Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Kendimi Erkeklere Siktirdim Grup Parti

| Genel | Nisan 20, 2018

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39


Burak, “Elif sende ne cevherler varmış ya! Ben hayatta inanmazdım seninle bu tür birşey yaşayacağıma. Biz seni hanım hanımcık uslu bu kız sanırdık!” deyince, Osman da, “Gerçi en son burada Eyüp’le sevişirken ortalığı inlettin. O gün içersindeki orospuyu salıvermiştin!” diye devam etti. Ben de, “Bakın şunlar aramızda kalsın. Genellikle Eyüp öğrenmesin. Böyle bulunduğumu ben de bilmiyordum…” diye başlayıp başımdan geçenleri bir bir anlattım. sex hikaye

Ben anlattıkça ikisinin sikleri de kazık gibi oldu. Oldukça etkilenmişe benziyorlardı. Burak beni boynumdan çekerek başımı kasıklarına doğru bastırdı. Ben de hiç ikiletmeden sikini ağzıma aldım ve emmeye başladım. Osman da elime verdi, bir elimle de onun yarağını sıvazlıyordum. Ben Burak’ın sikine eğilince meydana çıkan bacak arama Osman elini attı ve amımla oynamaya başladı. Amım derhal vıcık vıcık olmuştu. Osman amımdan akan beğeni sularımla kayganlaşan parmaklarını amıma sokuyor, beni parmaklarıyla sikiyordu. porno hikayeleri

Sonra baş parmağını arka deliğime doğru bastırdı. Hem akşam hem de sabah yediği yaraklardan dhadiseı genişlemiş olan götümün deliğine hiç zorluk çekmeden girdi başparmağı. Şimdi ağzımda Burak’ın yarağı varken, amım ve götüm de Osman’ın parmaklarıyla dolmuştu. Bütün deliklerimden aniden uyarıldığım amacıyla orgazm olmam uzun sürmedi.

Benim boşalmamla erkeklerim de harekete geçti. Burak oturduğu yerden hiç kalkmadan beni üzerine doğru çekti. Ben amımı hizalayarak Burak’ın sikinin üzerine oturdum ve öpüşmeye başladık. Osman da yerinden kalkıp yanımıza geldi ve beni saçımdan tutarak geri çekti. Burak’tan ayrılan ağzıma kendi yarağını yerleştirdi, ben de iştahla emmeye başladım.

Bir vakit sonra yarağını ağzımdan çıkaran Osman beni Burak’ın üzerine doğru bastırarak eğilmemi ve götümün meydana çıkmasını sağladı. Sonra da yavaşça yarağını götüme sokmaya başladı. Tamamı içime girdiğinde müthiş bir beğeni dalgası vücudumu kapladı. Aynı anda iki adet yarağı içimde hissetmek harika bir duyguydu. İkisi de boşalana kadar beni aynı pozisyonda siktiler. Ben kaç defa orgazm oldum hatırlamıyorum. Hepimiz yığılıp kaldık. Vakit öğlen olmuştu.

Benim otobüste ve sinemada sikilme hikayelerim onları çok etkilemişti. Onlar da bu tecrübesi yaşam sürdürmek istediklerini söyleyip, beraber dışarı çıkıp açık alanda sikişmeyi öneri ettiler. Sanki düşüncelerimi okuyorlardı. Benim de en beğeni aldığım şey dışarıda ve yakalanma korkusuyla seks yapmaktı. Burak ve Osman ile harika bir seks uyumumuz oluşmuştu. Ama tekrar de biraz tedirgindim, “Ya millete yakalanırsak? Siz erkeksiniz, size birşey olmaz, ben rezil olurum!” dedim. Esasında çok istiyordum, sikilirken birilerine yakalanmış olmayı. Birinin beni o durumda izlemesinden çok beğeni alacaktım, ama hadisea karışıp işin büyümemesi lazımdı, yalnızca izlesin ama reaksiyon vermesin istiyordum.

Burak ve Osman, bunun daha evvelce yaşadığım şeyler olacağını, tedbirli davranacaklarını ifade ederek beni yatıştırdılar. Kimsenin kimseyi umursamayacağı çok kalabalık otobüslere binecek ve bir köşeye çekilip kimseye çaktırmadan oynaşacak, imkân bulursak sikişecektik.

Dışarı çıkmak üzere hazırlanmaya başladık. Ben çantamdan kıyafetlerimi çıkardım, taytım ve eteğim vardı. Osman’a, “Hangisini giyeyim?” diye sordum. Osman ikisini de elimden alıp yere bıraktı ve kabanımı bana uzatarak, “Buraya gelir iken ne giydiysen onu giy!” dedi gülerek.

Ben altıma külot giymek istedim, Osman karşı çıktı. Ama beğeni sularım ve döller akacak olursa onları engeller diyerek zorla kabul ettirdim. İçimde bir tanga külot, üzerine de kabanımı giyerek evden çıktık. Ayağımda çizmelerim vardı. Kabanımın cebine biraz peçete koymuştum her ihtimale karşı. Çantamı, arkadan yaklaşmaya engel olur diye aldırmadılar. Çok heyecanlıydım, bile bile milletin içersinde sevişmeye gidiyordum.

İlk otobüse bindik, ama kalabalık değildi. Daha kalabalık otobüslere binebileceğimiz bir güzergahta indik. Durak bile çok kalabalıktı. Kalabalık bir otobüse orta kapıdan bindik. Arkaya gitmeye çalışıyorduk, ama kıpırdamaya imkân yoktu. Burak’la Osman arkamda kalmışlardı. Zorla arkaya doğruilerledik. Sonra Osman önüme geçti, Burak sağ tarafımda kalmıştı. Ama buna karşın elini arkama attı ve kabanımın üzerinden götümü avuçlamaya başladı. Bir müddet bu tür devam ettikten sonra elini kabanımın altından içeri soktu ve o şekilde götümü okşayıp mıncıklamaya devam etti.

Bu arada Osman da kulağıma birşey söylüyormuş gibi yaklaşıp boynumdan öpüyor, arada kulak mememi ısırıyordu. Görenler onula beni sevgili sanırlardı. Ama aynı vakitte arkamda Burak elini bundan sonra külotumun amacıylae sokmuş, beni parmaklıyordu. Burak sonra külotumu aşağı doğru çekerek dizlerimin az üzerine kadar elinin yetiştiği kadar indirdi. Bu arada tam pencere kenarında değildik, ama iyice arka tarafa ilerlemiştik.

Osman kabanımın düğmelerini açmaya başlayınca engel olmak istedim, ama iyice zorladı ve ön tarafımdan çırılçıplak duruma geldim. Yine de kabanımın kenarları gizliyordu vücudumu, bunu Osman bile görmüyor, yalnızca ilişki ettiği amacıyla hissediyordu. Osman sikini çıkardı ve amıma doğru baskı yapmaya başladı. Amıma daha basit girebilmek amacıyla elleriyle kalçamdan tutarak kendisine doğru çekti. Öne doğruçekince bir an kabanım açılır gibi oldu ve çıplak vücudum görünecek diye ben de derhal Osman’a sarıldım. O ani hareketle Osman’ın siki amıma yerleşti.

Şimdi çok yavaş hareketlerle sikini içimde oynatıyordu. Osman’la iki sevgili gibi birbirimize sarılmıştık, dışardan bakınca birşey fark edilmiyordu. Ama arkamda Burak da kabanımı yukarıyayayaya doğru kaldırmış ve götüme dayanmıştı. Bir taraftan sürtünüyor, bir taraftan da ellerini yukarıyayayaya memelerime doğru çıkarıyordu. Bu şekilde arkadan memelerimi okşayınca kabanımın beni gizleyen yan tarafları açılıyordu. Dikkatli bakan biri benim alttan memelerime kadar olan her yerimin çıplak bulunduğunu fark edebilirdi.

Burak daha deli gibiydi sanki. Ya teşhirciliği sevdiği amacıyla, beni millete göstermek amacıyla gidebildiği kadar ileri giderek işin beğeniini çıkarmak istiyordu, ya da beni hiç umursamıyordu. Biri fark edip birşey dese, bir rezillik çıkarsa mahvolurdum. O yönden Osman’ı daha güvenilir buluyordum. Ama bir taraftan düşününce de, o değil miydi Burak’ın koynuna beni sokan? Düpedüz beni kandırıp eve çağırmış, kendi siktikten sonra da arkadaşına peşkeş çekmişti. Kaba tabirle hadise buydu. Ben ise her ne kadar mağdur halinde görünsem de, çok beğeni almıştım ve durumdan rahatsız değildim, hem de memnundum. Ama şimdi beğeni almakla beraber, beni tehlikeye attığı amacıyla Burak’ın faaliyetlerini aşırı buluyordum.

Bir taraftan amımda Osman’ın siki, bir taraftan arkamda Burak sırasını bekliyor ve beklerken de boş durmuyor ve beni beğenilendiriyordu… Ne kadar vakit geçti bilmiyorum ama, Osman içime döllerini attırmaya başladı. O boşaldıktan sonra Burak hareketlendi, o kıpırdanma sırasında biz de köşeye geçtik. Osman önümden çekildi, ama Burak beni ileri iterek arkamda kaldı. Osman kapı yönüne doğruarkamızda bizi perdeliyordu. Ben şimdi arka köşede, yüzüm pencereye dönük bir şekilde demirlere tutundum…

Burak arkamdan yanaştı ve sikini çıkardı, arkadan bana sarıldı. Arkadan amıma basitçe girebilmek amacıyla beni omzumdan bastırarak götümü dışarı doğru çıkardı. Belimden yukarıyayayayası dikti, ama adeta beni domaltmıştı. O pozisyonda amım meydana çıkınca, esasen yeni sikilmiş, benim beğeni sularım ve Osman’ın dölleriyle vıcık vıcık olmuş amıma Burak basitçe yarağını yerleştirdi. İçimde gidip gelir iken, ellerini de memelerime atıp yoğurmaya başladı…

Sonra beni kendisine doğru çekip boynumu öpmeye, kulağıma birşeyler fısıldamaya başladı. Ne dediğini tam anlamıyordum, olağanüstü bir beğeni dalgasına kapılmıştım. Zaten oldum mümkün boynumda o sıcak nefesi hissetmek beni olağanüstü tahrik etmiştir. Burak’ın sözlerini anlamıyordum, ama bana yaşattığı beğeni amacıyla ona yanıt vermek amacıyla, “Aşkım harikasın, devam et lütfen!” diye kafamı arkaya doğruçevirdiğim esnada yanıbaşımızda dikilen bir adamın suratıyla burun buruna geldim.

“Sen de harikasın bebeğim, hem çok sexy, hem de çok cesursun!” dedi adam sırıtarak. Başımdan kaynar sular dökülür gibi oldum, adam her şeyin farkındaydı. Çok utanmıştım, yüzüm kıpkırmızı oldu, ne yapacağımı bilemedim. Hemen kafamı geri çevirdim. Ama Burak durmamış, beni sikmeye devam ediyordu. Bir müddet sonra Burak durakladı ve içimden çıktı. Omzumdan tutup beni kendisine çevirdi ve kıyıya çekilip, az evvelceki adama bıraktı yerini.

Aralarında hiç konuşma duymadım, nasıl anlaştılar, nasıl olurda beni yabancı birinin sikmesine izin verirler diye hayret ediyordum. Ama esasen düne kadar Burak da yabancı biri değil miydi benim amacıyla? İşler karışmaya başlıyordu. Ya daha da ileri giderlerse, beni herkese siktirmeye kalkarlarsa? Dün yalnızca Osman’la baş kafaya bir haftasonu geçirip seks yaparım diye planlayıp geldiğim evde, kandırılıp Burak’la sikişmiştim. Kimseyle paylaşmadığım sırlarımı onlara anlatmış, aramızda birşeyler oluştuğunu sanmıştım.

Evet, ben onlara her şeyimi açmıştım, hem bedenimi hem ruhuma işleyen sırlarımı. Beraber güzel vakit geçirecektik, beni sahipleneceklerini düşünmüştüm. Sırf aramızda bu tür birşey oluştu diye, onları mutlu etmek ve kırmamak amacıyla, yakalanıp rezil olmayı göze alarak halka açık yerlerde seks gerçeklştirmeyi kabul edip gelmiştim. Ama onların beni umursadığı yoktu. Şimdi de diğer bir adamın önünde bir otobüste çırılçıplak duruyordum ve onlar bu durumdan rahatsız değillerdi.

Bunlar bir anda aklımdan geçmişti, şimdi ne yapacağımı bilemiyordum. Ama bu durumdayken ve bana arka çıkabileceğini düşündüğüm iki şahıs de beni siktikten sonra bu adamın önüne koymuşlardı. Karşı çıkarsam iş büyüyüp rezillik çıkabilirdi, her türlü ben zararlı çıkacaktım. O yüzden oluruna bıraktım.

Adamın bir iki denedi ama sikini bir türlü amıma sokamadı. Eğilmesi gerekiyordu, ama bu sefer de beli geride kalıyordu. En sonucunda eğilerek ve elleriyle ensemden kendisine doğru çekerek beni öpmeye başladı. Ben de kollarımı boynuna doladım. Dudaklarımız birleştikten sonra adam ellerini boynumdan çekip kabanımın içersinden çıplak vücudumu okşayarak kalçalarıma doğru indirdi. Biraz okşayıp sıktıktan sonra, beni kalçalarımdan tutarak yukarıyayayaya çekti, ben de boynuna sarılı kollarımla ona yardımcı oldum. Bir eliyle yarağını amıma yerleştirdi ve beni otobüsün arka duvarına yasladı.

Ben kimse görmesin diye uğraşırken, iyice havaya kalkmıştım. Ben kucağında olunca adam da yüzünün hizasına geldiği amacıyla memelerime yumuldu. Elleri kabanımın içersinden kalçalarımda bulunduğu amacıyla kabanımın ön tarafının kapanmasına engel oluyordu, memelerime yumulduğu amacıyla göğüs alanı da açıktı, beni kamufle edebilecek tek şey sikicimin bedeniydi. Hatta amımda gidip gelir iken beni her hoplatışında başımın yukarıyayayaya aşağı hareketleri yüksekte bulunduğu amacıyla daha da görülebilir ve ilgi çekebilirdi. Şu an tek düşündüğüm bu otobüsten bir an evvelce kurtulmaktı.

Adamın hiçbir şey umurunda değildi, beni sikerken aldığı beğenie bakıyordu yalnızca. Benim ayaklarım yere basmadığı amacıyla baya yorulmuştum… Nihayet adam boşalmaya başladı ve siki içimde küçüldükçe yukarıyayayayadan benim beden ağırlığımın da baskısıyla kendi kendisine çıktı. Adam sikini pantolonuna yerleştirirken, ben de külotumu çekip kabanımın önünü kapattım.

Burak’tan umudum olmadığı amacıyla Osman’a söyledim, çok yorulduğumu ve inmek istediğimi. Burak’la birşeyler konuştular ve bir ileri durakta inip, yolun karşısından diğer bir otobüsle eve döndük.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

No Tags

1220 total views, 0 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

  • There are no popular posts yet.