Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Karım Komşumuzla Sevişti

| Genel | Aralık 27, 2016

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

c

Selam ben Enes 30 yaşındayım. Yaklaşık 4 senedir evliyim ve mutlu bir ilişkim var. Özel bir hastanede çalışıyorum. Eşim evlendikten sonra çalışmama kararı aldı ve şu anda ev hanımı. Bir gün yine işteyken arkadaşımın telefonu üzerine iş yerinden çıktım. Sevgilisinden ayrıldığını alkol aldığını iyi olmadığını söyledi. Onu bırakmak istemedim ve yanına gitmek için işten izin alıp çıktım.

Üzerimi değiştirmek için önce eve gittim. Eve geldiğimde direk anahtarla kapıyı açarak eve girdim. Karıma seslendim ses vermeyince evde olmadığını düşündüm. Elimi yüzümü yıkadıktan sonra üzerimi değiştirmek için yatak odasına yöneldim. Yatak odasına yaklaştıkça içeriden sesler geliyordu. Komşumuz Kadir Bey ve karım sikişiyordu. O an ne yapacağımı şaşırdım. Onları öldürmeliyim diye düşündüm. Ama onlar için elimi kana bulamak aptallık olurdu. İzlemeye koyuldum karım derinden inliyor ne olur durma daha hızlı sik beni diye inliyordu. Onları izlemeye karar verdim. Çünkü karımı daha önce hiç böyle seksi ve zevkle inlediğini görmemiştim. Komşumuz Kadir Bey karımın memelerinin arasını sikiyor adeta amına girer gibi ikisi de zevkten uçuyordu. Karımın tertemiz amına sokuyor ıslak amıyla daha hızlanıyordu. Karımın daha önce bu kadar ıslandığını, bu kadar istekli ve azgın olduğunu görmediğim için çok şaşırmıştım. Bende bir yandan sikimi sıvazlıyordum. Sikim sertleşmiş boxer’a sığdıramıyordum. Aletimi dışarı çıkarıp karımın sulanmış amını izleyip 31 çekmeye başladım. Daha önce hiçbir 31 çekişimde bu kadar zevk almamıştım. Karımın başkasıyla birlikte olması beni bu kadar azdıramazdı. Bu duruma bende çok şaşkındım. Kapının eşiğindeki döllerimi temizledim sessizce hiçbir şey olmamış gibi evden çıktım.

Biraz zaman geçtikten sonra karımı arayıp eve geleceğimi evde olup olmadığını sordum. Azgın karım sanki az önce komşumuzla yatmamış gibi gel aşkım diyerek telefonu kapattı. Bu kadar rahat olması normal değildi. Ama onun bu orospuluğu benimde zevkime sebep olmuştu. Karımın başkalarıyla yatması onu izleyerek 31 çekmek beni de mutlu ediyor. Başkasının altında inlemesi beni daha çok azdırıyor. Bu durumdan karımın hala haberi yok. Beni aldattığını bildiğimi bilmiyor. İkimiz de bu durumdan şikayetçi değiliz

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

No Tags

813 total views, 0 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

  • There are no popular posts yet.