Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

MOTORCU BENİ PARKTA BECERDİ

| Genel | Şubat 17, 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Genç kızların birçoğunun asi veya kabadayı erkeklere ilgi duydukları sır sayılmaz. Ben de lisenin son sınıfında okurken cüsseli motoru ile okulun önünden geçen iti yapılı delikanlı hakkında bir şeyler hissediyordum. Onun da bana karşı boş olmadığını sanıyordum ama amacının sadece beni sikmek olduğunu anladığımda iş işten geçmişti. Size kızlık bozma hikâyeleri arasında okuyabileceğiniz bu öykümü anlatacağım.

Motorlu ile birkaç kez okulun karşısında bulunan parkta karşılaştım ve sonrasında selamlaşmaya başladık. Adını bile bilmediğim bu delikanlının lisenin kızları arasında çok ünlü olduğunu ve liseli sex hikâyeleri biriktirdiğini de bilmiyordum. Yani benden önce ve benden sonra bizim okulda okuyan birçok kızı becermişti.

Neyse, bir akşam okul çıkışında parktan geçerken karşıma çıktı ve onunla gezmek isteyip istemediğimi sordu. Saçlarımın ve eteğimin uçuşmasına neden olan neredeyse 150 km hızla şehir dışına doğru gittiğimizi fark etmem ise oldukça fazla vakit aldı. Ama şehir dışına çıkmadan bunu fark ettiğim için ona durmasını söyledim. Hava kararmaya başlamışken bu sefer de şehrin dışındaki mahallelerden birisinde boş bir durumda bulunan çocuk parkına girmiştik. Beni oradaki salıncağa oturtup önüme geçti ve yavaş bir şekilde sallamaya başladı. Benden çok hoşlandığını ve benimle vakit geçirmek istediğini söylerken de salıncağın iplerini tutmuş ve beni kendisine yaklaştırmıştı.

Beni öpmeye başladığında ona karşı koyamayacağımı fark etmiştim. Sonuç benim külotumu çıkartması, salıncakta otururken içime girmesi ve gidip gelerek salıncakta oldukça zevkli bir şekilde sallanmamı sağlaması olmuştu. Yani beni çocuk parkında ve salıncağın yardımıyla sikti, kızlığımı bozdu.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

No Tags

552 total views, 0 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

  • There are no popular posts yet.