Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

İnternet Tanıştım, Kolayca Eve Attım

| Genel | Mayıs 29, 2016

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

_selin

Selam gerçek sex hikayeleri okurları. Size başımdan geçen tamamen gerçek bir seks hikayesi anlatmak istiyorum. Aslında bu hikayem daha dün yaşandı ve ben de hemen sıcağı sıcağına siz sex hikayeleri takipçilerine anlatmak istedim. Adım Atakan 22 yaşında bir gencim. Pek sosyal biri olmadığım için zamanımın büyük çoğunluğunu internet başında takılarak geçiririm. Öyle sohbet sitelerine takılmak gibi bir huyum yoktur ama geçen hafta can sıkıntısından bir şansımı denemek istedim. Neyse girdim ve takılıyordum öyle kızın birinden mesaj geldi. Uzun uzun sohbet ettik kızın sohbeti çok hoşuma gitmişti. Ben de bu yüzden kıza fotoğraflarımı gönderdim. Beni beğendiğini söyleyince ben de onun fotoğraflarını istedim.

Neyse fotoğraflar geldi. Yüzü çok güzel değildi ama gerçekten de kızın vücudu mükemmel görünüyordu. Onu beğenmiştim. 1 hafta boyunca sürekli sohbet ettik. Tabii 2. Günün sonunda aramızda cinsel sohbetler başlamıştı. Tabi doğal olarak birbirimizi azdırıyor ve aşırı derecede birbirimizi istiyorduk. Ben daha fazla dayanamadım ve kızı buluşmak için ikna ettim. Kızın yalnız yaşaması benim için büyük bir şans olmuştu. Çünkü onu sikmek için artık can atıyordum. Neyse nihayet buluşma saati geldi ve kızın evine gittim. Kapıyı çaldığımda karşımda gecelikle beni bekliyordu ve gerçekten de çok seksi görünüyordu. Hemen içeriye girdim ve daha kapıyı bile kapatmaya fırsat vermeden dudaklarına yapıştım. Zaten buraya azgın bir şekilde gelmiştim onu öyle görmek beni daha da azdırdı.

Sevişerek yatak odasına kadar geldik. Dayanacak gücüm yoktu. Hemen soyundum ama kızın seksi geceliğini üzerinden çıkarmadım zaten amında külot yoktu hemen amına yapıştım ve yalamaya başladım. Ben yaladıkça o inliyor, o inledikçe ben daha da istekli bir şekilde kızın amını yalıyordum. Uzun uzun kızın amını yaladım bütün zevk sularını yutuyordum. Kız artık sik beni diye yalvarmaya başlamıştı. Ben de artık boşalacak duruma gelmiştim. Bu yüzden hemen yarağımı kızın amına dayadım ve içine girdim. Kız ahhh ohhh sesleri ile beni o kadar azdırmıştı ki hemen sert bir şekilde kızın amında gidip gelmeye başladım. Kız artık inlemelerini çığlıklara çevirmiş ve zevkten çığlık atmaya başlamıştı. İkimiz de çığlık çığlığa boşaldık.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

No Tags

248 total views, 0 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

  • There are no popular posts yet.