Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

BENİ KENDİ YATAĞIMDA BECERDİ

| Genel | Şubat 24, 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

b
Ablam benden 2 yaş büyüktü ve yaşı 20’ye geldiği sene evlenmişti. Eşi ve ailesi başka bir şehirde yaşadıkları için oraya taşındı ve 6 ay boyunca görüşmedik. Yine bir düğün nedeniyle bizim yanımıza geldiklerinde ise beraberlerinde eniştemin kardeşi de gelmişti. Benim yaşımda olan bu çocuk, kızlık bozma hikâyeleri arasına benim yazdığım öyküyle girecek olan serüvenin kahramanı olacaktır. Çünkü beni siktiğinde bakireydim.

Bakire olmama rağmen bazı cinsel tecrübelerim olmuştu. Geçen sene her yıl gittiğimiz yazlığın bulunduğu sitenin kapıcısı bekâretime dokunmadan beni götümden sikmişti. Oradan döndükten sonra da erkek arkadaşıma götten vermeye başladım. Bakireydim dediysem yanlış anlaşılmasın, yarım bakireydim. Bu olay öncesinde edindiğim yaşanmış sex hikâyeleri de vardı yani.

Neyse, öyküme döneyim. Annemler zaten erken saatlerde düğün evine gitmişlerdi. Ablamlar da akşam saatlerinde eniştemin kardeşini alarak düğüne gidince tek başıma kaldım. Sere serpe

Yarı çıplak bir şekilde yattığım televizyon karşısındaki koltukta uyuyakalmışım. Uyandığımda büyük bir hayret içinde eniştemin kardeşinin yan taraftaki sandalyede oturduğunu ve beni seyrederek mastürbasyon yaptığını gördüm. Bağırarak yerimden fırlayınca evde kimse olmadığını söyledi ve özür diledi. Düğünde sıkılınca ablamın çantasında olan bizim evin anahtarlarını yürütmüş ve oradan kaçmış. Eve geldiğinde ise beni koltukta o halde görünce dayanamayıp sikini eline almış ve 31 çekmeye başlamış.

Bunları anlatırken mahzun bir şekilde bakması nedeniyle bütün sinirim uçup gitmişti. Daha önce bir kızla yatıp yatmadığını sorduğumda ise yatmadığını söyledi. Bunun üzerine onun elinden tutum ve odama götürdüm. Beni il siken erkek kendisi de bakir bir genç olan ablamın kayın biraderi olmuştu. Aramızda kan akrabalığı olmadığına göre bu öykünün ensest hikayeler arasında yer alması doğru olmayacaktır. Ama onun amıma soktuğu sikini birkaç dakika içimde beceriksizce hareket ettirmesi sayesinde, akraba olsun ya da olmasın istediğim her erkekle yatabilme özgürlüğünü elde ettim. Fakat yatak çarşaflarındaki kanı temizlemeyi beceremediğim için atmak zorunda kalmıştım.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

No Tags

282 total views, 0 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

  • There are no popular posts yet.