Merhaba arkadaşlar öncelikle bu siteye giren ve hikaye gönderen herkesi medeni cesaretlerinden dolayı kutluyorum. Ama bazı hikayeleri okuduğumda arkadaşların lütfen gerçekleri anlatmalarını istiyorum. Çünkü yaşanmış hikayeler ile fanteziler arasında fark vardır. Neyse ben kendi başımdan geçen GERÇEK 🙂 olan bu olayı sizle paylaşmak istedi. Bu zaten şimdiye kadar başımdan geçen tek macera diyebilirim hani hep denir ya hep okurdum da başıma geleceğini tahmin etmezdim. Öyle demeyin bu hayatta her an her şey olabilir.Öncelikle kendimi anlatayım. Adım murat 29 yaşında izmirde oturan bir gencim. 1.85boy 80kilo buğday tenliyim. Bu zamana kadar kız arkadaş bulmakta hiç zorluk çekmedim. Şansımın da yardımıyla nerde motor varsa gelir beni bulur maddi durumumda iyidir belki bu yüzden. Yani oldukça iyi ve düzenli bir cinsel hayata sahibim. Bunları reklam olsun diye yazmadım hikayemle ilgili olduğu için yazdım. Nedeni de çevremde bu kadar kız varken benim aklım benden hep yaşça büyük olgun bayanlardaydı. Bu bende yavaş yavaş başlayıp gittikçe ilerleyen bir durum haline geldi.

Özellikle evli ve dul bayanlar beni çok etkilemeye başlamıştı. Yolda yürürken arabayla dolaşırken gözüm hep onlardaydı. İnternete girdiğimde hep olgun bayanların sitesine bakar ve bu tarz hikayeler okurdum ve acaba benimde başıma böle bir olay gelir mi diye düşünürdüm. Tabi bu kadar güzel kızla beraber olduktan sonra öyle her önüme gelen beni etkileyemezdi. Bakımlı bayanlar beni daha çok etkiliyordu. Her ne kadar gençler diri olsa da olgunun tadı başkadır bu olaydan sonra bundan eminimde artık:)

Şimdi olayı ve olayın diğer kahramanını anlatıyorum. Bizim karşı apartmanın üst katında Sibel diye bir hatun oturmaktaydı. Sibel 40 yaşlarında oldukça bakımlı ve hoş dul bir bayandı. Evinde kızı ile tek oturuyordu. Ara sıra bir adam gelir giderdi ve onu hep merak ederdim kim diye. Benim odamla Sibelin yatak odası karşılıklıydı. O adam geldiğinde odanın perdeleri kapanır ve kırmızı ışığı yanardı. İşte o zaman içerde neler olduğunu hep düşünürdüm!

Birbirimizi sima olarak tanıyorduk ama hiç muhabbetimiz olmamıştı zaten annemde onu tanıyordu ve yanlış bir şey yapıp rezil olmaktan korkuyordum ama bir şekilde bir şeyler yapmalıydım. Sonunda kızıyla tanışmayı başardım. kız hemen düştü tabi ama nerden bilsin ki annesine yakın olmak için kendine takıldığımı. Böylece annesiyle ilgili sorular sorup bilgiler almaya başladım hatta bir kere bana neden annemle bu kadar ilgileniyorsun diye sordu bende hiç falan diye geçiştiriverdim.

Bir keresinde beni evine davet etti annesi de evde olacaktı işte bu benim için iyi bir fırsattı tanışmak için. Geçtik oturduk ilk defa ona bu kadar yakındım çok güzel bir parfüm sürmüştü içim bir hoş olmuştu. Selin yani kızı bir şeyler hazırlamak için mutfağa geçti. Sibel de işte kızımı üzme sakın falan gibi nasihatlar vermeye başladı. Bende tamam falan diyordum ama aklımdan ondan başkası geçmiyordu. Bende selin güzelliğini annesinden almış falan diyerek sıcak bir muhabbet kurmaya çalışıyordum.

Sibel üstüne dar bir pantolon giymişti keşke etek giyseydi demiştim içimden ama dar pantolonun içinden biçimli kalçaları ve tangası belli oluyordu. Üst taraf ise tam istediğim gibiydi iri göğüslerini kapamakta zorlanan bir gömlek giymişti. Selin yanımıza gelince sibel servis yapmaya başladı ve devamlı eğilip kalkıyordu. Gözümü göğüslerinden ve o büyük ama toplu kalçalarından alamıyordum.

Büyük göğüs ve kalçalarına göre ince bir beli vardı ve yaşına göre bu çok iyiydi. Bir ara fazla dalmış olucam ki selin beni dürttü. Artık kalkmama yakın izin isteyip banyoya gittim ve direk kirli çamaşırlardan sibelin olduğunu tahmin ettiğin dantelli bir tanga alıp çıktım çünkü selin hiç böyle şeyler giymezdi:)

O günden sonra her dakika artık sibeli düşünür olmuştum. Onun külodunu koklayıp onu düşünerek kaç kere kendimi tatmin ettim bilmiyorum. Yine böyle bir gün odamda bilgisayarın başında onu düşünerek aletimle oynuyordum: Farkında diilim perde açık kalmış kafamı çevirdiğimde ne göreyim Sibel üst kattan o aralıktan bana bakıyor. O anda birde yerimden fırladım toparlanıp içeriye geçtim.

Korkmuş utanmıştım ama birazda hoşuma gitmişti. Yaz gelmiş ve selin babasının yanına gitmişti. Sibel evde tekti. Bende artık daha cesaretli hareketler yapamaya başladım balkona sırf baxor la çıkıyor vücüdumu ona göstermeye çalışıyordum onu tahrik edebilmek için. Artık perdeyi hep açık bırakıp aletimle oynuyordum. Çünkü vücudumda aletimde fena değildir onu bu şekilde azdırıp benden hoşlanmasını sağlayabilirdim.

Bir gün eve dönerken baktım karşıdan sibel geliyor alışveriş yapmış elinde torbalar. Üstünde kolsuz bir badi altında ise bir kot etek. Onu karşıdan bu haliyle görmek bile beni azdırmaya yetmişti. O gün hava acayip sıcaktı bende keten bir şort giymiştim. Hemen yanına gittim hatır falan sorduk derken torbaları eve kadar taşımana yardımcı olayım diyerek gerek yok demesine fırsat vermeden elinden torbaları kaptım.

Terden üstündeki badi o iri göğüslerine yapışmıştı ve bu beni çok tahrik ediyordu. Evinin önüne gelince ben istese yukarı kadar getirebileceğimi söyledim ama gerek yok dedi. Yine bütün ümitlerim bitti derken ama istersen soğuk bir şeyler içmek için gelebilirsin dedi hem selin hakkında konuşuruz falan dedi. Tabi ben hemen kabul ettim. İçeri girdik ve asansör beklemeye başladık ama bir üst katta takılıp kaldı istersen yukardan binelim dedim ve merdivenlerden çıkmaya başladık o önümdeydi ben biraz geride kalarak eteğini altından bacaklarına bakabilecektim.

Cesaretimi toplayıp iyice eğildim ve o dolgun harika kalçaları ve incecik kırmızı tangası karşımdaydı. O an bayılıcam sandım hayalini kurduğum şeyler karşımdaydı. Neyse asansöre bindik ilk defa ona bu kadar yakın oluyordum. Kokusu ve terli vücudu beni acayip azdırmıştı tabi doğal olarak benim ufaklık ayaklandı. Keten şortumun üzerinden oldukça belli oluyordu bir ara sibelin gözünün aletime kaydığını hissettim. Birbirimize bakıp sadece gülümsedik artık hiç bir şeyden çekinmiyor utanmıyordum kendi kendime dedim bu iş bu gün ya olacak yada olacak.

Eve girdik salona geçtik sibel soğuk bir şeyler getirdi bana verirken eğildi ve o koca memeleri karşımdaydı herhalde terden sıkılıp sütyenini içerde çıkarmıştı. O işte havadan sudan konuşuyor selinden falan bahsediyordu. Ama bana bakışları sanki değişmişti ara sıra aletime bakarken yakalıyordum onu ama gözlerini kaçırıyordu. Sanki oda bazı şeyleri istiyor ama sanki benden bir şeyler bekliyordu. Ben konuyu işte bir kadının yalnız yaşamasının zorluklarına falan getirdim derken muhabbeti ufaktan sekse getirmeyi başardım. Ve hep o arada bir gelen adamı sordum çok nazlandı ama sadece ilişki için beraber olduğu biri olduğunu ama kendisini mutlu edemediğini sözlerinden anladım.

Zaten benim artık bu olanlardan sonra dayanacak gücüm kalmamıştı ne olacaksa olsun dedim ve ondan hoşlandığımı günlerce onu düşündüğümü falan her şeyi uzun uzun anlattım oda hiç konuşmadan dinledi. Bana aramızda yaş farkı olduğunu anlık bir şey olabileceğini falan anlatmaya çalıştı uzun uzun ama ben söylediklerini duymuyordum bile.

Bir ara ikimizde sustuk birbirimize bakarken ben birden dudaklarına bir hamle yaptım ve o sıcacık dudaklarını öpmeye başladım başta kendini çekmeye çalıştı ve dudaklarını kaçırmaya ama onu belinden ve boynundan sıkıca kavradım artık kollarımdaydı ve hiç bir yere kaçamazdı. Bir an durdum ve yüzüne baktım hiç bir şey söylemedi ve bu sefer o dudaklarımı öpmeye başladı. Sanki öpmüyor adeta emiyordu derken dillerimiz buluştu dillerimiz adeta beraber dans ediyordu ve artık film kopmuştu hayallerimdeki kadın artık benim olacaktı buradan dönüş yoktu.

Öpüşmeye devam ederken bende demin gördüğüm o kocaman dolgun göğüslerini badisinin altından okşuyordum diğer elimle de o düzgün bacaklarından başlayıp yukarılara çıkıyordum. Amcığının üstüne gelince kilodunun üstünden bile sıcaklığını hissedebiliyordum ve kilodunun üstünden amcığıyla oynamaya başladım. Gitgide kilodu ıslanmaya başlamıştı. Elimi hafif hafif amcığına sokup çıkarıyordum kilodunun arasından.

Bu sırada öpüşmeye devam ediyor ben göğüsleriyle oda boş durmayıp kalkmış aletimle oynamaya devam ediyordu. Elimi ıslak amcığından çıkarıp ağzına verdim parmaklarımı öyle bir emiyordu ki acaba sikimi nasıl emer diye düşündüm. Ve daha büyüğünü ağzına almak ister misin diye sordum hiç cevap vermeden şortumu çözdü hızla kilodumu indirdi. Benim aleti görünce yüzüme baktı ve ufak bir tebessüm attı hoşuna gitmişti. Ve başladı ağzına almaya aman allahım hayatımda böle bir zevk yaşamamıştım. İşte olgunun farkı burada dilini öyle ustaca kullanıyordu ki diğer acemi çıtırlar gibi değildi bu çok farklı bir tattı.

Taşşaklarımı ağzının içinde vakumlayıp bırakıyor ve tekrar başlıyordu bu beni uçurmaya yetmişti. sikim sıcak ağzının içinde gidip gelirken bende ona yardımcı oluyor belimi ileri geri hareket ettiriyordum. Nerdeyse sikimin hepsini ağzına alacaktı onu resmen ağzından sikiyordum bir ara fazla yüklendim herhalde bademciklerini hissettim oda birden öksürdü ve gülüştük ama temposunu hiç bozmadan devam etti. Fazla geçmeden ağzına büyük bir şiddetle boşaldım o ise hoşuna gitmiş gibi büyük bir iştahla döllerimi emiyordu bu çok hoşuma gitmişti. Ağzının kenarından akan bir damla spermi bende elimle sıyırıp dudaklarına bir öpücük kondurup teşekkür ettim.

Şimdi 1-0 o öndeydi ve sıra bendeydi. Onu belinden tutarak koltuğa yatırdım ve bacaklarını ayırdım. Eteğini yukarı sıyırdım ve hazır ol hayatının orgazmlarından birini yaşıcan dedim oda görelim bakalım dedi. Islanmış tangasını kenara sıyırdım amcığını ilk defa görüyorum üstleri kıllı ama kenarları özenle tıraşlanmış çok temiz bir amcıktı üstelik çok da güzel kokuyordu. Bu benim iştahımı daha da artırmıştı.

Ve bende dilimin bütün hünerlerini sergilemeye başladım önce amcığının kenarlarını üst kısmını yaladım ve klitorisine geçtim buraya dilimle daireler çizip baskı yapıyordum ve burası hafifçe şişmeye başladı bu sırada sibelinde iniltileri başlamıştı. Bu sırada ellerimde boş durmuyor o muhteşem göğüsleriyle oynuyordu. Göğüs uçları kahverengiye bakıyordu ve uçları nerdeyse fındık büyüklüğüne gelmişti.

Ben dilimle amcıcığıyla oynarken parmaklarımı da yavaş yavaş sokmaya başlamıştım bunla beraber sibelin iniltileri hırıltıya dönmeye başladı. bu sırada bende daha aşşağılara inmiş göt deliğini yalamaya başlamıştım bu sanırım çok hoşuna gitmişti. Derken dört parmağımı birleştirip amcığına baş parmağımı ise göt deliğine sokup çıkarıyor dilimle klitorisine baskı yapıyor diğer elimle de göğüslerini sıkıyordum. Artık sibelden tanımlayamadığım sesler çıkmaya başlamıştı kendinden geçmiş bir vaziyetteydi. Artık amcığından sıvılar akmaya başlamıştı bende tabi bunları büyük bir iştahla yutuyordum.

Derken sibel acayip bir şekilde sarsılmaya ve çığlıklar atmaya başlamıştı amcığından akan suda hızlanmıştı ben bir süre daha devam ettim ve serbest bıraktım evet sibel sarsıla sarsıla boşalmıştı ilk defa böyle orgazm olan bir kadın görüyordum. Vücudu o kadar hassaslaşmıştı ki neresine dokunsam inliyor kıvranıyordu bu hali beni biraz ürkütmüştü. Kendine gelmesi 5dk kadar sürdü ve hayatında kocası dahil kendisini kimsenin böyle boşaltamadığını ve yaşadığı en müthiş orgazm olduğunu söyledi ve teşekkür ederim kocacığım diyerek dudaklarıma bir öpücük kondurdu.

İkimizde yaşadığımız orgazmın rahatlığıyla kanepeye uzandık biraz. Birer viski getirdi ve bir sigara yaktı zevkini tamamen çıkartıyorduk olayın. Dumanı içine çekip ağzıyla ağzıma üflüyordu bu çok seksi bir hareketti. Ben tabi bu arada 1-2 saat öncesine kadar sadece hayallerimde olan sibelin benim kadınım olmasının zevkini yaşıyordum. Tabi dudaklarımızın birleşmesi ve sevişmeye başlamamız fazla sürmedi.

Bıkmadan sabırla sibelin kulaklarından başlayıp ayak parmaklarına kadar her yeri yaladım tabi bu sibelin tekrar kıvama gelmesine yetmişti oda bu arada boş durmamış benim ufaklığı tekrar uyandırmıştı. Ben viskinin buzlarından birini alıp sibelin vücudunda gezdirmeye başladım bu onu daha da uyardı ve zevk iniltileri atmaya başladı. Buzu göğüs uçlarında dolaştırırken sikimi sibelin amcığına sürtüyordum. Sibel kısık bir sesle artık dayanamıyorum hadi sok artık dedi. Bende artık zamanın geldiğini anlayarak sikimi sibelin sıcacık amcığına yerleştirmeye başladım. Bu çok değişikti hiç bu kadar sıcak bir amcığa sokmamıştım. Sikimi amcığına köklediğimde sibel derin bir ohh çekti bende ritmik bir şeklide sibeli düzmeye başladım.

Evet o artık tamamen benim karım olmuştu. Nasıl karıcım hoşuna gittim diye sordum o da evet kocacığım devam et sik beni hepsini sok daha hızlı mutlu et karını gibi laflar etmeye başladı. Bu sözler beni daha azdırdı ve var gücümle sibeli sikmeye başladım ileri gidip gelirken taşşaklarım sibelin götüne çarpıyordu. Bir süre sonra sibel ilki kadar olmasa da sarsılmaya başladı ve inlemeyle amından yine beyaz sıvılar akmaya başladı evet sibel tekrar boşalmıştı ve çok geçmeden bende gelmeye başladım sikimi amcığından çıkartıp göğüslerine boşaldım. İkinci boşalmama rağmen yine şiddetliydi. İkimizde perişan bir halde koltuğa yığılıp kaldık.

Bir yarım saat böle yattıktan sonra sibel artık gitmem gerektiğini söyledi zaten saatte akşam olmak üzereydi. Bende bu halde gitmek istemediğimi ve beraber banyo yapmayı teklif ettim. İtiraz etmeden kabul etti. Ve birbirimizi temizlemeye yıkanmaya başladık banyoda sibelin yaşına göre ne kadar güzel bir vücudu olduğunu tekrar anladım pürüzsüz solaryumlu teni ve tangasının yanık izi beni tekrar tahrik edip sikimin kalkmasına neden oldu.

Sikimi gören sibel yaramaz sen daha doymadın mı diyerek güldü bende seni sabaha kadar siksem yine doymam dedim ve gülüştük. Farklı bir şey denemek ister misin diye sordu tabi ben hemen olayı anlamıştım bana arka deliğini sunacaktı. Bende zaten istediğim şey bu zaten diye cevap verdim. Ama yavaş ol uzun zamandır anal seks yapmıyorum dedi ben de hiç merak etme dedim. Çünkü bu konuda tecrübeliyim o çıtırlar bakirelik takıntısıyla el aleme götten verip duruyorlar bizde az nasbimizi almadık hem de bu sefer tam bir kadını götten sikecektim.

Şampuanı elime alıp kalçalarına süremeye ve göt deliğini yumuşatmaya başladım. Baş parmağımı göt deliğine sokup çıkarmaya başladım artık gevşemişti. Biraz şampuansa sikime sürüp göt deliğine bastırmaya başladım. Kayganlığın ve az önceki orgazmlarının sayesinde genişleyen deliği sikimi umduğumdan daha kolay içine aldı ee nede olsa tecrübe:) Ben yavaş yavaş gidip gelmeye başladım bu sırada sibel biraz ahlıyordu ben hiç acele etmedim iyice alışmasını bekledim ve tempomu yavaş yavaş artırdım. Derken önümde duran kalçalarına sertçe tokatlar atmaya başladım:

Sibel ise ufak çığlıklar atıyor erkeğim benim sik beni doyur beni diye inliyordu. Sibelin götü attığım tokatlardan kıpkırmızı olmuştu ve ben ise iyiden iyiye hızlanmış sonuna kadar köklüyordum. Sibel de bu arada boş durmuyor klitorisine masaj yapıyor boşalmasını hızlandırıyordu. Ben iyice üstüne abanıp göğüslerini avuçlamaya başladım buda o sırada zevk çığlıkları atmaya başladı. İşte o an bende daracık götünün vermiş olduğu sıcaklıkla birden ve şiddetli bir şekilde içine boşaldım. Bu arada sibelin götünden akan dölleri görebildim ve ikimizde küvetin içine yattık.

İkimizin de durmaya niyeti yoktu ama artık gitmem gerekiyordu. bir duş alıp üstümü giydim. Kapıya geldiğimizde göz göze geldik ben tam bir daha ne zaman görüşeceğimizi soruyordum ki beni susturdu hiç bir şey sormamamı söylememi sadece her şeyin harika olduğunu ve bu günü hiç unutmayacağını söyleyip dudaklarıma bir öpücük kondurup teşekkür etti ve beni uğurladı. Ben ise hiç bir şey söyleyememiştim. Annem eve gidince nerde olduğumu sordu ben ise arkadaşlarla havuza gittik falan dedim ama hala hayallerimin kadınıyla yaşadıklarımı düşünüyor ve buna inanamıyordum.

Bu yorgunluk ve mutlulukla doğru yatağa gidip yatıp uyudum. Bu olaydan sonra sibelle bir daha hiç beraber olmadık arada bir balkonda göz göze gelip birbirimize gülümsüyoruz ve o adam hala gelip gidiyor. Selin ise Bursa da bir üniversite kazandı ve orada onla da hala konuşuyoruz.

Annesiyle yaşadıklarımı bilse ne der acaba diye hep düşünüyorum. Bu olaydan sonra olgun bayanlara olan ilgim daha da arttı sibeli bugünlerde yine çok fazla düşünüyorum hala o kilodunu alıp yaşadıklarımızı düşünüyorum. Bende ondan bir hareket bekliyorum böylesi daha heyecanlı bence birbirimizi çok özleyip beraber olursak daha güzel olacakmış gibi geliyor. Ama bu durum fazla sürmeyecek gibi çünkü bir kaç gündür çok bakışmaya başladık her an sibelimle harika şeyler yaşayabilirim. Tabi bunu da sizlere tekrar anlatırım.bana izmirden yazmak isteyen bayan arkadaşlar fizik ve yaş önemli değil yeterki samimi ve gerçekçi olsun ha amlarını delice yalayacağım için çikolata hazırlasın çünkü amını çikolatalı yalayacam.