Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Yazlıktaki Komşu Kızıyla Birlikte Olduk

| Genel | Şubat 20, 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

e
Selam arkadaşlar. Ben Çanakkale’den İsmail. ** yaşındayım. Sizlere Ayvalık’taki yazlığımızda yaşadığım güzel * hikayemi anlatacağım. Biz genelde yazın * ay Ayvalık’ta yazlık evimizde kalırız. Bahçeli gayet güzel * yer. Bizim yan yazlıkta bu bahar ayında satıldı ve yeni komşularımız geldi. Tanışma fırsatımız bu yaz olacaktı ama eve bakmaya geldiklerinde güzel kızları gözümden kaçmamıştı. Neyse biz haziran ortasında yazlığa gittik. Komşularımız da oradaydı daha * gün önce gelmişler. Evler yan yana olduğu için bahçede otururken **imizi görebiliyorduk. Ben güzel kızlarını denize giderken görünce * dakika s*ra arkasından gittim. Deniz de tanışma fırsatı yakalayamadık çünkü kızın yanına gidememiştim. Sarışın güzel fizikli * hatundu. Mayolarını giyince daha seksi olmuştu. Taş gibi göğüsleri vardı.

* gün bu bahçede internette dolaşırken bende ç*p basket oynamaya başladım ve topu bilerek *ların bahçesine attım. Almaya gittiğimde de o bahaneyle tanıştık. Adı Derya’mış. Ses t*u çok tatlıydı. O da bana katılmak istedi ve *likte *az basketbol oynadık. S*ra da denize gitmeye karar verdik. Denizde artık baya samimi olmuştuk. Sevgilisi de yokmuş bahaneyle öğrenmiş oldum. S*ra **imizi sosyal medyada ekledik ve akşam mesajlaşöaya başladık. Ben saat * gibi sahile gideceğimi söyledim. O da gelmek istedi. Sahilde *az yürüdük ve s*ra deniz kenarına oturduk. Ben kızdan hoşlanmıştım. O da manzarayı izlerken benim omzuma yattı ve biz sevgili gibi oturmaya başladık.

* ara kafasını kaldırınca göz göze geldik ve *az bakıştıktan s*ra * anda öpüştük. S*ra *az utanınca gülerek kendimizi geri çektik.O gün el ele eve gittik. Yolda numaralarımızı almıştık. Derya sabah bana mesaj ve annesiyle babasının Çanakkale’ye gidip geleceğini söyledi. Beni de kahv*ya beklediğini söylemiş. Ben de kalkıp babasıgil gidince *lara geçtim. Derya kısacık * şort ve sütyenle karşılaı beni. Kahv*dan s*ra bulaşıkları yıkarken yanına gittim ve *a arkadan sarılıp boynundan öptüm. O da dönüp beni öpünce biz öpüşmeye başladık ve ben ellerimi direk göğüslerine attım. O sırada Derya elini arkaya atıp sütyenin ipini çözdü ve göğüslerini açtı. Mutfaktan ç*p *un odasına geçtik. Ben sütyenini boynundan çıkardım ve *un güzel göğüslerini yalayıp meme *larını sıkmaya başladım. Zevke gelince de * elimi amına sokup okşamaya başladım ve * yandan da göğüslerini yalamaya devam ediyordum. O da boş durmayıp benimkini okşuyordu. İyice zevke gelince yattığı yerden kalkıp beni yatağa itti ve şortumu çıkarıp *az elleriyle bana mastürbasy* yaptı. S*ra da yalamaya başladı. *az yaladıktan s*ra da k*ağıma çıktı ve götten beni içine almaya başladı. *az böyle siktikten s*ra domalttım ve sikmeye devam ettim. Fazla dayanamayınca üzerine boşaldım. Ama s*ra * defa daha *likte olduk. Yaz aşkımla bütün yaz seviştik. Kışın da Çanakkale’de buşup sevişiyorduk. Tam * yıl bu sevişmelerimiz aralıksız devam etti s*ra da yollarımız ayrıldı.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

No Tags

238 total views, 0 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

  • There are no popular posts yet.