Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Okulun En Çıtır Öğretmeni İle Yatak Keyfi

| Genel | Kasım 23, 2016

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

b

Merhaba arkadaşlar ben hikayemi sizlere Tekirdağ’dan yazıyorum ve hepinizin hikayem hakkında yorumlarını bekliyorum. 21 yaşındayım ismim Celal Üniversiteye yeni başladım ve 2 yılık Üniversite öğrencisiyim. İki senelik bir Üniversite macerasına adımımı attığım ilk zamanlarda rahat hareketlerim ve umursamaz tavırlarımla herkesin hemen dikkatini çekiyordum. Üniversiteyi Edirne’de okuyorum ve liseden beri birlikte olduğum bir kız arkadaşım var. Üniversiteye gelmem ilişkimizin bitmesine neden olmadı aksine birbirimize daha fazla bağlandık ve özlemeye başladık. Ancak benim başıma ilginç bir olay geldi ve ben kendime hakim olamadım. Aslında bu zevkli hikayede tek yaşadığım pişmanlık kız arkadaşıma karşı duyduğum suçluluk oldu diğer her şey çok güzel ve zevkliydi. Üniversitenin ilk zamanları olduğu için herkes bir şımarıklık peşindeydi ve sevgili yapma çabalalarındaydı.

Ben hayatımda biri olduğu için hiç kimseyle ilgilenmiyordum ancak bir kaç kızdan teklif alıyordum. Okulda genelde yaşça büyük hocalar vardı ve bu durum beni çok sıkıyordu. Ancak bir İngilizce öğretmenimiz vardı ki beni benden almayı ve etkilemeyi çok iyi başarıyordu. Görevine yeni başlamış ve çıtır bir güzelliği olan Hale hoca bütün erkeklerin dikkatini çekiyordu. Ben onun her dersinde kendimi onun güzelliğini izlemekten alamıyordum. Bir gün dersin son saatlerinde ben yine dalmış onu izlerken onunda bana kaçamak bakışlarda bulunduğunu gördüm. Daha sonra ders bitiminde herkesin sınıftan çıkmasını bekledim. En son sınıfta ikimiz kalmıştık. Çok farklı bir tarzı vardı Hale hocanın dar giyiniyor ve illaki vücudunun bir bölümünü göze çarpar şekilde belli ediyordu.

İkimiz sınıftan çıkarken bir an hoca duraksadı ve gece beni evine davet etti. Ben bu teklifi kaçırmadan hemen evine gittim. Hoca çok hızlıydı yatağı ve kendini bana hazırlamıştı ancak benden tek ricası bunu kimsenin duymamasıydı. Ben de ayağıma kadar gelen seks fırsatını geri tepmeden öncelikle sürekli gözüme çarpan dolgun memeleri emmeye başladım. Yatağa uzanmıştık ve ben hocamın memelerine öyle bir saldırmıştım ki onu kendinden geçirmiştim. Saatlerce memelerini ve amını yaladığım hocam bana kendini götünden siktirdi ve beni harika bir şekilde yarağımı ağzına alıp emerek tatmin etti. Üniversite de yaşadığım ilk ve en zevkli maceram bu oldu. Ancak tadının damağımda kaldığını söylesem yalan olur

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

No Tags

225 total views, 0 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

  • There are no popular posts yet.