Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Üvey Babamı Baştan Çıkardım..

| Genel | Ağustos 2, 2016

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

b
Merhaba arkadaşlar adım Açelya. Size üvey babamla yaşadığım çılgın geceyi anlatmak istiyorum. Kız arkadaşlarıma ilk anlattığım da hikayem bitane kadar bir kaç kez orgazm olmuşlardı. Sizde faydalanın, gerçekten yaşanmış bir seks hikayesidir.
Annemden başlamak istiyorum. Çok güzel bir kadındır. Babamla ben çok küçükken ayrılmışlar. Ikiside seks bağımlısı insanlarmış. Annem hala öyle ama babamı pek tanımıyorum. Tek kişilik ilişkiden onlara yetmediği için ayrılmaya karar vermişler. Beni annem yanına almış. Ne kadar hızlı bir hayat yaşasa da bana çok düşkündür. Küçüklüğümden beri annemin eve attığı erkeklerle seks yaptığına şahit olarak büyüdüm. Gece uyumaya çalışırken annemin inlemeleri yüzünden uyuyamazdım. Bu ortam yüzünden seks ile çok erken yaşta tanıştım. 18. Yaş günümde annemin erkek arkadaşı kızlığımı bozmuştu. Ilerleyen dönemlerde konuyu anneme anlattığımda çok sinirlenmiş, kendi hatası olduğunu düşündüğünden uzun bir süre suçluluk duygusu ile yaşamıştı.Antidepresan ilaclarlar kullanıyordu. Yaşantısı bir düzene girmeye başlamıştı. Artık seks düşünmüyor zamanının çoğunu benimle geçiriyordu. Bu süreçte düzgün bir adamla tanıştı ve uzun süreli ilişkilerinin sonunda evlenmeye karar verdiler. Annem için çok mutluydum. Yeni kocası yani üvey babam çok iyi bir adamdı. Tüm dertlerimizle ilgileniyordu. Evine çok düşkündü. Günün birinde annem işi gereği şehir dışına çıkmak zorunda kaldı. Zaten ne olduysa ondan sonra oldu.

Hava inanılmaz kötüydü. Dışarda sanki kıyamet kopuyordu. Çocukluğumdan beri gök gürültüsünden çok korkarım. Saat baya geç olmuştu. Yatağımda korku içinde beklerken üvey babamın yanına gitmeye karar verdim. Yanına gittiğimde çoktan uyumuştu. Hafifçe dürterek onu uyandırdım. Durumu anlattım ve yanına yatmak istediğimi söyledim. Baştan kabul etmedi. Nedenini anlayamadım ama çok ısrar ettikten sonra kabul etti. Sırtını dönerek yatmaya devam etti. Bende yanına uzandım. Aramızda mesafe vardı. O sırada meydana gelen gök gürültüsü irkilmeme neden oldu ve üvey babamı tekrar dürttüm. Bana sarılması için yalvardım çok korktuğumu bana sarılırsa kendimi iyi hissedeceğimi anlattım. Arkasını dönüp bana sarıldı bu işte o zaman altında bir şey olmadığını yanına yatmama bu yüzden izin vermediğini anladım.

O an aklımdan bir sürü düşünce geçti. Yetişkin, olgun ve çıplak bir adamla aynı yatakta yatıyordum. O adam annemin kocası ve benim üvey babamdı. Kendimi zor tutuyordum. Seks yapmayı çok seviyordum. Ama bir yandan da bunun çok kötü bir davranış olduğunu düşünerek kendimi frenlemeye çalışıyordum. Üvey babamda bir tepki vermeden bana sadece bana sarılıp yatıyordu. Artık gök gürültüsünü duymuyordum bile sadece kendimi frenlemeye, aklımdan düşünceleri uzaklaştırmaya çalışıyordum. Ne yaparsam yapayım bunu başaramadım. Sonuçta benim sekse bu kadar düşkün olmamın sebebi annemdi. Ne olursa olsundu artık dayanamıyordum. Küçük hareketlerle popomu oynatmaya başladım. Üvey babamın penisine doğru baskı yapıyordum. Üvey babam önce kendini geri çeker gibi oldu ama ben daha sert ve belirgin hareketlerle popomu oynatınca vazgeçti. Oda niyetimi anlamıştı. Arkamı bile dönmeden ona bir şey demesine gerek olmadığını söyledim. Kalmasına bile gerek yoktu ben her şeyi halledecektim.

Yavaşça örtünün altına girdim. Üvey babamın sertleşmekte olan penisi elime aldım ve aşağı yukarı hareket ettirmeye başladım. Şimdiden orgazm olmuştum. Vajinam resmen ıslanmıştı. Vakit kaybetmeden ağzıma aldım ve sakso çekmeye başladım. Babamın penisi kalkmıştı ve artık taş gibi olmuştu. Sonunda örtüyü kaldırdı ve şaşkın bakışlar ile beni izliyordu. Belliki bu kadar güzel yalamayı nereden öğrendiğimi merak ediyordu. Sadece gülümsedim ve penisini büyük bir iştahla yalamaya devam ettim. Üvey babamın inlemeleri artmıştı. Penisini biraz daha ıslatıp kalktım ve üzerine oturmak için pozisyon aldım. Yavaş hareketlerle içime aldım ve ağır ağır aşağı yukarı hareket etmeye başladım. Bir süre sonra üvey babam belimden tutmuş hızlı ve sert bir şekilde içimde gidip geliyordu. Annemin neden bu adamla evlendiğini anlamıştım. Bir süre daha pozisyonda devam ettikten sonra kalkmamı işaret etti. Kalktım ve önünde diz çöktüm.

Üvey babam arkama geçti. Vajinamı ve arka deliğimi yalamaya başladı. Asıl gök gürültüsü şuan da içimde kopuyordu resmen. Daha önce içimin böyle titrediğini hatırlamıyorum. Sanırım arka deligimin yalanması buna neden oluyordu. Sonunda ayağa kalktı ve içime girmek için pozisyon aldı. Yavaş hareketlerle tekrar vajinama girmişti.Köküne kadar girdikten sonra sert hareketlerle beni becermeye başladı. O kadar hızlıydı ki nefes almakta bile zorlanıyordum. Sonra yavaşladı ve ağır hareketlerle içimde gidip gelmeye başladı. Parmakları ile arka deliğime baskı yapıyor işaret parmağını arka deliğime sokuyordu. Bir yandan canım çok yanarken aynı anda inanılmaz zevk alıyordum. Üvey babam seks yapmayı gerçekten iyi biliyordu. Bunları düşünürken içimden çıktı arka deliğime parmaklarını sokarken yalamaya devam ediyordu. Çok geçmeden niyetini anlamıştım. Ona engel olmadım.

Üvey babam arka deliğimin iyice genişlediğine karar verdikten sonra ayağa kalktı. Penisini iyice ıslattı. Penisinin kafasını arka deliğime dayandığını anda biraz korkmadım desem yalan olur. Öncesinde parmakları ile genişlemişti ama gene de içime almakta zorlanıyordum. O kadar uğraşa rağmen çok az bir kısmı içime girmişti. Üvey babam canımı yakmamaya çalışarak ağır hareketlerle gidip geliyordu. Her defasında o kocaman penisin birazı daha içime giriyordu. Arka deliğim yanmaya başlamıştı. Kafamı yere kadar indirip popomun daha da yukarı da kalmasını sağlamıştım. Şimdi yarısından fazlasını içime almıştım. Bu ikimiz içinde yeterliydi. Üvey babam artık daha seri hareketlerle arka deliğime girip çıkıyor zevkten inliyordu. Artık acı hissetmiyordum. Ne kadar süre böyle devam ettik hatırlamıyorum. Babam birden içimden çıktı ve beni kendine doğru çevirdi. Penisini hemen ağzıma aldım ve kafasını emerek mastürbasyon yapmaya başladım. Çok geçmeden tüm spermleri ağzımın içine dolmuştu. Boşaldıktan sonra penisini emmeye devam ettim. Bir süre sonra ikimize de halsizlik çökmüştü. Tabi ki yatağıma gitmedim üvey babamın yanına yattım. Artık onun iki tane karısı vardı.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

No Tags

2028 total views, 0 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

  • There are no popular posts yet.