Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

TRENDEKİ GENÇ ÜÇÜMÜZÜ DE SİKTİ

| Genel | Mart 23, 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

e

Ben Nilay, arkadaşlarım Yeşim ve Sude aynı okulda okuduktan sonra üniversitenin aynı bölümünü kazandık. Böylece 17 yaşındaki 3 İstanbullu bayan olarak Ankara’da yaşamaya başladık. İki yıl sonra okuldaki çevremiz sayesinde sahip olduğumuz gerçek sex hikâyeleri sayısı onlarca olmuştu. Ama üçümüzün favorisinin de trenle memlekete yaptığımız yo9lculuklar sırasında kaldığımız yataklı vagona attığımız erkeklerle yaşadığımız seks maceraları olduğunu söyleyebilirim.

İlk tren maceramızı okuldaki ilk senemizde yani 18 yaşında olduğumuz sırada yaşamıştık. Otobüslerde yer bulamadığımız için trenden bilet almaya karar verdik ve normal koltuklarda yer olmadığı için yataklı vagondan bilet satın aldık. Yolculuk otobüse göre daha uzun süreceği için sıkılacağımız düşünüyorduk ama öyle olmadı. Yemekli vagonda tadı çok da iyi olmayan biralarımızı yuvarlarken 25-26 yaşlarındaki bir gençle tanıştık ve sohbet etmeye başladık. Tesadüfen o da bizim bölümde okumuştu ve İstanbul’da işe başlamıştı. Bize tren yolculuklarının çok keyifli ve zevkli olabileceğini söylerken oldukça kısa bir eteği olan Sude’nin bacaklarını okşamaya başlamıştı. Kısa bir süre sonra yataklı vagona geçeceklerini söyleyerek kalktılar. İkisinin seks hikâyeleri içinde ilginç bir macera olması muhtemel olan ateşli bir sevişme yaşayacaklarını tahmin etmek güç değildi.

Gecenin ilerleyen saatlerinde yemekli vagonun kapanacağını öğrendiğimizde yapacağımız tek şey yataklı vagonumuza gidip aşk kuşlarının keyfini bozmak olacaktı. Kapıyı çaldık, seslendik, açılmadı ama kilidin açılma sesi geldi. Sude’nin üzerinde hareket etmekte olan gencin sikini onun içinden çıkardığına ve yüzüne boşaldığına şahit olmuştuk. Benden daha atak olan Yeşim onun yeni patlayan aletini ağzına aldığında geceye ve yaşanmış sex hikâyeleri arasındaki bu öyküye bizim de katılacağımızı anlamıştım, kapıyı kapatıp Yeşim ve Sude’ye katıldım. Genç daracık vagonda yine daracık amları olan 3 çıtırın önünde diz çökerek sikini ağızlarına almak için kapışmalarına bayılmıştır. Ama Sude’nin üzerine beni ve Yeşim’i aynı anda becermenin daha çok hoşuna gittiğini sanıyorum. Bu olaydan sonra eve gidişlerimizin ve dönüşlerimizin tamamını trenle ve yataklı vagonlarda yapmaya başladık.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

No Tags

837 total views, 0 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

  • There are no popular posts yet.