Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Mini etekli öğrencim ziyaretime geldi

| Genel | Ağustos 29, 2015

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

sekshikaye3

Benim çalıştığım okulda ki öğrencilerim çok çeşit olmaktaydı. O kadar değişik oluyor ki bu öğrencilerimin bir kısmı çok kapalı ailelerde yetişmiş bazıları ise çok modern ailelerde yetiştiğinden benim bu öğrenci ve öğretmen ilişkilerim var. Biraz yakışıklı olduğumdan da bütün kızlar bana hayran diyebilirim. Bu hayranlığım yüzünden açıkçası ben çoğu kızdan uzak duruyorum. Çünkü ben sikişe çok düşkün olduğum için birisi yanaşsa hemen onu sikmek isteyeceğim. Böylesi bir durum olmaması adına da açıkçası benim mesafeyi koruyorum. Betül adında bir öğrencim var o kadar güzel ve seksi bir kadın olduğundan, onu her gördüğüm zaman kalbim yerinden çıkacak gibi oluyor.

Evlerimiz çok yakın olduğundan ben evde otururken sıcak yaz gününde mini eteğini giyinmiş ve makyajını yaparak yanıma geldi. Benimle konuşmak istediğini söyleyince bende eve içeriye davet ettim. Girdiğinde içeriye götünü sallaya sallaya yürümesine takıldı gözlerim ve onun götünü iki yana sallaması da beni büyüledi. Sikim rahat durmuyor ve onunla güzel görüşme yapmak istediğimden, kendime hakim olmakta çok büyük zorluk çekiyordum. İçeriye girip bacak bacak üzerine attı ve benim aklımı başımdan aldığının da farkındaydı. O memelerinin dekoltesi, o götünü o bacaklarından gözlerimi alamıyordum. Ben ne konuşacağını filan unutmuştum. Meğer not istemek için evime gelmiş. Not kolay hallederiz sorun değil dedim. Nasıl kolay olacağını sordu. Bende ona o güzel bacaklarının birleştiği güzel yeri öpmeme izin verirsen olur dedim.

Öpmekle kalmayın isterseniz bir kere de içine girin dedi. Hemen ayağa kalkıp onun yanına oturdum ve o güzel bacaklarını okşamaya o güzel memelerini sıkmaya başlayınca beni öpmeye başladı. Buraya geldiğimden bu yana bir karı sikmediğimden bulunmaz Hint kumaşı kadar değerliydi. Ben mini eteğini yukarıya doğru sıyırdım ve külotunu çıkarıp o güzel amını yalamaya başladım. Ben yaladıkça iyice sulandı ve artık dayanmadığımdan o amı sikmek istediğimi söyledim. Yerimden kalkıp Betül’ü biraz bana doğru kaydırdım. Onu kaydırınca da yarağım kendiliğinden amından içeriye girdi. Ben hızla pompaladıkça o güzel memeleri sallandı. Onun notu yükseldi bende zevk içerisinde inleye inleye sikiş yaptım.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

No Tags

662 total views, 0 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

  • There are no popular posts yet.