Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Lise Hocasına Veren 19’luk Lolita

| Genel | Temmuz 20, 2022

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

ab

Merhabalar sevgili arkadaşlar, benim adım Atiye, açıkçası size gerçek yani başımdan geçen bir anımı anlatmak isterim. Hazırsanız hemen başlayabilirim, ben 19 yaşında bir bayanım ama okula geç başladım ve başlayınca da genelde sınıfta kaldım, bu nedenle de bu yaşımda lise son sınıfta okuyorum. Dediğim gibi aslında yaşıtlarıma göre son derece yaşım var, bu nedenle de zaten onlara oranla ciddi anlamda olgun gösteriyorum, ancak özellikle de seksi biriyim demek isterim. Açıkçası yaşıma rağmen lisedeki neredeyse bütün erkekler peşimden koşuyorlar denebilir. Ancak benim derdim başka, çünkü ben okuldan bir hocadan hoşlanıyorum ve açıkçası da onunla olmak istiyorum. Neyse, arkadaşlar bir gün ders boştu, bende dışarı çıkmak için sınıftan çıktım ve koridorda bahsettiğim o hocayla karşılaştım. Açıkçası o an dikkatimi çekti, bana uzun süre baktı, bundan hoşlanmadım değil, karşılığında bende ona göz ucu ile bakarak gülümsedim.

Tam bu sırada yanımdan geçti ama yanımdan geçerken öyle bir ses çıkardı ki işte o anda dedim ki kendi kendime, ‘Atiye bu adam da senden hoşlanıyor kızım’ dedim. Artık işleri biraz daha ilerletme zamanı gelmişti ama bir şekilde yani bir yolunu bulup onunla konuşmam gerekiyordu. Ne yapabilirim diye düşünürken, okuldan sonra çıkışta onu bekledim, açıkçası da beni eve bırakması konusunda ondan istekte bulundum. Beni kırmayacağını adım gibi biliyordum, nitekim öyle oldu ve bunu kabul etti. Az ileride olan arabasına birlikte bindik ve hemen yola koyulduk. Ben bir şekilde konuyu döndürdüm dolaştırdım ve kız arkadaşı konusuna getirdim, işte o anda onun bekar olduğunu ama daha da güzeli tek bir kız arkadaşının bile olmadığını öğrendim. Tabi o da boş durur mu, o da bana ‘ senin erkek arkadaşın yok mu’ diye sordu. Bende ona hayır dedim, aslında şaşırdı ya da şaşırmış gibi yaptı diyebilirim.

Bana ‘ ilginç, nasıl olur bu kadar güzel birinin erkek arkadaşı olmaz’ dedi. Bende tabi konuyu çok da uzatmadan ve alttan almak için biri olduğunu ama onun benden hoşlanıp hoşlanmadığımı bilmediğimi söyledim. Hocam bunu merak etti ve aslında o adamı tanımak isterim dedi. Ben ise içimden ‘ sensin o’ diyordum. Ancak bunu sesli düşünmüş olacağım ki bir anda ağzımdan aynı şekilde çıktı. O da bana döndü ve gülerek ‘ bana şaka falan yapmıyordun, değil mi?’ diye sordu. Bende ona şaka olmadığını ve gayet ciddi olduğumu söyledim. Sonunda o da artık bana inandı, hatta bana geçen seneden bu yana beni istediğini ancak bir türlü bunu anlatma konusunda fırsat bulamadığını söyledi. Bunu dedi ve bir anda dudaklarıma yapıştı. Bende ona yavaş olmasını araç içinde olduğumuzu söyledim, o da gülerek ‘ haklısın, o zaman bana geçelim mi’ diye sordu. Ben zaten bunu istiyordum ve dediğini kabul ettim.

Ancak okul çıkışı olduğu için karnım gerçekten de acıkmıştı, ‘ önce bir yemek yesek olur mu’ dedim, kabul etti. Hemen son derece lüks bir restorana gittik. Önce güzel şekilde yemeklerimizi yedik, daha sonra bana alkol konusunda içip içmediğimi sordu, bende ‘olur neden olmasın’ dedim. Bana ne istediğimi sordu bende azdırıcı etkisi olduğunu bildiğim şarabı tercih ettim. Daha sonra şaraplar geldi, onları da bitirdik ama gerçekten de kafam ciddi anlamda güzel olmuştu diyebilirim. Ardından hesabı isteyen hocam, hesabı ödedi ve tekrardan arabasına binerek onun evine doğru yola çıktık. Alkol almamdan dolayı kafam her ne kadar güzel olsa bile bir yandan da azgınlaşmıştım, hele de yanımda arzuladığım adam olunca çok canım istiyordu. Neyse biz eve geldik, evden zaten içeriye girdiğimizde dediğim gibi kafamın da güzel olmasından dolayı üzerimizi çıkarmadan hocamın dudaklarına bir anda yapıştım, ayakta bile olsa resmen deliler gibi sevişiyorduk. Bir yandan da üzerimizde olanları çıkarıyorduk, daha sonra ikimizde tamamen çırılçıplak kaldıktan sonra beni kucağına aldı ve hemen yatak odasına doğru götürdü.

Yatağa beni attıktan hemen sonra ise bacaklarımı araladı ve dili ile zaten ıslak olan kutumu deliler gibi yalamaya başladı. Gerçekten de inanılmaz zevk alıyordum, hatta neredeyse azgınlıktan dolayı bayılmak üzereydim. Ben aslında daha fazla dayanamadım ve hemen onunla altmış dokuz denen o muhteşem pozisyona geçmek istedim. Kalın olan aletini hemen ağzıma alarak çok tahrik edici şekilde ona sakso çekmeye başladım. Gerçekten o anda ikimizde resmen zevkten deli olmak üzereydik. Artık en sonunda dayanamadım ve hemen kucağına çıktım. Ardından da kalın aletini bana soktu ve üzerinde git gel yaparak zıplamaya başladım. Hocam ise altımdaydı ama gerçekten de zevkten inliyordu. İşte bende bunun bu inlemesi sayesinde de daha da zevk aldım ve bir anda boşaldım. Zaten kendisi de çok uzun süre dayanamadı ve içime boşaldı. İkimizde zevkten deli olmuş ve aslında yorulmuştuk ancak halen daha sekse doymamıştık. Hemen kalktık ve bu kez birlikte duşa girdik. Duş alırken hocam beni yalıyordu, bende ona banyoda da sakso çekmeye başladım.

Ancak bu kez önden değil anal yoldan ona vermek istiyordum. Bunu hemen ona teklif ettim ama önce inanmadı, daha sonra ciddi olduğumu görünce çok sevindi. Çünkü her erkek anal seks yapmak ister. Ardından da hemen götümü yalamaya başladı, ancak ben bir anda içime girmesini istemiyordum, çünkü çok dardı. Ondan krem almasını istedim, ardından hem aletini hem de götümün deliğini bir güzel kremledi. Yavaş şekilde derken bir anda içime girdi ve gerçekten de çılgınca zevk alıyordum. Bende ona ‘devam et aşkım, daha hızlı’ dedim, o da bunu kabul etti ve hızlı ama bir yandan da sert biçimde beni becerirken adeta kendimden geçmemene neden oldu. Ben daha fazla dayanamadım ve boşaldım. Ancak o bir türlü boşalmıyor ya da bitirmek istemiyordu. Ancak en sonunda o da boşaldı.

Daha sonra ise duşumuzu aldık ve hemen odaya geçtik. Orada da beni tekrardan domalttı ve becermeye içime girmeye devam etti. İnanılmaz seri aynı zamanda sert biçimde beni beceriyordu, ardından en sonunda bir kez daha kucağına aldı ve bu sefer de önden sokmaya başladı. Daha sonra boşalmasını bekliyordum ama bir türlü boşalmıyordu. En sonunda boşalması için ona sakso çekmeye başladım. Ancak dedim ya halen boşalmıyordu, bende ona ‘bırakalım yoruldum’ dedim, o da kabul etti. Neredeyse 2 saat boyunca yatakta defalarca birlikte olduk. Eve gelmemizin üzerinden neredeyse 4 saat geçmişti ve biz 4 saat boyunca defalarca boşaldık. Hayatımın kesinlikle en güzel ve özel olan deneyimini yaşadım. Hocam sayesinde gerçek bir kadın olduğumu hissettim. Defalarca becerilmek, hem önden hem arkadan yemek inanılmaz zevk vermişti bana. Daha sonra hocamla bu şekilde görüşmelere 1 yıl boyunca devam ettik. Ancak kendisinin tayini çıkınca artık erkeksiz kaldım ve bu yüzden çok üzülüyorum.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

  • There are no popular posts yet.