Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Huzurevi XXX

| Genel | Ekim 21, 2022

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Huzurevinde çalışmak bazen çok iç karartıcı olabilir. Sakinlerin çoğu uzun süreli hastalıklara sahiptir ve ya yatağa bağımlıdır ya da tekerlekli sandalyeye mahkumdur. Bir huzurevinde çalışan birçok farklı insan türü vardır. Hemşireler, doktorlar, yardımcılar, diyet yardımcıları, bakım görevlileri ve eğlence koordinatörleri var.

Huzurevi genellikle gündüz ve öğleden sonra saatlerinde çok meşguldür. Ziyaret saati akşam sekize kadardır. Aileler ve arkadaşlar çoğu gün ziyaret eder. Bazı sakinlerin ailesi yok. Yerel okul c******n, çeşitli kuruluşlardan gönüllülük yapacak. Huzurevi ilkbahar ve sonbahar aylarında daha yoğundur. Kış geldiğinde grip mevsimi, aileleri ve arkadaşları ziyaret etmeyi zorlaştırır.

Rekreasyon bölümü çok enerjik insanlardan oluşuyor. Tüm aktiviteleri tüm sakinler için planlarlar. Gün boyunca meydana gelen her türlü aktiviteye sahiptirler. Bingo tercih edilen bir aktivitedir. Sakinleri eğlendirmek için her türlü grup ve aktiviteye sahiptirler. Burayı yaşamak için güzel bir yer haline getirmeye çalışıyorlar. Orada yaşayan insanlar, günlük yaşamlarında yardıma ihtiyacı olan insanlar.

Ek ücret karşılığında bay ve bayanlar saçlarını kesip şekillendirebilirler. Sakinlerin saçlarını yapmak için yerel bir güzellik danışmanı gelir. Bayanların çoğu saçlarını haftada bir yaptırıyor. Ayda iki kez bir makyöz tutarlar ve makyözlere gelip makyaj yaptırırlar.

İmkanı olan kadınların çoğu bu aktiviteye katılmaktadır. Tüm bayanlar süslendikten sonra çok çekici görünüyorlar. Güzellik günlerinde genellikle çok fazla flört olur. Tüm hemşireler ve personel, kadınlara ne kadar güzel göründükleri konusunda iltifat ediyor. O günlerde erkek sakinler bile azgın ve mutlu oluyorlar.

Dr. William Jones ekibe transfer edilen bir çalışan katıldı. Bazı sakinlerle çok arkadaş canlısı olduğunu fark ettim. Dostça derken, onlara uygunsuz bir şekilde dokunduğunu gördüm. Bir gün, hastalarıma ilaçlarını veriyor, dolaşıyordum ve odalardan birine girmiş ve hastalardan birine sandalye masajı yaptığını görmüştüm.

Elleri hastanın boynunda değil, gömleğinin üzerinden göğüslerine masaj yapıyorlardı. Göğüslerini birbirine bastırıyordu. Hastanın inlediğini fark ettim ve doktora kendisini tekrar genç hissettirdiğini söyledim. O da eğildi ve kulağına birkaç şey fısıldadı. Boynundan öptüğünü bile gördüm.

Ovalama pantolonunun içinde bir çadır oynadığını fark ettim. Onu indirirken kesinlikle iniyordu. Başka bir zaman, tuvalette asistanlardan birine yardım ediyordum ve dışarı çıktığımda bir hastasını muayene ediyordu. Bu sefer hasta üzerinde sadece bir bez giysi vardı. Parmakları kadının özel yerlerindeydi. Elini etrafta gezdirdiğini gördüm. Hasta inliyor ve cinsel sesler çıkarıyordu.

Yine kasık bölgesinde bir çadır sporu yapıyordu. Kadının yatağına girmesine yardım ettiğimde gülümsedi. Ona bir şey söylemedim. Olayı defterime not ettim. Tüm ahlaksız olaylarını takip ediyordum. Davranışının uygunsuz olduğundan oldukça emindim. Kadınlar onlara yaptıklarından hoşlanıyor gibiydi. Ama nasıl tepki vereceklerini bilmemeleri de mümkündü. Bu konuyu onunla daha sonra konuşacaktım.

İşin garibi, bazı hemşirelerle molalarda seks yapıyordu. Dr. Jones çok yakışıklı bir adamdı. Omuz hizasında sarı saçları ve en mavi gözleri vardı. Seninle konuşurken kulağa oldukça hipnotik gelen yumuşak bir sesi vardı. Sürekli gülümsüyor ve sakinlere şeker veriyordu. Bütün hastalar Dr. Jones’u severdi. Hemşireler bile o etraftayken en kısa eteklerini giymeye özen gösteriyordu. Ben hariç herkes Dr. Jones’la flört etti. Onu çözmeye çalışıyordum. Ondan etkilendim, ama benim de ilgilendiğimi bilmesine izin vermeyecektim. Onun için başka planlarım vardı.

Gece vardiyasında çalışıyordum ve konferans odasından gelen iniltileri duydum. Kapı yarı açıktı ve Dr. Jones gece vardiyası hemşiremizi onun kalçalarını tutarken ve amını sikerken masanın üzerine eğildi. Belini saran bir etek giymişti. Yuvarlak kıçına tokat atıyor ve ona kaltağım diyordu.

İnliyor ve Dr. Jones’a onu daha derinden ve daha sert becermesini söylüyordu. Bu adama inanamadım. Hiç utanması yoktu. Cinsel sandalye masajı yapıyor ve ardından hemşirelerin külotlarına giriyordu. Kesinlikle bir tür seks bağımlısı olduğunu düşünüyordum. Olayı tekrar sakladığım defterime yazdım.

Aynı gece gece nöbetlerimi yaparken başka bir hemşirenin dizlerinin üzerinde Dr. Jones’u emdiğini gördüm. Önlükleri ayaklarına kadar inmişti ve ağzını onun horozuna sarmıştı. Çok büyük bir horozu vardı. Hemşire aletinin üzerinde sallanıyordu. Yanakları şişmişti. Ağzının kenarlarından tükürük sızıyordu. Kafasını verirken yüzünü okşuyordu. Kalçalarını tutarken öğürüyordu ve ağzını yüzünü becerdi. Her türlü emme sesini çıkarıyordu.

Ona her türlü aşağılayıcı isimlerle hitap ediyordu. Bu adama inanamadım. Bir gün, gece vardiyası patronumuzu becerdiğini, başka bir hemşirenin ona kafa tutmasını sağladığını gördüm. Bazı sakinlere uygunsuz bir şekilde dokunuyordu. Ancak, hastaların hepsi bundan zevk alıyordu. Kimse ona durmasını söylememiş gibiydi. Bu doktorun tüm bu şeylerden nasıl kurtulduğunu anlamadım. Nedense, herhangi birini gören tek kişi bendim.

Bütün hemşireler ve yardımcılar Dr. Jones’a aşıktı. Herkes onunla flört etti ve daha güzel hemşireler onunla yaramaz eğlendiler. Ondan ilgi görürlerse geri kalanımıza söylemeyi başardılar. İnsanların neden tek, iyi görünümlü bir doktor için bu kadar tuhaf olduklarını anlıyorum. Ama biraz ders çalış. Sonradan utanacağım bir şey yapmayacaktım.

Bu adama gerçekten bir ders vermek istiyordum. Huzurevinin her yerinde seks yapmak kesinlikle uygunsuz. Özellikle sakinleri ile. Onlardan yararlandığını ve kendi ilacını tatmaya ihtiyacı olduğunu hissettim. Onun için aklımda birkaç fikir vardı. Ona bir randevu teklif etmeyi ve onunla intikam almayı planladım.

**

Nihayet Cuma günüydü ve Dr. Jones’u evimde akşam yemeğine davet etmeyi planladım. Bunun için tamamen hazır olacağını biliyordum. Sürekli beni kontrol ettiğini fark ettim. Onun seks fahişesi olan diğer kadınlar gibi değildim. Biraz daha saygınlığım vardı. Ben de onun sıcak yemek olduğunu sanıyordum ama çalıştığım yerde beni becermesine izin vermiyordum. Babam bana her zaman ‘Yediğin yere sıçma’ derdi.

Gün boyunca Dr. Jones’un bazı sakinlere terapötik sandalye masajı yaptığını fark ettim. Aslında insanlara terapötik olduklarını söyledi. Bu adam bu kadınları kaçırıyordu. Onlardan çok zararsız bir şekilde cinsel olarak zevk alıyordu. Tabii ki göğüsleriyle oynuyordu. Kadınların umursamıyormuş gibi görünmesine şaşırdım. Dr. Jones her birine sessiz orgazmlar yaşatıyordu. Bu kadınlardan bazıları yetmiş doksan yaşları arasındaydı. Adamın hiç utanması yoktu. Sanırım yaşlı kadınlardan hoşlanıyordu.

Sandalye masajları huzurevinde oldukça popülerdi. Dinlenme odasında kadınlara masaj yapardı. Yakışıklı doktorla yarım saat zevk almak için hepsi tekerlekli sandalyeleriyle salonda sıraya girerlerdi. Günde yaklaşık on bayana masaj yapardı. Sandalye masajından sonra, ona kafa vermesi için güzel bir hemşire seçerdi. Bu her gün saat gibi devam etti. Gerçek işlerinden herhangi birini yapıp yapmadığını merak ettim. Adam, erkek sürtük gibiydi.

‘Dr. Jones, bu gece bir şey yapıyor musun? Bu gece takılmak ister misin diye merak ettim.

‘Bana bir randevu mu soruyorsun, June?’

“Güzel bir yemek isteyebileceğini düşündüm. Ben sana yemek yaparım ve beraber takılırız.’

‘Güzel bir ev yemeği. Dışarı çıkmaya çok alıştım. Her gün güzel bir hemşire bekar bir doktor yemeği pişirmek istemez. Dürüst olmak gerekirse, benimle ilgilendiğini bile bilmiyordum. Diğer hemşirelere benzemiyorsun.’

‘Bu bir evet mi?’

‘Tabii ki. Seninle akşam yemeği yemeyi çok isterim. Ne kadar düşünceli. Lütfen bana adresinizi verin, size katılmaktan memnuniyet duyacağım.’

‘Mükemmel.’

Adresimi not aldım ve ona verdim.

‘Saat yedi senin için iyi olur mu?’

‘Bu güzel olurdu. Biraz şarap getireceğim.’

‘Sonra görüşürüz.’

‘Bekleyemem.’

Sadece gülümsedim ve uzaklaştım. Kıçımı kıpırdatmaya özen gösterdim. Arkamı döndüm ve o tabii ki doğrudan kalçalarıma bakıyordu. Vardiyam bitmeden önce yapmam gereken birkaç şey daha vardı.

‘İyi hafta sonları’ hanımlar.

“Sen de,” Haziran.

Arabama atlayıp süpermarkete doğru sürmeye başladım. İtalyan köftesi, patates püresi ve yeşil fasulye yapacağımı düşündüm. Bir de elmalı turta hazırlayıp yanında dondurmayla servis ederim. Güzel bir yemeğin tadını çıkarmasını istedim. Daha sonra, onun için bir şeyler sakladım. Geldiğini asla göremeyeceği bir şey.

Bir gece önce bir yetişkin mağazasında durup seksi iç çamaşırları ve ihtiyacım olan diğer malzemeleri almıştım. İyi doktorla çok eğlenmeyi planlıyordum. Bunun dışında, benden talimat almak zorunda kalacaktı. Davranışının uygun olmadığını öğrenecekti. Onu ihbar etmemi istemiyorsa, dediğimi yapacaktı.

Eve gidip yemeği hazırlamaya başladım. Tüm malzemeleri aldım ve mutfak yardımcı mikserime attım. Peyniri et karışımının arasına yerleştirip yuvarlak şekil verdim. Fırınım sıcaktı ve açtım ve tavayı fırına koydum.

Patatesleri soyup tencereye su doldurdum. Patatesleri koyup suyunu çekene kadar bekledim. Konservedeki yeşil fasulyeleri sevdim, bu yüzden yeşil fasulyeleri mikrodalga fırına koydum ve mikrodalgaya koydum.

Saate baktım ve daha çok zamanım vardı. Aceleyle duşa girdim, saçımı yıkadım, bacaklarımı ve amımı traş ettim. Her tarafıma vücut kremi sürdüm ve siyah bir slip elbise giydim. Bir çift pompa taktım. Makyajımı tekrar yaptım ve uzun siyah saçlarımı arkaya attım.

Akşam yemeğinden sonra daha seksi bir şeye dönüşecektim. Akşam yemeğinde iyi doktoru baştan çıkarmak istedim. Mutfağa geri döndüm ve suyu boşalttım. Patatesleri mikserime koyup kaseye süt ve birkaç kaşık tereyağı döktüm. Patatesleri rendeledim. Mikrodalgayı uygun zamana ayarladım ve yemek masamı kurmak için acele ettim.

Taze çiçekler aldım ve onları da bir vazoya koydum. Saat yedide kapı zilim çaldı. Kırmızı ruj sürmek için aceleyle banyoya girdim ve gidip kapıyı açtım.

İçeri gelin, Doktor Jones. Senin için bekliyordum.’

‘June, kesinlikle harika görünüyorsun. Senin ne kadar çarpıcı bir kadın olduğunu hiç anlamadım.’

‘Ayrıca harika görünüyorsun. İçeri gel.’

“Bana Billy diyebilirsin. Bu kadar resmi olmayı bırak. Bize biraz şarap getirdim.

‘Ne kadar tatlı. Bir bardak ister misin?’

‘Kesinlikle. Lütfen kendinizi evinizde hissedin.’

Billy oturma odama girdi, ben de mutfağa gittim ve şarabı açtım. Güzel bir Cabernet Sauvignon getirmiş. Bardağı ona uzatarak odaya geri döndüm.

‘Bizim için bir tost. İyi arkadaşlar birbirinden zevk alıyor. Şerefe.’

‘Şerefe. Umarım ben gittikten sonra daha iyi arkadaş oluruz.’

İkimiz de güldük.

‘Ne kadar süredir evde çalışıyorsun?’

‘Yaklaşık beş yıl oldu. Yaklaşık üç yıl acil servis hemşiresiydim ve sonra huzurevine geldim. Tüm kaostan bir molaya ihtiyacım vardı.’

‘Ben de acilde çalıştım. Tüm aksiyonu özlüyorum. Yine de bu işe alışıyorum.’

“Evde ne kadar popüler olduğunu görüyorum.”

‘Sakinler beni gerçekten seviyor gibi görünüyor ve personel çok harika.’

Ona sinirli bir şekilde bakıp konuşmaya devam ettim. Gülümsedim ve şakalar yaptım ve ikimiz de harika vakit geçiriyorduk. Birkaç kadeh şarap içtik.

“Sanırım yemek hazır. Lütfen yemek odasında bana katılın.’

‘Elbette.’

Billy beni yemek odasına kadar takip etti. O oturdu ve ben gidip köfteyi aldım. Masanın ortasına çiçeklerin yanına koydum. Patates püresini köftenin yanına yeşil fasulye ile servis tabağına koydum.

“Sanırım daha fazla şaraba ihtiyacımız var. Başka bir şişem var.

‘Harika. Her şey kokuyor ve harika görünüyor. Tam bir aşçısın.

‘Teşekkürler. Eminim bundan zevk alacaksın. Bu annemin tarifi.’

Yürüdüm ve bir şişe daha şarap açtım. Yemek odasına geri döndüm ve bize yemek servisi yaptım. Oturdum ve ikimizde yemeye başladık.

‘Yemek lezzetli. Köfteyi gerçekten çok seviyorum.

‘Beğenmene çok sevindim. Huzurevinin etrafında çok sıkı çalışıyorsun. Senin için gerçekten güzel bir şey yapmak istedim.’

Billy bana gülümsedi. Gülümseyerek ona döndüm. Hem yemek yedik hem de huzurevinde yaşanan komik durumların hikayelerini paylaştık. Şarap içtik ve güldük. İkimiz de biraz sarhoş olmuştuk. Bir şişe şarap daha açtım.

‘Neden oturma odasında rahat etmiyorsun? Burayı temizleyeceğim. Sana küçük bir sürprizim var.’

“Umarım yaramaz bir sürprizdir. O elbisenin içinde kesinlikle seksi görünüyorsun. Elbisenin altında ne olduğunu görmek isterim.’

‘Eminim yaparsın. Sabırlıysanız, size göstereceğim. Şimdi uslu bir çocuk ol ve beni oturma odasında bekle.’

Billy bana gülümsedi ve oturma odasına girdi. Gerçekten çok seksi görünüyordu ve ondan intikamımı almak istiyordum. Üstümü temizleyip odama çıktım. Kıyafetlerimi çıkarıp siyah büstiyer, siyah, dantelli külot, jartiyer, diz üstü çorap giymeye başladım. topuklarımın üzerinde bıraktım. Ayrıca içinde kamçı, kürek, kayganlaştırıcı, askılı horoz olan bir çanta da getirdim. Billy şaplak atacaktı. Ona hakim olacaktım. Ona kendi ilacından bir tat ver.

Üzerime ipek bir bornoz geçirdim ve merdivenlerden aşağı indim. Çantayı yere koydum ve Billy’nin yanına oturdum.

“İnanılmaz derecede seksisin,” June. Bir süredir sana çıkma teklif etmek istiyordum.

Billy eğildi ve bana bir öpücük verdi. Birbirimizin dudaklarından tutkuyla öpüştük. Sabahlığımı çözmeye başladı.

Ondan ayrıldım ve sert bir şekilde yüzüne baktım. Şok olmuş gibiydi. Sanırım dediğini yapan kadınlara alışıktı. Daha baskın bir kadınla hiç birlikte olmamıştı. Ne düşüneceğinden emin değildim.

“O kadar hızlı değil, Billy. Küçük bir oyun oynayacağız.’

‘Oyunları seviyorum. Ne yapmalıyım?’

‘Bütün kıyafetlerini çıkarıp önümde diz çökeceksin.’

Sabahlığımı çözdüm ve çıkardım. Sıcak kıyafetimle Billy’nin önünde durdum.

‘İsa! Ateşli sigara içiyorsun.’

Ben 5’8′ ve uzun siyah saçlarım var. Mavi gözlerim ve ten rengim var. Göğüslerim 38 D-cup boyutunda. Harika bir kıçı olan çok kıvrımlı bir figürüm var, bu yüzden bana söylendi. Billy bana bakarken dudaklarını yalıyordu.

“Vücudumu beğenmene çok sevindim. Ona sahip olamazsın. Sadece ben yapabileceğini söylediğimde ona sahip olacaksın.’

Billy kıyafetlerini çok hızlı bir şekilde çıkardı ve sonra uslu bir çocuk gibi önümde diz çöktü.

‘Bana Hanım diyeceksiniz.’

‘Evet! Hanımefendi.

“Çok kötü bir çocuk olduğunu fark ettim. Sakinlerimize uygunsuz sandalye masajı yaptığınızı gördüm. Göğüslerine dokunduğunu görüyorum. Daha fazlası olmayacak. Beni anlıyor musun? Ellerinin ve dizlerinin üstüne çökmeni istiyorum. Şimdi sana şaplak atacağım. Çok kötü bir çocuk oldun.’

‘Evet! Hanımefendi.

Billy elleri ve dizleri üzerine çöktü. Çantama girdim ve siyah deri bir flogger çıkardım. Arkasına geçip kalçasına vurdum.

Swish, Swish, Swish, Swish, Swish

‘Beğendin mi?’

‘Evet! Hanımefendi. Lütfen bana biraz daha şaplak atın.’

Swish, Swish, Swish, Swish, Swish, Swish, Swish

‘Bu ay birkaç kez gece hemşiresini becerdiğini gördüm. Ellerini hemşirelerden uzak tutacaksın. Burası senin için bir seks evi değil. Onun yerine hemşirelere çıkma teklif edeceksin. Artık personeli becerdiğini görmek istemiyorum. Anlıyor musun?’

‘Evet! Hanımefendi.

Swish, Swish, Swish, Swish, Swish, Swish, Swish, Swish

Aşağı baktım ve Billy’nin büyük bir ereksiyon olduğunu fark ettim. Çok büyük bir horozu vardı.

‘Şaplaklarınız sizi heyecanlandırıyor mu?’

‘Evet! Hanımefendi. Sikimi emecek misin?’

‘Numara! Senin sikini emmeyeceğim. Amımı yalayacaksın. Oradaki sandalyeye doğru sürün. Bu gece beni memnun etmekle ilgili.

Koltuğa doğru yürüdüm ve oturdum. Billy sürünerek yanıma geldi.

‘Külotumu çıkar!’

Oturdum ve Billy külotumu indirip çıkardım. O benim kel amcığıma bakarken bacaklarımı geniş açtım.’

‘Artık amımı yalayabilirsin. Beni çok yavaş yala. Ben gelmek istiyorum.’

Billy bir dondurma külahı gibi amımı yaladı. Klitorisimle vakit geçirdi ve am dudaklarımı emdi. Dilini kedi dudaklarımdan itti ve dil beni becerdi. O beni memnun ederken ben kırbacımı kalçalarının üzerinde gezdirdim. O yaladı ve benim kedi dışarı dökülen meyve suları üzerinde slurped ederken dili harika hissettim.

‘Tam orada. Kahretsin! Bu konuda çok iyisin. Devam et.’

O beni daha derinden ve daha hızlı becererken ben inliyordum. Meyve sularım amımdan dökülüyordu. Billy onları uslu bir çocuk gibi ağzına aldı. Onu kontrol etmekten zevk alıyordum. O benim kedi sularımı içerken kalbim hızlı atıyordu.

‘Artık durabilirsin! İyi iş.’

Hanımefendi, muhteşem göğüslerinizi görebilir miyim?

‘İyi bir çocuk oldun. Onları sana göstereceğim. Sadece onlara bakabilirsin. Dokunmak yok! Bu gece her şey benimle ilgili.’

Ayağa kalkıp büstiyerimi çıkardım. Billy dudaklarını yaladı ve azgın bir bakışla bana baktı.

‘Gerçekten bunları hissetmek isterim. Bildiğiniz gibi, ben bir meme erkeğim.’

‘Senin bir meme adam olduğunu fark ettim. İnsanlara uygunsuz bir şekilde dokunmayı sever misiniz? Seni o zavallı yaşlı kadınlara göğüs masajı yaparken görüyorum. Onlara dokunarak sertleştiğini görüyorum. Bundan daha fazlası olmayacak. Beni anlıyor musun? Aslında sana küçük bir sürprizim var. Seni sikimle becereceğim. Daha önce hiç göt deliğine sik taktın mı?’

‘Eşcinsel değilim. Ben sadece kadınlarla ilgileniyorum.

‘Ben de eşcinsel değilim. Ama bu gece kıçını sikeceksin. Masum bayanlara ne yaptığınızı görüyorum. Onlara uygunsuz bir şekilde dokunuyorsun. Bence sen bir kıçını hak ediyorsun.

‘Onlara yaptığım şeyden zevk alıyorlar. Ben onlara sandalye masajı yaparken iniyorlar. Çoğuna yıllardır dokunulmadı. İnanın bana, onlara yaptıklarımdan zevk alıyorlar.’

‘Huzurevimiz sizin seks atölyeniz değil. Senden gördüğüm tek şey yaramaz davranışlar. Yakışıklı olman, sana evimizdeki tüm kadınların egemenliğini sağlamaz. Eminim patronun senin hakkında bildiğim her şeyi bilmek istemez.’

‘Lütfen git benim pisliğimi yavaşlat. Daha önce hiç bir kadın tarafından düzülmedim.’

“Çantama geri döndüm ve kayışımı çıkardım. Aleti vücuduma koydum. Yağı avucuma döktüm ve Billy’nin göt deliğine sildim. Her şeyi sikime sürdüm. Askılı horozum yaklaşık sekiz inç uzunluğundaydı. Onu iyi becereceğimi düşündüm. Bu aşağılayıcı kıç sikişinden sonra bizim asistanımızı yalnız bırakacağından oldukça emindim.

‘Sikişmeye hazır mısın?’

‘Evet! Hanımefendi. Lütfen kıçımı yavaşça becer. Orada bakirim.’

Senin o bakire kıçını becermek için sabırsızlanıyorum. O evde yaptığın tüm kötü davranışlara uygun görünüyor. Buna bayılacaksın.’

Billy’nin arkasına geçtim. Yavaşça penisimi onun göt deliğine soktum.

‘Bu çok acıtıyor. Daha fazla yağ koyun. Bok!’

‘Sana daha fazlasını koyacağım.’

Onun göt deliğine ve benim horozuma daha fazla yağ sürdüm. Sahte aletimi onun göt deliğine soktum. O homurdanıp yumruğunu ısırırken ben çok yavaş gittim. Rektumunun ne kadar sıkı olduğunu hissedebiliyordum. Ben onun içine girerken o çığlık atıyordu.

Onun içine girdiğimde, onu göt deliğinden içeri ve dışarı çıkardım. Kızgın bir orospu gibi inliyor ve homurdanıyordu. Zevk aldığından emin değilim. Ama kontrol bendeydi ve onu olduğu gibi kullanmaktan zevk alıyordum. Onu düzerken kalçalarına tokat atıyor ve onu küçük düşürüyordum.

Tokat, Tokat, Tokat, Tokat, Tokat

‘Sikişmekten zevk mi alıyorsun? Göt deliğin çok sıkı. Sen benim pis kaltağımsın.

‘Bunu sevdiğimden emin değilim, ama benim aletim çok sert. Hanımefendi, beni becerdikten sonra beni emecek misiniz?’

‘Sikini çekebilirsin. Kendine boşalma yapabilirsin. Bu gece seni aşağılamakla ilgili. Kahretsin, göt deliğin çok sıkı. Bütün gün sana binebilirim. Sen benim kahrolası midilli kaltağımsın. Al şunu seni orospu çocuğu!’

Billy’nin göt deliğini becermeye devam ettim. O büyük sikini çekerken ben kalçasına vurdum. Onu otuz dakika kadar becerdim. Homurdanıyor, inliyor ve yumruğunu yere vuruyordu. Huzurevinde çok daha iyi davranacağını düşünüyordum. Büyük bir çığlık attı ve eline geldi.

Penisimi onun götünden çıkardım.

‘Şimdi sikimi em! Yap şunu seni pis pislik!’

‘Evet! Hanımefendi.

Billy ağzını benim askılı sikime sardı. Sanırım gerçekten yenilmiş hissediyordu. Aynen dediğim gibi yaptı. Kalçalarımı hareket ettirirken ağzıyla yüz yüze geldim. Bana kafa verirken öğürdü.

Penisimi ağzından çıkardım.

‘Sanırım bu gecelik bu kadar. Şimdi giyinebilirsin. Sanırım amacımı belirttim. Ofiste artık seks oyunları olmayacak. Bunu yapmaya devam edersen, seni patronuna şikayet edeceğim.’

‘Bir daha kimseye dokunmayacağım. Gerçekten üzgünüm.’

‘Olsan iyi olur! Patronunun bunların hiçbirini bilmek isteyeceğini sanmıyorum. Kovulacağından ve ehliyetini kaybedeceğinden oldukça eminim.’

Billy giyindi ve evimden çıktı. Sonunda ona ulaştığımı biliyordum. Onun göt deliğini becermem çok önemliydi. Örnek bir doktor gibi davranacağından oldukça emindim. Çok utandığını ve bu bilgilerin dışarı çıkmasını istemediğini biliyordum. İşine değer verdiğini biliyordum.

**

Huzurevinde işler normale döndü. Tüm sandalye masajları ve diğer cinsel davranışları durmuştu. Billy aslında tekrar travma doktoru olmak için hastaneye geri döndü. Bir daha hiç konuşmadık. Bir daha böyle bir şey yapmayacağından adım gibi eminim. Her şeyin yolunda

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

  • There are no popular posts yet.