Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Markette Nefes Kesen Bir Sikiş Yaşadım

| Genel | Aralık 12, 2016

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

_zuhal
Merhaba hikaye severler ben Çankırı’dan Yavuz 26 yaşındayım ve özel bir sektörde çalışıyorum. Sizlerle çok özel ve gerçekten çok zevk aldığım bir hikayemi paylaşmak istiyorum. Bundan 1 sene önce oturduğum mahallede bulunan bir markette çok güzel ve seksi bir bayan çalışmaya başlamıştı. Onu her gördüğümde çok etkileniyor ve kendimi ona yakın hissediyordum. Sürekli o marketten alış veriş yapmaya başlamıştım ve işin ucunu iyice kaçırmıştım. Artık onu görmek için başka bir yol izlemem gerekiyordu. Ama ben ne yapmam gerektiğini bilmiyordum bir türlü fırsatını bulup ta ona buluşma teklifi edemiyordum. Artık kafamı hiç bir işe veremiyor işimde de oldukça geri düşmeye başlamıştım. Kendi kendime düşünüyor ve onu hayal ettikçe kendimden geçiyordum.

Bir gün yine iş çıkışımda artık adet haline getirdiğim gibi markete uğramıştım. Ama bu kez çok farklı bir şey vardı marketin içi neredeyse bomboştu çalışanlar bile ortalıkta görünmüyordu. Ben boş boş reyonlara bakarken arkamdan bir ses duydum bu kasiyer Rabia’nın sesiydi. Arkamı döndüğümde bana gülümsediğini ve bir şeyler anlatmaya çalıştığını gördüm. Etrafını hızlıca kontrol etmişti Rabia ve ortalığın sakin olduğunu anladıktan sonra beni takip et dedi. Arkasından merak ve heyecanla onu takip ettim. Bir kapının arkasında sanırım depoydu oraya girdik. Anlam veremiyordum ama içim kıpır kıpırdı. Karanlık bir deponun içinde beni kendine doğru çekti Rabia ve işte o beklediğin an geldi hadi başlayalım dedi.

Çok heyecanlıydım o seksi bacakları benim bacaklarımı kavramıştı ve her şeyiyle benim yanımdaydı. Önce dudaklarından doyasıya öptüm onu daha sonra da yere yatırarak iri ve dolgun olan göğüslerini ağzıma aldım altımda bir yılan gibi kıvranıyor ve inliyordu. Arada bir de çok vaktimiz yok acele edelim diyordu. Ben hemen zevkten benim gibi kendini kaybetmiş olan yarağımı çıkararak onun sulanmış ve zevk suyu gelmiş amına sokuverdim. Amı cayır cayır yanıyordu ve sanki daha fazlasını istiyordu. Kökledikçe kökledim yarağımı amına ve deli gibi git gel yapmaya başladım. Mükemmel bir zevk içindeydik ve en sonunda ikimizde boşaldık. Daha sonra seks hayatımıza dışarda da devam ettik

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

No Tags

418 total views, 0 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

  • There are no popular posts yet.