Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Musluğumu açtım

| Genel | Aralık 16, 2015

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

sekshikaye10

Çok sevdiğim ve yıllarımın geçtiği bu mahallenin her türlü olayına şahit oldum. Bir çok kere sevdiğim kızı evlendirdim arkasından el salladım, bir çok kere sevildim ama istikrar sağlayamadım. Bir tek çok sevdim birisini, çok beğendim ve onu görünce hep duygulandım. Zaten o sevdiğim hatunun ismi de Duygu idi. Gerçekten insan görünce duygularına engel olamıyordu.

Bana bir gün evlerinde bir sorun olduğunu ve yardım etmemi istedi, ben ise bunu dört gözle bekliyor onunla yalnız kalacağım anı kolluyordum, evlerine gittim ve muslukta su kaçırıyordu, Musluğumu açtım biraz uğraştıktan sonra yaptım ve bana bir kahve ısmarlamak istedi, bende kabul ettim ve onu beklemeye geçtim içeri salona.

Yanıma geldi üzerinde güzel bir gecelik ve kısa dekolteli etek tarzı bir kıyafet vardı, kahvemi içtim ve o an nasıl oldu bilmiyorum kendimi güzel kızın üzerinde buldum, sevişiyorduk hemde deliler gibi, bir an şaşkına döndüm ve oda biraz şaşkındı, bir ara durakladım bu sefer o beni bırakmadı uzun bir süre seviştikten sonra kıyafetini çıkarmadan sokmamı istedi ve bir anda giriverdim içeriye, uzun bir ohhh sesi geldi ve daha hızlı demeye başladı, hızlı bir şekilde işi bitirdim ve arkasından ailesinin gelebileceğini söyledi, oradan hızlı bir şekilde ayrıldım.

Şimdi mahallede bir birimizi her gördüğümüzde o anı hayal ediyor, bir birimizi tekrar istiyorduk, sanırım kısa bir süre içerisinde tekrar bir ilişki yaşama fırsatı bulabiliriz diye düşünüyor, ilerleyen günlerde sizlerle paylaşmaya çalışacağım…

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

No Tags

207 total views, 0 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

  • There are no popular posts yet.