Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Bu Kadın Kimdi Böyle?

| Genel | Aralık 12, 2020

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Hafta sonu genellikle dışarıda takılırım ve çoğu zaman eli boş dönmem genellikle yeni tanıştığım kadınları eve getiririm fakat bir kadınla tanıştım ve bu kadını unutamadım. Üzerinden aylar geçmesine rağmen hala onu bulamadım ve her hatırladığımda gerçekten tekrar kötü oluyorum şimdi bu kadını size anlatmak istiyorum. Yine bir hafta sonu arkadaşlarla gece kulübüne gittik o gün yakın arkadaşlarımdan birinin doğum günüydü. Biz de o gün iyice cozuttuk, pastalar kesildi, şişelerinin dibi görüldü zaten tanıdığımız bildiğimiz mekân şehrin en lüks ve güzel gece kulüplerinden biri sahibi de bizim arkadaşımız oluyor yani mekân da bizim olunca yine cozuttuk.

Sevdiğim bir yabancı şarkı çalıyordu ben de doğum günü olan arkadaşımın yanındaydım ve onunla ayakta muhabbet ediyorduk sonra yanıma bir kız yaklaştı ve dans ediyordu. Baktım iyice bana yaklaştı ve kız bana doğru dönmüş ben de ona karşılık verdim ayakta sallanmaya başladık kızla bir anda vücudumuz tek vücut olmuştu ve ayakta sallanıyorduk. Bu arada kız da son derece güzel bir kızdı ona kayıtsız kalmak imkânsızdı, asla basit bir görüntüsü yoktu. 1.70 boylarında beyaz tenli, zayıf ve güzel fiziği olan, siyah saçlı, renkli gözlü, son derece güzel bir kızdı dolgun dudakları küçük bir burnu ve masum bakışları ile beni hemen kendine çekmişti.

Oradaki kızlar gibi gerçekten basit bir görüntüsü yoktu farkını hemen ortaya koyuyordu ve bu kız birden durduk yere bana yanaşmıştı kendimi çok şanslı hissettim. Her neyse kız da hoşuma gidince ben de bununla dans etmeye başladım ve biz en az yarım saat hiç konuşmadan dans ettik. Ben öyle oynamayı pek becerebilen biri değilim sadece ayakta sallanıyordum kız ise profesyonel dansçı gibiydi tamamen bütün kontrol ondaydı. Bana sürtünüyor, bacağımın arasına giriyor, tekrar sürtünüyor ve bir uzaklaşıp bir yakınlaşıyordu. Artık kızın büyüsüne kapılmıştım yanımdan ayrılacak diye ödüm kopuyordu. Sonra birden kalabalık arasına karıştı ve yok oldu.

Korkum başıma gelmişti kızı kaybetmiştim ben de tekrar masaya döndüm ve içmeye başladım fakat kız aklımdan çıkmıyordu. Elime içkimi aldığım gibi gece kulübünü dört dönmeye başladım kızı tekrar bulacaktım. İstediğim oldu, yaklaşık 5 dakika sonra onu buldum arkadaşlarıyla beraber içiyorlardı. Hemen yanına gittim ismimi söyledim tanışalım artık değil mi dedim, gülümsedi o da isminin Merve olduğunu söyledi ve biz tanıştık. Neden kayboldun dedim, dansımız bitti bence ondan dedi, ama sen benim başımı döndürdün bence bitmedi dedim, ben böyle söyleyince kız kahkaha attı ve biz tekrar koyu bir sohbete başladık.

Artık saat iyice geç olmuştu herkes evlerine dönüyordu kızın grubundan arkadaşları da evlere dağılmaya başlayınca geceye devam edelim mi dedim, olur cevabını aldım. Gerçekten çok mutlu olmuştum o halde bana gidelim dedim sesini çıkarmadı. Benim arabaya bindik nerede okuyorsun dedim, yaşadığımız şehirde bir üniversitenin adını söyledi isminin zaten Merve olduğunu biliyordum. Her neyse biz arabaya bindik ve benim eve doğru yola koyulduk. Eve gelince ona içki ikram ettim içiyorduk gerçekten çok mutlu bir kızdı, pozitif, güler yüzlü, son derece sevimli ve ayrıca yanında olmaktan mutlu olduğum biriydi zaman dursun bu anda kalsın ve ben de bu kızla hep yanyana olayım istiyordum.

Artık sabah olmak üzereydi ben de hemen onun dudaklarına yapıştım gerçekten onu çok arzuluyordum çünkü altında minicik bir etek vardı güzel bacakları oturduğunda gözlerimin önüne iyice serilmişti artık karşı koyamıyordum. Önce dudaklarına yapıştım, sonra bacaklarını okşamaya başladım, hiç bana karşı koymuyordu o da beni öpüyordu. Salonda bir süre öpüştükten sonra elini tutarak onu yatağıma doğru götürdüm ve direk üzerine çıktım.

O anda beni şaşırtan bir şeyi fark ettim, kız bütün gece dışarıda olmasına rağmen ve o kadar alkol kullanmasına rağmen misler gibi kokuyordu sanki daha yeni duş almış da yatağa gelmiş gibiydi, bu koku beni etkisi altına aldı. Ayrıca kızın vücudu da pamuk gibiydi kaymak gibi vücudunu ellemeye, öpmeye doyamıyordum onu severken zaman dursun istiyordum. Sonra eteğini çıkardım ve çırılçıplak altımda duran kıza baktım dergilerden fırlamış da yatağıma gelmiş gibi olan bu güzelliğe doyamıyordum. Küçük ama diri göğüsleri, kaymak gibi vajinası müthişti. Her tarafını tekrar doya doya öptüm ve yavaş yavaş kadınlığına girmeye başladım.

Kız bana göre daha geri planda kalmıştı yani çok ateşli değildi fakat öylesine güzeldi ki zaten ben ondan etkilenmiştim. Kadınlığına girip onu tam olarak hissedince dünyalar benim oldu sıcacık kaymak gibi vajinası direk beni kendine çekti ve içinde birkaç dakika bu güzel anların keyfini çıkardım. Kızın üzerinde onu becerirken dudaklarını öpüyor, boynunu emiyordum hiç boşalmamak bu anlarda uzun süre kalmak istiyordum. Bayadır bir kız beni böyle etkilememişti hatta hiç etkilenmemişti ilk defa böyle şeyler hissediyordum, aşık olduğumu anlamıştım. Birkaç hamleden sonra zaten dayanmam mümkün değildi hemen içinden çıktım ve boşaldım.

Banyoya gittim temizlendim kızın yanına geldim uykuya dalmıştı o kadar güzel uyuyordu ki melekler gibiydi. Hemen yanağına yumuşak bir öpücük kondurdum ben de yanına uzandım ve uyumuşum. Sanırım yaklaşık 3 saat sonra uykudan uyandım gözlerimi araladım, tekrar onunla olma heyecanı vardı içimde çok mutluydum yanımda yatan kızla tekrar sevişebilirdim ve hatta bu kıza dediğim gibi âşık olmuştum ve uzun süre hayatımda görmek istiyordum.
Her neyse gözlerimi araladım yatak boştu hemen banyoya gittim banyoda olduğunu düşündüm fakat banyoda da yoktu. Evin her tarafına baktım kız yoktu eşyalarını da toplamış ve gitmişti.

Neden bu kadar erken gitmişti, ona hiç kötü davranmamıştım ya da kırıcı olmamıştım, acaba yanlış bir şey mi anlamıştı? Numarası ben de yoktu fakat ismini ve okuduğu yeri biliyordum o gün de pazar günü olduğu için tatildi pazartesi ilk iş hemen kızın yanına yani okula gidecektim karar verdim. Neden bu kadar erken ayrıldığını soracaktım ve aslında asıl amacım kızla tekrar görüşmekti çünkü dediğim gibi hayatımdan çıksın istemiyordum. Pazartesi günü hemen dediği üniversiteye gittim ve kızı sordum soruşturdum Merve olduğunu söyledim fakat soyadını bilmiyordum. Okulda okuyan arkadaşlarım da vardı kızı tarif ediyorum Merve diyorum fakat öyle bir kız yok yani bütün Mervelere baktım fakat benim Merve’m içlerinde yoktu.

Sikiş hikayeleri Resmen kız bana yalan söylemişti ya da bilmiyorum yoktu sanki kız yer yarılmıştı da içine girmişti. Bütün arkadaşlarıma haber saldım kızın ismini ve tipini anlattım ayrıca ona âşık olduğumu da belirttim beni ciddiye almaları için fakat asla kızı bulamadık. Gerçekten neden böyle bir şey yaşadım neden hemen gitti çok merak ediyorum. Onunla cinsel beraberlik de yaşadım diyemem çünkü çok kısa sürdü ve ona hiç doyamadan hemen ellerimden kayıp gitti hala o kadar ay geçti onu unutamadım ve maalesef bir daha ona göremedim.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

  • There are no popular posts yet.