini çekiyor, “Şimdi, eğer bir çöl olmayacaksa, bence buna bir gece diyelim.”

“Oh hayır, bu gece benim için seks yok, özellikle seninle değil. Alınma ama aklımda senin ganimet çağrın olmaktan daha büyük şeyler var,” dedi Claire beni sallayarak ve sırıttım.

Gelen tatlı arabasını işaret ederek, “Aslında ben gerçek tatlıdan bahsediyordum,” dedim.

Ve gülüyoruz, gülmesi onun için iyi ve muhtemelen kolayca ikna olsa da ve ben onu bu gece yatağa atabilirim. Neden olduğundan emin değilim, çünkü standart arkadaşlarımın dışında, faydaları ve eşleri olan biriyle bir süre geçti ama şimdilik profesyonel kalmasına izin veriyorum. Isaac, Bayan Montgomery’yi eve götürmek için arabalardan birini getiriyor ve yanağımda bir öpücüğe dönüşen dostça bir el sıkışmayla ayrıldık. Elimi kaldırmadan önce onun gözden kaybolmasını bekliyorum ve Ben otele dönebilmemiz için arabayı benim için getiriyor.

Ben senin arkadaşın olduğumu biliyorsun, dedi Ben, otoparka girerken.

“Elbette ve patron/çalışan ilişkilerine rağmen seninim” diyorum araçtan çıkarken.

“Güzel, öyleyse Heather’la bizim çocuk sahibi olmamızı erteleme konusunda konuşabilir misin?” diye sordu ve ben neredeyse şokta kaybediyordum.

“Bir dakika ne? Ne zaman aile kuracağınız konusunda eşinizle aranıza girmiyorum,” dedim asansöre binerken, “Ayrıca bence Heather’ı hamile bırakmalısın.”

“Efendim o kadar basit değil,” diyor Ben ve gülüyorum.

“Dört tane var, bu kadar basit,” dedim kıkırdayarak.

“Hayır, Guy benim için basit değil. Hizmetimden hala iyi değilim,” dedi Ben asansörden çıkarken.

“Saçmalık, yerde yatıp Heather’la seks yapmaman bir sonraki adımdan korkman mı? Paraşütünü tak ve lanet olası uçaktan atla Ben. O küçük yüzü görür görmez her şeyin buna değdiğini anlayacaksın ve bunun kötü bir fikir olduğunu düşündüğün zamanı hatırlamakta güçlük çekeceksin,” dedim odama doğru giderken.

Onu akşam için odasına bırakıyorum; Wilma’nın Isaac ile döneceğini biliyorum ve tüm adamlarımın Desmond dışında kendi odaları var. Ağır vurucum, müvekkilimizin evinin oturma odasında bir koruma olarak uyuyor. Çabucak öğrendiğim şey, yeni oyuncular birinin oyununda hamle yapmaya başladığında panikleyebilir ve insanları incitmeye çalışabilir. Desmond, başlamadan önce bu sorunu ortadan kaldırmak konusunda iyidir. Yatağa yerleşiyorum ve az miktarda alkol ve bol miktarda iyi yemeğimin beni uyutmasına izin veriyorum.

Uyumak güzel, yoksa biri kapımı denemiyorsa olurdu. Uyanıyorum ama birinin kilitte bir kart anahtarı denediğini duyduğumda fazla hareket etmiyorum. Yeni müvekkilimin nerede kaldığımı bilmediğini biliyorum, bu yüzden en hafif tabirle bu ilginç olabilir. Yatakta yatmaya devam ediyorum ama elim komodinin üzerinde ama şimdi yastığımın altında olan 9 mm’lik tabancada. Kapının açılmasını izliyorum ve form hafifçe kapıyı kapatırken uyuyor numarası yaparken ve giysilerin çıkarıldığını duyuyorum. Bu bir dişi soyunma ve gülümsüyorum, bu gece iyi bir gece. “Misafirim” hareketimi izlerken, uykumdan uyanıyormuş gibi yapıyorum ve tabancayı komodinin üzerine geri koyuyorum.

“Sanırım bütün gece burada tek başıma yatacağım ve ne olacak? Biri seksi Meksikalı eş sipariş etti,” diye şaka yapıyorum ve karanlıkta Imelda’nın gülümsemesini görebiliyorum.

Battaniyeleri geri çekiyorum ve nadiren bir kez Imelda atkuyruğunu kaldırırken, genellikle duş almadığı veya uyumadığı sürece at kuyruğunu tutar ama bu gece özel olmalı. Imelda beni yatağa yatırdı, böylece iyi tonlanmış formunun yataktan aşağı kaydığını hissetmeden önce başım dinleniyor. Imelda’nın sıkı elinin beni tuttuğunu ve saygıdeğer bir sertlikte okşamaya başladığını hissettiğimde kalçalarıma yumuşak öpücükler kondu. Elinin yetmemesi uzun sürmedi ve dudaklarının bedenimi sardığını hissediyorum ve Latina karım pratik bir beceriyle beni ağzına üsse götürüyor. Imelda’yı bir süredir bu kadar sert görmemiştim, bu yüzden ağzıyla beni daha çok çalıştırdığını ve ellerinin benimkileri kafasına yönlendirdiğini hissettiğimde, gençlik günlerimizin hatırlanan eğlencesine gülümsüyorum ve beni kendi başıma götürmesini sağlıyorum. daha hızlı ve daha sert tempo. Ağzını birazcık duyabiliyorum ama biz oral oyunuyla yatağı biraz sallarken beni durdurmaya çalışmıyor. Onu yüzüme doğru çekmeden önce ağzını hızla üzerimden çektim. Dudaklarını, boynunu ve göğüslerini öpüyorum ve o beni alıkoyuyor ve çok az bir çabayla karımın içine giriyorum.

Imelda göğüslerini öpmeye devam edebilmem için öne eğilerek, “Annem Papi’sini özledi,” diye inliyor.

İlk başta yavaş gideceğimizi düşünmüştüm ama ben onun içindeyken kalçalarını ileri geri sallarken karım farklı bir zihniyete sahip. Basınç normalden daha sıkı hale getiriyor ve ben üç şeye odaklanıyorum, göğüsleri, inlemesi ve nihayet çok erken orgazm olmamam. Kollarımı Imelda’ya doladım ve yatakta ileri geri sallanarak şaftımda aşağı yukarı hareket etmesine izin vererek onu daha da yakınına çektim. Tüm işi onun yapmasına izin vermeyi reddediyorum ve bu da durumu kendi kontrolüme yardımcı oluyor. Sonunda seksi karımın boynunu ve göğüslerini öpmeyi bıraktım ve onun biraz daha yukarı çıkmasına ve beni daha hızlı ve daha sert bir şekilde sürmesine izin verdim. Benden yatakta dik oturmadan ve beni onunla boşalmaya zorlamaya çalışırken daha sert ve daha hızlı zıplamadan önce uzun sürmez. Karıma ne oldu bilmiyorum ama kaçırdım. evi sevmek iyidir ama ateşli eş büyük bir değişimdir. Daha hızlı sürmek, ellerimle Imelda’nın kalçalarını kavramamı ve siyah saçlarının omuzlarında savrulmasını izlememi sağladı ve antrenmanımızdan terlemeye başladı. Imelda benimle İspanyolca konuşmaya başlayınca geriliyorum ve kendimi tutuyorum.

“Şimdi boşalman gerekiyor bebeğim, Mami onun daha fazla bebek istemesini sağlayıp sağlayamayacağını görmek istiyor,” diye alay ediyor Imelda nefes nefese ve gülümseyerek.

Şakacı bir şekilde biraz hırladım ama yine de daha az hırladım ve kalçalarını tutarak ona vurmaya başladım. Homurdanıyorum ve Imelda inliyor ve beni tekrar tekrar becer diye bağırıyor. Latin ateş tanrıçam, kadınlığı kendi orgazmı sırasında her damla için beni sağarken büyük bir tutkuyla beni öptüğünde orgazmın ortasındayım. Dakikalar, saatler ya da günler farketmez, biz yatakta yatıp sadece dizleri rahat olmadığı için kıpırdadığında ondan fırlıyorum ve ikimiz de hayal kırıklığıyla inliyoruz. Benimle birlikte yatakta yatarken göğüslerinin derin nefeslerle inişini izliyorum, ben de yapıyorum ama yapınca daha iyi görünüyor. Imelda’nın yataktan kalkıp temizlik yapmak için sendeleyerek banyoya gidişini izliyorum. Onu durdurup siktir et demek istiyorum ama kendine has yöntemleri var ve ona değiştirmesini söyleyecek biri değilim. Sonunda bir külotla geri geldiğinde ve ben boxer külotumu geri çektiğimde, sohbet başladığında biraz uyumaya karar verdik.

“Bu sefer geldiğime çok sevindim,” dedi bana mutlu bir ses tonuyla.

“Ben de, karılarımın işe gelmeleri her zaman hoş bir sürpriz olur,” dedim ve gülümsemesini göğsümde hissettim.

Daha fazla Guy istiyoruz, dedi bana sessizce.

“Daha sevgi dolu,” diye sordum şakacı bir tavırla ve beni ciddileştirmek için yanımı dürttü.

“Çocuklar, Kori, Rachael ve ben daha çok çocuk istiyoruz. Kori bir kız istiyor ve Rachael ve ben ikimiz de bir erkek istiyoruz” dedi ve endişelenmeye başladım.

“Tamam ama ya Katy ve Matty? Matty hala en az bir çocuk istiyor ama aceleye getirmek istemiyor,” diyorum ve yüzünü buruşturuyorum,” diyor ve Katy korkuyor ama er ya da geç bir çocuğu hak ediyor.”

“Katy annesi olmaktan korkuyor ve o geride kalırken Matty kariyerine öncelik verecek. Geri kalanımız bir aile toplantısı istiyoruz ve üçümüz de daha fazla beklemek istemiyoruz,” diyor Imelda, kararların alındığını ve benim bir söz hakkım olmayabileceğini bana bildiriyor.

“Burada talepte mi bulunuyoruz karıcığım? Daha fazlasını istemeyi anlıyorum, konsepti beş eşle mükemmelleştirdim” Şaka yapmaya çalışıyorum ama kabul etmiyor” Saniye yoluna başlamadan önce herkesin bir çocuğu olmasını istiyorum, bu adil.”

“Beklememiz adil değil. Şansımızı denedik ve iyiyiz, şimdi daha fazlasını istiyoruz. Bu çok mu yanlış,” diye sordu Imelda göğsümden bana bakarak.

“Hayır ama bazılarınızın görmezden geldiği kurallarımı değiştirerek kimseyi incitmiyorum ama her şeyi adil ve eşit tutmak için koydum,” diye açıklıyorum ve başını salladı ama yakında bununla savaşacağını biliyorum.

Yatağa uzandım ve uyumak için bana sarıldığını hissettim. Daha fazla bebek konusuna yaklaşmak gibi şeyleri tek başına yapacak biri değil, bu yüzden evde duymadığım bir şey olmalı. Bir aile toplantısı olacak ve barışı korumak ve aldığımız karar ne olursa olsun tüm eşlerin iyi olduğundan emin olmak için A oyunuma çıkmam gerekecek. Bütün karılarımdan daha fazla çocuk istediğim için memnunum ama her şeyden önce; yarın hedeflerin keşfine başlıyoruz ve çekici düşürmeye başlıyoruz.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

  • There are no popular posts yet.