Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

MUTFAKTA SOKTU, DAYANAMADIM EVİN HER YERİNDE ALDIM

| Genel | Şubat 18, 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

c

Aldatma hikâyeleri okurken çok heyecanlanmama rağmen böyle bir macera yaşamaya cesaret edemiyordum. Ama bir akşam bize gelen kız kardeşimin kocası sayesinde bu heyecanı yaşamış oldum.

Hem kardeşim hem de ben 5 yıl önce evlendik. İkimiz de hem çok güzel kızlardık hem de oldukça serbest yetiştirilmiştik. Dolayısıyla beraber okuduğumuz üniversite yılları sırasında birçok seks maceramız oldu. Bu maceraların bir kısmını ortak yaşadığımız da olmuştu. Hatta kız kardeşim bunların birkaç tanesini kaleme aldı ve yaşanmış seks hikâyeleri arasında sizinle paylaştı. Ama ilimiz de evlendikten sonra bu tip maceralar yaşamadık. Dolayısıyla o akşam başıma gelen şey beni hem çok heyecanlandırmış hem de biraz tedirgin etmişti. Çünkü kardeşimle daha önce paylaştığımız erkekler olsa da konu kocalarımız olunca dokunulmaz olduklarını düşünüyordum. Ama kardeşim ve kocası öyle düşünmüyormuş.

Kocam telefon ettiğinde yemek hazırlıyordum. Teknik bir meseleyi halletmesi için şirketin aracı ile şehir dışına çıkması gerekiyormuş. Böylece önceden planladığımız yemekte kardeşim ve eniştemle kalmıştım. Bu nedenle geceyi fazla uzatmak istemiyordum. Hızlı bir yemek faslından sonra onlara kahvelerini verdim ve kocasının dizine başını uzatmış olan kardeşimi o halde bırakarak mutfağı toplamaya gittim. 5-10 dakika sonra kıçımda bir sertlik hissettiğimde ise irkilmiştim. Kardeşimin kocası arkamdan sessizce yaklaşmış ve dikleşmiş olan sikini kıçıma dayamıştı. Saçlarımı kenara çekerek boynumu öpmeye başladı. ‘Kardeşin beni azdırdı, uyurken de beni değil mutfaktaki kardeşimi sikersin’ dedi, ben de buraya geldim diyorken boynumdan daha da aşağıya inmeye başlamıştı. Eteğimi yukarı sıyırarak göt deliğime aletini dayadı ve gerçekten de ‘haşırt’ diye soktu. Canım biraz acısa da yaşadığım gerçek sex hikâyeleri arasında en iyisi olduğunu düşündüğüm aldatma tecrübem ve heyecanım da böyle başladı. O zaten azmış olduğu için gelmesi çok da uzun sürmedi. Ama bu arada ben de iyice azmıştım. Kardeşim uyurken biz evin her yerini gezdik ve beni tüm odalarda becerdi.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

No Tags

889 total views, 0 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

  • There are no popular posts yet.