Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Evi Göstereyim Derken Sikilmekten Kurtulamadım

| Genel | Nisan 11, 2019

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Lise son sınıftaydım ve bitirdiğim için artık üniversite yolların da istediğim gibi özgür olmak için kendi tercihlerim ile kafama göre bir hayatım olabilecek diye düşündüğüm bir süre için babam için yardım ettiğim emlak işinde bir müşterisine ev göstermeye gittim. Babam eşyalı olan bir ev için bir kişiye ev gösterilecek tanıt gel dedi ve anahtarları alıp evin olduğu yere gittim. Müşteri gelmemişti ve bende eve çıkıp tuvalet ihtiyacımı gidermek istedim. Yukarı çıktım ve eve girdiğim de konforlu ve güzel bir ev olduğu gördüm.

Banyosu da oldukça rahat ve lüks görünüyordu acele ile ihtiyacımı gidermek istedim ve sonra banyonun geniş banyosun da vücudumun kıvrımlarının ne kadar etkileyici olduğunu görmek için aynanın karşısına geçtim. İrileşen göğüslerim avucumdan taşmaya ve uçlarının pembeliği ve iriliği göz doldurmaya başlamıştı. Kendimi tahrik ediyordum ve buna kendimi öyle kaptırdım ki elimin ıslak kadınlığıma nasıl indiğini bilmiyorum. Hafif inlerken birden karşımda müşteriyi buldum ve genç biri olacağını tahmin etmiyordum birde çok yakışıklı olması da oldukça etkileyici olması ile beni kucağına alması bir oldu.

Hemen güzel tenimin tadına bakmak için beni soydu ama bu ilk deneyimim olacağını ona söyledim oda evin kapısı gibi senin de açık olacağını düşünmüştüm deyip esprisini patlattı. Beni nazikçe soyup aynı şekil de içime girdi ve bunun hazzını ilk kez yaşadığını söyledi ve bu haz içinde dokunuşları ilk kez kadın olacağım bu anın spontane gelişmesi de oldukça zevki arttıran bir süreci de bizlere yaşattı ve evi tutmayacağını çünkü bu güzel anı ile bensiz geçen süreleri hiç hayal edemediğini söyledi. Babama anahtarı geri verirken bir daha ev göstermeye hiç gitmeyeceğim dedim çünkü bunu unutmak mümkün değildi.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

No Tags

399 total views, 0 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

  • There are no popular posts yet.