Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

TELEFON SEKSİ YETMEYİNCE FAZLASINI ALDIM

| Genel | Mart 8, 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

b
Adım Gülay, sarışın, uzun boylu ve 37 yaşında oldukça güzel bir bayanım. En büyük zevklerim arasında yaşanmış sex hikâyeleri okumak yer alır. Ama bir süre sonra bu hikâyeleri okumak yetmemeye başladı. Ben de facebook gibi yerlerde resimlerini beğendiğim ve telefon numaraları olan erkekleri aramaya, onlarla telefon seksi yapmaya başladım. Ama kısa bir süre sonra bu da yetmeyince işi bir adım ileriye götürmeye karar verdim.

Telefonla görüştüğüm 27-28 yaşında Semih isimli bir adam vardı. Onun internette bulduğum üstü çıplak resmine ve kaslarına bakarak kendisiyle yaptığım telefon görüşmelerine vibratörüm de eşlik ediyordu. Bu erkeklerden birisiyle buluşmaya ve seks yapmaya karar verdiğimde de ilk aklıma gelen Semih oldu. Ama ona dul olduğumu söylememiştim, evli olduğumu ve kocamın çok kıskanç olduğunu söylemiştim. Semih’in bozulmaması için bu yalana devam etmem gerekiyordu. Yani onunla buluştuğum sırada yaşadığım maceranın aldatma hikâyeleri arasında yer alacağını sanmasını sağlamalıydım.

Semih’e çıplak olduğum sırada çektiğim bir fotoğrafı yolladım ve onunla buluşmak istediğim mesajını gönderdim. Aradan iki dakika geçmeden beni aradığında ise kocamın bizi göremeyeceği bir yerde buluşmamız gerektiğini söyledim. Semih telefonu kapattı ve 5 dakika sonra geri aradı. Şehrin dış tarafında bulunan mahallelerden birisinde günlük kiralanan apartlardan birisini tutmuştu ve adresini vererek ertesi gün orada buluşmamızı istedi.

Ertesi gün öğle vakitlerinde sanki kocamdan saklanıyormuşum gibi gözlük takmış ve türban örtünmüş olarak apartın kapısını çaldım. Semih kapıyı açtığında üzerinde bornoz vardı ve benim giysilerime de aldırmadı. Sadece hoş geldin dedikten sonra dudaklarıma yumuldu, üzerimdekileri parçalarcasına çıkartmaya başladı. Çıplak kaldığımda ise neredeyse 15 dakika süren oral seks ile bana hayatımın en şiddetli orgazmlarından birisini yaşattı. Ama işi bitmemişti. O gün akşama kadar beni amımdan ve götümden becerdi. Bense onu ödüllendirmeyi ve güzel bir saksafon çekmeyi ihmal etmedim. O akşam ikimiz de çok mutlu bir şekilde ayrıldık. Telefonla görüştüğüm diğer erkeklerin yanı sıra Semih’le de haftada en az bir kere buluşuyor ve sikişiyorum. Sizinle de buluşuruz ve gerçek seks hikâyeleri yaratırız ama önümüzdeki 3 ay boyunca doluyum!

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

No Tags

247 total views, 0 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

  • There are no popular posts yet.