Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Kuzenimi Banyoda Çıplak Görünce Dayanamadım

| Genel | Şubat 3, 2021

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Sık sık halamın evine yatılı misafir oluyorum çünkü kuzenimle daha çocukluktan beri arkadaşız ve çok iyi anlaşıyoruz. Fakat ergenliğe girdiğimiz gibi aramızda bir elektriklenme oldu bunun farkındaydım fakat adını koyamıyordum. Bir gün kuzenim duştayken halam da komşuya gideceğini söyledi, ben de onlarda yine yatılı misafirdim ve halam evden gidince birden ister istemez anahtar deliğinden kuzenimi banyoda dikizlemeye başladım. o kadar güzel bir vücudu vardı ki ilk defa bir kadını canlı olarak çıplak görüyordum. İkimiz de 18 yaşındaydık ve yeni yeni çıkan göğüsleri, tüylü vajinası mükemmel görünüyordu. İnce zayıf bir kız olmasına rağmen götü kocamandı ve geniş basen ve kalçaları resmen beni çağırıyordu.

Birkaç dakika kuzenimi banyoda izledim, kendini köpüklemesini, daha sonra suyun vücudunda akmasını izlerken benimki öyle bir kalktı ki o anda neredeyse yanına gidecektim fakat kendimi tuttum. Benimkini çıkararak mastürbasyon yapmaya başladım, kuzenimi izledikten sonra kapının önünde boşaldım ve sonra kuzenimin de banyosu bitti hemen odaya geçtim. Hiçbir şey olmamış gibi oturmaya devam ettim kuzenim banyodan çıkıp yanıma geldiğinde annesini sordu, ben de komşuya gittiğini söyledim. Üzerini giymeye başladı bu arada birbirimizle çok yakınız diye benim yanımda şort tişört takılır yine aynı şekilde şortunu tişörtünü giydi ıslak saçlarla yanıma oturdu.
Daha biraz önce boşaldığım halde yine de çok azgındım çünkü onun o görüntüsü aklımdan çıkmıyordu.

Kızın suratına bakınca amı aklıma geliyordu yine azmaya başlamıştım. Sana ne oldu dedi, ben de bir şey yok dedim fakat gözlerimi ondan alamıyordum. O da bana anlamlı bir şekilde bakmaya başladı ‘lan yoksa beni mi izledin annem yokken’ dedi, ben de hiçbir şey diyemedim önüme baktım, tamam tamam sorun değil dedi ve gülümsedi. Ben de bundan cesaret alarak bir de zaten azgınlığım başıma vurmuş şekilde onun dudaklarına yapıştım ve alt dudağını emmeye başladım. O da birkaç saniye şaşkınlığını üzerinden attıktan sonra öpüşmeye başladık ve elim hemen onun ıslak saçlarına gitti, sonra koluna elledim ve öpüşürken onun kolunu tutarak kendime doğru çektim ve artık tam anlamıyla filmlerdeki gibi bir öpüşme sahnesin içindeydik.

Hemen kuzenimi yatağa yatırdım üzerine çıktım sikimi ona dayayarak öpüşmeye devam ettim. Zaten üzerinde incecik kıyafetler vardı bende de bir pijama vardı, öyle bir kalkmıştı ki o anda içine sokmak için her şeyimi verirdim, fakat kapı tıkırtısını duydum anahtar çevrildi ve halam eve geldi. Hemen kuzenimin üzerine kalktım ve o da yatakta doğruldu ben de bilgisayarın başına geçtim hiçbir şey yokmuş gibi oturdum, halam odaya geldi bir şey isteyip istemediğimizi sordu. Biz ikimiz de kıpkırmızıydık ve benimki öyle bir kalkmıştı ki hemen bir yastık alıp önüme koydum halam görmesin diye, daha sonra halamı gönderince kuzenim yanıma geldi, hiç o konu hakkında konuşmadık bilgisayar oyunu oynamaya devam ettik.

Çok içimde kalmıştı ayrıca kuzenimin güzel dudaklarını bir daha görmek istiyordum fakat bir daha böyle bir şeye nasıl cesaret edecektim, ne diyecektim gerçekten bilmiyordum. O gün ayrı odalarda yine uyuduk fakat benim aklım içerde uyuyan kuzenimdeydi. Ertesi gün olduğunda halam yine komşuya gitmek için evden çıkınca ikimiz baş başa kaldık. Kuzenim yanıma geldi salonda oturuyorduk ve bu sefer o beni öpmeye başladı. Zaten her zaman çılgın bir kızdır ben ondan böyle bir hamle bekliyordum bana göre çok daha cesurdur. Dudaklarını öperken ben de hemen onu tekrar yatırdım ve üzerine çıkarak sikimi ona bastırmaya başladım. Kıyafetli şekilde kuzenime sürtünürken bir yandan da boynunu emiyordum artık daha fazla dayanamadım ve kalkıp kapıyı kilitledim. Halam gelirse ne diyeceğimi hiç bilmiyordum fakat bana bir deli cesareti gelmişti en azından bizi bu halde görmesin diye böyle bir şey yaptım. Kuzenimin de hiç sesi çıkmıyordu sonra tekrar yanına geldim ve kızı soymaya başladım.

Dün izlerken azdığım küçücük göğüsleri karşımdaydı ve daha yeni yeni çıkıyorlardı. Hemen onlara yumuldum ve hepsine yapıştırarak emmeye başladım. Kuzenim de ben onları emerken saçlarımı okşuyordu sonra o da beni soydu artık karşısında çıplak kalmıştım. Kuzenim de sadece kilot vardı, kilodunu çıkarıp çıkarmama konusunda kararsızdım amacım sadece sevişmekti kızlığını alacak halim yoktu. Bir süre ayakta öpüştükten sonra kuzenim hemen önüme diz çöktü ve benimkini ağzına aldı. Bu arada benim de son derece büyük bir sikim var bunu arkadaşlarımla kıyaslayınca fark ediyordum. Kuzenim önce avuçlarının arasına alıp beni sıvazladıktan sonra gırtlağına kadar sokmaya başladım hiçte tiksiniyor gibi bir hali yoktu.

Porno filmlerden mi gördün bunu dedim, evet anlamında başını salladı ve bana git gel yaparak inanılmaz bir keyif verdi. Sıcacık nefesini sikimde hissederken resmen havalara uçuyordum. Şimdi sıra bendeydi kilodunu hiç çıkarmadan kuzenimi yatırdım ve memelerini yaladım, sikimi kilodunun üzerinden amına dayadım ve sürtünmeye başladım. Bir süre bu şekilde yaptım fakat daha sonradan çok şaşırdığım bir şey oldu kuzenim kilotunu çıkardı ve deli gibi istediğim, banyo yaparken hayranlıkla baktığım am karşımdaydı. Bana kızlığıma dokunmadan istediğini yapabilirsin deyince hemen aşağı indim ve iyice ıslanmış olan amını yalamaya başladım.

Öylesine ıslanmıştı ki resmen sular akıyordu ve benim ağzıma hep kuzenimin zevk suları geliyordu fakat bundan hiç rahatsız olmadım tam tersi iyice azdım. Şu anda bu bakire ama sikimi sokmak için her şeyimi verirdim fakat buna cesaret edemezdim. Ayrıca bunu o da istemiyordu, çok dikkatli bir şekilde ben ona dil atarken kuzenim de beni izliyordu. Bir süre sonra keyfe gelmeye başladı ve ufak ufak inledi titremeler başladı ben de hemen g noktasına parmağımla bastırdım ve dil atmaya devam ettim, titremeleri inlemeleri artarak boşaldı.

Hiç boşalmamış gibi yalamaya devam ettim çünkü ona hiç doymamıştım ve bir 2 dakika daha yaladıktan sonra onu tekrar keyfe getirdiğimi fark ettim çünkü yine kasılmaları başlamıştı. O anda şimdi sıra bende dedi ve önüme doğru geldi o anda aklıma 69 yapma fikri geldi. Kuzenimi hemen o pozisyona getirdim, o benim üstümde sikimi yalarken ben de onun altında amına dil atıyordum ve kuzenim sikimi komple ağzına alarak hiç çıkarmadan git gel yapmaya başlayınca bu sefer boşalma sırasının ben de olduğunu anladım ve bacaklarıma titremeler geldi. Çok yoğun bir şekilde kızın suratına akıttım.

Güzel suratının her tarafı meni olmuştu hemen kalktım, suratını sildim ve giyinmeye başladık. Halam her an gelebilirdi ilk işimiz kapı kilidini açmak oldu çünkü şüphelenmesini asla istemezdim. Kuzenimin bekâretine dokunmadan onunla sevişmiştim ve gerçekten mükemmel hissettim. Ondan sonra birkaç defa daha böyle yaptık. Daha sonradan üniversiteye gitti ve orada sevgili yapınca bir daha böyle şeylere kalkışmadık ve bu yaşadıklarımız aramızda sır olarak kaldı.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

  • There are no popular posts yet.