Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Komşum Zehranın Güzel Götü

| Genel | Mart 8, 2015

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

sekshikaye11

Yaşadığım siteye Zehra isminde bir bayan taşındı. Üstelik kapı komşumuz olmuştu. Onu daha taşınırken gördüğümden beri çok arzuluyordum. Bir süre sonra komşuluk ilişkilerimiz gelişti ve birbirimize sıklıkla gelir gider olduk.

Geçen zamanda sürekli Zehra’yı arzular oldum. Hatta eşimle seks yaparken bile onun daracık, adeta okşaması insanı orgazm edecek kalçalarını hayal ediyor öyle boşalıyordum. Aradan geçen sürede bize geldiğinde ona karşı olan hislerimi belli edecek davranışlarda bulunmaya başladım. Eşim evde yokken sürekli kapının çalmasını ve Zehra’nın bize gelmesini hayal ediyordum. Onunla deliler gibi sevişeceğimiz anları düşünüp adeta kendimden geçiyordum.

Bir gün o hayalim gerçek oldu. Kapı çaldı, eşim evde yoktu. Zili çalan Zehra’ydı. Daha onu görür görmez içimde fırtınalar kopmaya başladı. Daracık elbisesiyle karşıma dikilmişti. Bu elbiseyle müthiş kalçaları daha da seksi gözüküyordu. Fazla domates olup olmadığını sordu. Artık bende iş işten geçmişti. Onu kolundan tutup içeriye davet ettim. Bu tepkim onda da bir şeyler doğurmuştu. Biraz utandı, hatta gülümsedi. Onun o halleri inanılmaz seksi geldi gözüme.

Artık Zehra’yla baş başa kalmıştık. Üstelik tam da hayallerini kurduğum gibi. Tepkim karşısında şaşkına dönen Zehra’yı kollarından tuttum. Yavaşça göğüslerini ellemeye başladım. Dimdik olan meme uçlarını görünce onun da beni istediğini anladım. Zaten hiç karşı koymuyordu. Gözlerini kapatıp zevk nidaları atıyordu.

Artık onun müthiş kalçalarına ulaşabilecektim. Biraz öpüşmeye başladıktan sonra daracık elbisesini soydum. Arkasını çevirdim. Tangası götünün arasına girmişti. Yavaşça okşamaya başladım. Bir yandan onu kulaklarından emiyordum. İkimiz de adeta zevkten kudurmuştuk. Tangasını çıkarttığımda şoke eden bir tepki aldım. ‘Bu kadar yeter’ dedi. O an beynimden kaynar sular döküldü.

Ancak durum sandığım gibi değilmiş. Yavaşça pantolonumu çıkardı. Meğer o beni kudurtmak istiyormuş. Aletim onu ilk gördüğümde dimdik olmuştu zaten. Yavaşça ağzına almaya başladı. Ben ise götü yerine amcığını ellemeye başladım. Bazen aletimi ağzından çıkarıyor taşaklarımı emmiyordu. Ben ise olan bitene inanamıyordum.

Artık onu yatak odasına götürmeliydim. Yoksa oracıkta ağzına boşalacaktım. Bunun olmasını istemiyordum. Yavaşça belinden kavradım. “Hadi gel” dedim. Artık yataktaydık. Bir yandan dimdik olmuş meme uçlarını yalıyor, bir yandan da onu soyuyordum. İkimiz de zaten zevkten kuduruyorduk. Amcığı ıpıslak olmuştu. “İçime gir” diye sesleniyordu. Ben zaten bu anı çok uzun zamandır bekliyordum.

Önce misyoner pozisyonunda siktim Zehra’yı. İlk sevişmemizde ikimiz de boşalmıştık. Ama benim alet halen dimdikti. Zehra, ‘devam devam’ diye inliyordu. Tam bu sırada yeniden ağzına aldı. Aletim tekrar eski sertliğine ulaştığında “arkama gel” dedi. O müthiş kalçalarıyla karşı karşıyaydım. Yatağımız yerden yüksekti. Onu kendime çevirerek domaltmıştım. Öyle bir giriş yapmıştım ki onun ilk “ah” sesi halen kulağımda. Zehra’yı domaltıp sikmek daha da zevk verdi. Çünkü daracık kalçalarının hastasıydım. Öyle sert sikiyordum ki artık “çok acıyor” diye inliyordu. O öyle dedikçe daha da sert oluyordum. Saçlarından tutup kalçasına şaplak atıyordum. Tam bunları yaparken boşalacağımı fark ettim. Birden aletimi çıkardım ve müthiş kıvrımlı beline boşaldım.

İkimiz de artık bitmiştik. Özellikle ikinci sevişmemizde Zehra’yı mahvetmiştim. Ama bu anı çok uzun zamandır bekliyordum. Orgazm sigaralarımızı içerken o da beni ilk gördüğünde arzuladığını söyledi. Zehra’yla yatakta muhteşem ikili olmuştuk. Eşim evde olduğu zaman onun evinde seks yapıyorduk. Onun o tatlı amına girme zevkinden hiç bıkmıyordum. Hemen hemen her gün birlikte oluyorduk.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

No Tags

686 total views, 0 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

  • There are no popular posts yet.